Annemmmm

kendi geliri olmayan annenizin karşı taraftan ev istemesi?
zaten başlarını sokacakları bir ev varmış, adam da her istediğini yapıyormuş, ilgileniyormuş, alıyormuş. ergen gibi git gelli bir ilişki için adam neden ev alsın ki. sonuçta 20li yaşlarda değiller artık. bende annemin sürekli gelip gitmesinden rahatsız olurdum herhalde. madem evlenmeden önce bir durup düşünseymiş ve ya şart koşsaymış. gelirim yok diye koşa koşa evlenmeseymiş.

Anneniz sizin ciddiyetinizin farkında değil.
Evlisiniz değil mi?
Eşimle aram bozuluyor diyin.
Bu etkili olabilir.
Ev değiştirmenin çözüm olacağını sanmıyorum.
Net bi şekilde konuşmanız lazım.
Benim de huzurum bozuluyor boşanıyorsan boşan boşanmıyorsan çocuk gibi davranmayı bırak eşim laf söz ediyor falan diyin.
Çekinir belki yapamaz.
Adamın belki de huyu böyle.
Hani vardır ya şunu alacağım, bunu alacağım, param gelecek , zengin olacağım diye kendiyle övünmeyi seven tipler.
Anneniz dediğim gibi ya mevcut durumu kabullenmeli ya da ayrılsın çıksin sizi de zor durumda bırakmasın daha fazla.
Ben bu şekilde söylesem benimle hayatta konuşmaz
Kırmadan anlasın istiyorum ama yolu yok sanırım

Anneniz terellelli ve servet avcısı gibi geldi bana. Adam evi alıp, annenizi ortak etmek istemiyor belli ki.
Evlenmeden önce ne yapıcaksa yapıcaktı.bende adamın ev almak istemediğini düşünüyorum
Gerçi annem kendi üzerime istemiyorum, o kendi adına alsın. Şu an bulunduğum ev yazlık tarzı kışın çok üşüyorum diyor

Yazlık tipi bir ev demişsin yani kışın oturulamayak bir ev mi? Adamın evi mi kira mı?
Annen bu gidip gelmelerle ev aldırmaya mı çalışıyor anlamadım ama adam almayacak belli ki. Belki maddi imkanı yok belki istemiyor. Boşanırsa annen evi alabilir diye. Ki annen bu kadar boşanma oyunu oynarken böyle düşünmekte haklı da.
Neyse sen takmamaya çalış. Onların ilişkisi onların hayatı nasıl biliyorsa öyle yapsın. Kendi hayatını onlara göre şekillendirmeye çalışma olmaz çünkü.
Geldiğinde hoşgeldin giderken güle güle dersin o kadar.
Yazlık tipi kışın oturmaya pek müsait değil. Adamın kendi evi
Annem gidip gelmeyle adamın ev alıcağını düşünüyor 2 ay bizde kaldığı bile oldu
Önceden geldiğinde hoşgeldin, giderken güle güle diyordum ancak artık dayanamıyorum bu karışık hayata
Telefon etmeye korkar oldum. Her tartışmalarında acaba ne zaman gelicek düşünmekten yoruldum. Bu böyle gitmemeli

Meraba, sizden akıl almak istiyorum. Bende de kabahat bulabilirsiniz ama artık kafayı yemek üzereyim. Sanki bu dünyaya annem ve babamla uğraşmaya gelmişim

Annemin ikinci evliliği olduğunu, bir dargın bir barışık olduğunu. İkidebir ayrılıp geldiğini yazmıştım. Babamdan geliri olmamasına rağmen boşandı sözde kardeşimle kalıcaktı ama o evlendi. Annem bizimle kalıyor mecbur ama tam ayrılmıyorda
2 senelik evli kaç kez geldi sayısını bilmiyorum. Adam anneme ev alıcam dedi, sana para vericem dedi vs. Ancak hiç birini yapmadı. Sürekli bir gün veriyor ancak o gün geldiğinde hep bir bahane sunuyor.

Annem her bahane sunduğunda ayrılıp bize geliyor. Bizde de ilk zamanlar iyi aradan biraz geçince canı sıkılıyor adamın iyi taraflarını düşünüp dönüyor. Kafama takmıcam diyerek gidiyor aradan geçince bana yalan söylüyor dayanamıyorum diye geliyor. Aradan geçince bizde de sıkılıyor. Geliri yok keşke olsa

Evimizi değiştirdik. Büyük eve taşındık o mutlu olsun diye ama yok her şekilde mutsuz.
Artık gel demiyorum. Gel dedikçe her durumda eşyalarını toplayıp geliyor,boşanmıyorda öylr gidip geliyor yorulduk artık.
Her zaman sana kapımız açık diyoruz. Ancak biraz abartmaya başladı
Evi değiştirmek istiyoruz şimdi. Temizliği ve ısınması sıkıntı. Küçük bir ev almak istiyorum ancak annem yine gelirse diye endişe ediyorum.
İnanın nasıl davranıcağımı şaşırdım. En son artık mutlu olmaya çalış, bizde de çok mutlu değilsin dedim. Ama dinleyen yok
Adamın iyi yanlarıda var ancak anneme çok yalan söylüyor. Annem kendi üzerime ev istemiyorum, o kendi adına alsın ama yeterki bir ev olsun diyor ancak adam bugün yarın devamlı erteledi
Bana yol gösterin ne olur. İnanın hayattan soğudum. Kafama takmıcam diyorum yine takıyorum. Benimde çekirdek ailem var ancak adapte olamıyorum.
Anneniz hiç buyumemis

Bunları dersem benimle konuşmaz
Kırıcı olmadan anlasın istiyorum
