Annemin evliliği

Bana bakmadığını nerden çıkardınız 😀 annem babamdan ayrıldıktan sonra. 8 yıl benim büyümemi bekledi. Benim dedemle ananem büyüttü çünkü ben öyle istedim. Annem evlenebilir dedim. Rızasız bi durum yok. Lütfen burada kendiniz konu uydurup üstüne bir de yorum yapmayın rica ediyorum hep aynı şey oluyor. Verilmeyen bilgiler üzerine konuşmayalım
Eksik bilgi veren sizsiniz. Konuyu biz uydurmadik. Sizin uslubunuzla söylüyorum, rica ediyorum düzgün, net ve detaylı bilgi verelim.
Eski konulariniza baktım biraz.Yuzeysel. Baba erken yaşta başka kadınla kaçmış. Siz kendi(!) isteğiniz doğrultusunda anneannenizde kalmışsınız. Baba giderken kaç yaşındaydiniz, anneniz kaç yaşında yeniden evlendi???
Eşinizle 3 aylıkken kv terörü yüzünden ayrılmış siniz, boşanma olmamış herhalde. Bu arada kendi 50 kusur( tahminim, yine detaylı bilgi yok) yaşında kv terörü karşısında kızına cinsel hayatını anlatan anneniz, sizin kv terörü nedeniyle ayrı yaşadığınız eşinizle buluşmanıza karşı(?). Sizin tüm ilişki şemaları karışmış. Siz niye ergen gibi yazın 2 ay ordasiniz, o da enteresan. Terapilik sizin durum.

Beni istemeyen yoktu , ben kendim gitmedim niye anlamıyorsunuz 💁🏻‍♀️
6 aydır k.v.sine bakıyor anladığım kadarıyla, ortada bir kayıp var, kocasının annesiyle ilgilenmesi normal bence bir zaman sonra oda sıkılır annesinden. Hep böyle gitmez, ee sizde annenizle birlikte vakit geçirin. Düzelir inşallah durumları, biraz sabretsin anneniz zaten kadın çok yaşlı 85 yaşında dediniz ugrasmasin sorun çıkar.

Ben böyleydi çocukluğumda beni sevmezdi istemezdi zaten o yüzden annemde hiç kalmazdım çocukken ananem büyüttü.
Bana bakmadığını nerden çıkardınız 😀 annem babamdan ayrıldıktan sonra. 8 yıl benim büyümemi bekledi. Benim dedemle ananem büyüttü çünkü ben öyle istedim. Annem evlenebilir dedim. Rızasız bi durum yok. Lütfen burada kendiniz konu uydurup üstüne bir de yorum yapmayın rica ediyorum hep aynı şey oluyor. Verilmeyen bilgiler üzerine konuşmayalım
Bir de rica ediyorum, lütfen düzgün ve birbiri ile tutarlı bilgi verelim. Olur mu?

Siz kaç yaşındaydınız anneniz tekrar evlenirken, yetişkin miydiniz? Ben karar verdim, ben istedim diyorsunuz da istemeseydiniz yine size soracaklar mıydı?

Annem bi kere evi terketti güç bela barıştırdık on gün geçti yine aynı
Niye barıştırdınız, kadın kurtulmak istemiş niye tutup geri getirdiniz? Siz sadece yazları kaldığınız halde bunalıyorsunuz niye anneniz ömür boyu çeksin?
Ben açıkçası ne istediğinizi anlamadım. Anneniz ne yapsın istiyorsunuz? Konunuzdaki siz de dahil herkes bir tuhaf.

Babama bişi olsa veya bosansalar ben de annem evlensin isterim. Ayni şekilde babam da. Ama cocugumdan da ayrı kalamam. Annenizi bilmiyorum bu anlamda yaptığını doğru bulmadım.
Şimdi de kaç yaşında. Kocasını bırakacak olsa bırakır. Çözüm istediğini düşünmüyorum. Sadece sertleşiyor sizle. Adama sihirli değnek degmeyecegine göre. Kv ölene kadar devam eder size sadece dert anlatır.

Merhabalar hanımlar ,
Bugün annemin evliliğinden bahsedeceğim. Annemin ikinci evliliği 17 senelik evliler. 6 ay önce annemin kayınpederi vefat etti. Kayınvalidesi de anneme yerleşti kadın 86 yaşında ama çok tuhaf biri. Aşırı cimriliği var bir de sinsi bir kadın. Ben böyleydi çocukluğumda beni sevmezdi istemezdi zaten o yüzden annemde hiç kalmazdım çocukken ananem büyüttü. Herneyse konu şu ki annemin eşi , babası öldüğünden beri sürekli annesiyle vakit geçirir oldu. Annem sanki yok gibi davranıyorlar hatta ikisi ayrı koltuklarda ama aynı odada yatıyorlar . Annemin eşi yatağa bile gelmiyormuş. Annem benim evliliğim bir anda bitti diyor. Şuanda da balkonda ikisi oturuyorlar ana oğul sohbet ediyorlar, annem mutfakta tek başına. Evde artık ikisi birlik gibi annem yokmuş gibi davranıyor, bu arada annemin eşi 53 yaşında ama aşırı anneci genç adamlar gibi aynı. Tv da bişey çıksa anne gördün mü anne baksana diyor , konuşurken dimi anne diyip duruyor sadece onu muhatap alır gibi. Annem cinselliklerinin bile bittiğini söylüyor zaten adam annesiyle aynı odada uyuyor . Annem bi kere evi terketti güç bela barıştırdık on gün geçti yine aynı. Ne yapmak gerekiyor bilmiyorum annem de kaynanasına sataşmak istemediğini söyledi. Akşama kadar dedikodu yapıyolar evde ikisi. Annem de ev işi falan yapıyor. Psikolojim bozuldu. Kadın sürekli bizi takipte duşa giren cıkanı falan gözetliyor ben annemde kalıyorum yazları. Çok bunaldık ya.
Yaşasa yaşasa kaç yıl yaşayacak ki. beraber vakit geçirmek istiyordur

Annen yeni kocasıyla cinselliği bile bittiği ayrıntısını neden kızıyla paylaşıyor ya?
Ne densiz bir kadın.
Zamanında onlar rahat etsin diye elin anasına bakıp kendi öz kızını kendi anasina atmış annen için bence hiç dert etme.
Ne yaparsa yapsın, isterse bosansin. Sana çok bulaşmasın yeter..yerinde olsam dinlemezdim bile. 'ben senin arkadaşın değilim,daha fazla bozma psikolojimi' derdim
Şu yoruma sarılabilir miyim <3

Merhabalar hanımlar ,
Bugün annemin evliliğinden bahsedeceğim. Annemin ikinci evliliği 17 senelik evliler. 6 ay önce annemin kayınpederi vefat etti. Kayınvalidesi de anneme yerleşti kadın 86 yaşında ama çok tuhaf biri. Aşırı cimriliği var bir de sinsi bir kadın. Ben böyleydi çocukluğumda beni sevmezdi istemezdi zaten o yüzden annemde hiç kalmazdım çocukken ananem büyüttü. Herneyse konu şu ki annemin eşi , babası öldüğünden beri sürekli annesiyle vakit geçirir oldu. Annem sanki yok gibi davranıyorlar hatta ikisi ayrı koltuklarda ama aynı odada yatıyorlar . Annemin eşi yatağa bile gelmiyormuş. Annem benim evliliğim bir anda bitti diyor. Şuanda da balkonda ikisi oturuyorlar ana oğul sohbet ediyorlar, annem mutfakta tek başına. Evde artık ikisi birlik gibi annem yokmuş gibi davranıyor, bu arada annemin eşi 53 yaşında ama aşırı anneci genç adamlar gibi aynı. Tv da bişey çıksa anne gördün mü anne baksana diyor , konuşurken dimi anne diyip duruyor sadece onu muhatap alır gibi. Annem cinselliklerinin bile bittiğini söylüyor zaten adam annesiyle aynı odada uyuyor . Annem bi kere evi terketti güç bela barıştırdık on gün geçti yine aynı. Ne yapmak gerekiyor bilmiyorum annem de kaynanasına sataşmak istemediğini söyledi. Akşama kadar dedikodu yapıyolar evde ikisi. Annem de ev işi falan yapıyor. Psikolojim bozuldu. Kadın sürekli bizi takipte duşa giren cıkanı falan gözetliyor ben annemde kalıyorum yazları. Çok bunaldık ya.
Annenin başka çocuğu var mı bu evlilikten ?
Çalışıyor mu ?
Ekonomik özgürlüğü var mı ?
KV hep mi annende kalacak ?
Gidiş yolu yoksa annen bir şekilde bilet alıp çıkmaya baksın o evden

Annen yeni kocasıyla cinselliği bile bittiği ayrıntısını neden kızıyla paylaşıyor ya?
Ne densiz bir kadın.
Zamanında onlar rahat etsin diye elin anasına bakıp kendi öz kızını kendi anasina atmış annen için bence hiç dert etme.
Ne yaparsa yapsın, isterse bosansin. Sana çok bulaşmasın yeter..yerinde olsam dinlemezdim bile. 'ben senin arkadaşın değilim,daha fazla bozma psikolojimi' derdim
Aynı şeyleri düşündüm ama açıkçası bu kadar iyi ifade edemezdim. Sen harika bir şeysin dostum💙👍

Sizin en az 18 yaşına gelmenizi mi bekledi? Eğer değilse rızalık bir durum olamaz.

Annenize ne olduğu falan ayrı konu da, bence asıl kendinizi düşünün. Benim annem babamla özel hayatını bile bana anlatmaz. Ki zaten niye anlatsın? Annem gidip elin herifiyle evlenip onun annesinin yüzünden beni anneanneme bırakacak, ben de annemin babam olmayan herifle olan cinselliğini dert edineceğim öyle mi? Bence kendinize saygı duymayı öğrenmelisiniz. Çünkü kendinize haksızlık yapıyorsunuz.

Annenize gelince, evlendiği adam ve onun annesiyle ilgili sorunlar sadece onu ilgilendirir. Kendi meselesini kendi çözmeli.

Biraz daha detaylı bilgi verin lütfen. Anneniz başka biri ile evleniyor size anneanneniz bakıyor. Siz annenizin yeni eşi ile ilgili cinsel ve kv sorunlarını dert ediyorsunuz. Cinsel sorunları olan kadın da tahmini 50 küsur yaşında. Bu şekilde özetleyince konu havada kalıyor.

Bir anne adayı olarak içim yandı üzüldüm sizin tarafınızı düşündüğümüz için bir de azarlar gibi ahkam kesmişsiniz.
İstenmemişsiniz.
Üstünü örtüp savunacaksınız madem ne diye konu açıyor annenizin dedikodusunu yapıyorsunuz.
Evladına bakmamış kaynanasına bakıyor.
Yalan mı? Doğru?
Kendi rızan ya da değil benim yavrum isteği ile bile benim yanımdan gidemez.
Neyse size hayatta başarılar siz iyi bir evlatsınız umarım kıymetiniz bilinir…

28 yasindasin, annen 17 yıllık evli ve "evlenmek için benim büyümemi bekledi" mi diyorsun?
11 yasindaymissin annen evlendiğinde, senin dedenlere gitmeyi "tercih" ettiğinde. Daha regl olmamissin. Annenin doğru yol göstermesine en ihtiyaç duyduğun asi caglarindasin. "Kimse beni sevmiyor" çağları, madde kullanimina- kötü arkadaşa en meyilli olduğu, en tehlikeli yaşlar.
Bu mu büyümeni beklemek?
Bence annen kocayı o tarihte buldu, hemen evlendi. Sen 5 yaşında bulsaydi o zaman evlenirdi

28 yasindasin, annen 17 yıllık evli ve "evlenmek için benim büyümemi bekledi" mi diyorsun?
11 yasindaymissin annen evlendiğinde, senin dedenlere gitmeyi "tercih" ettiğinde. Daha regl olmamissin. Annenin doğru yol göstermesine en ihtiyaç duyduğun asi caglarindasin. "Kimse beni sevmiyor" çağları, madde kullanimina- kötü arkadaşa en meyilli olduğu, en tehlikeli yaşlar.
Bu mu büyümeni beklemek?
Bence annen kocayı o tarihte buldu, hemen evlendi. Sen 5 yaşında bulsaydi o zaman evlenirdi
Hayir her seyi geçtim cinselligin paylaşılması ayri bir boyut.Insanlar evlenebilir ona sözüm yok ama çocuk annenin yanına yakışır. Kendi isteğimle ananemde kaldım demiş konu sahibi ,annesi de kabul etmiş.Dediginiz gibi anneye en çok ihtiyaç duyulan yaşlar .Bir de kızına dert yanıyor, cinselligim bitti diyor ve üstelik de kızı annesini dert edinip burda konu açıyor.Bilmiyorum,belki de ben tuhafım herhalde ..ki bana bunlar çok tuhaf geliyor ......

Siz şu an kaç yaşındasınız da anneniz sizinle kendi cinsel hayatını konuşabiliyor çok merak ettim.
Yaşım 37, annem geçtiğimiz yıllarda adetim gecikti bir şey olursa diye aklım çıkıyor dedi, o anda lafı ağzına tıktım bana bunlardan bahsetme diye. Kaç yaşta kaldırılabilir ebeveynlerin cinsel hayatını dinlemek?

X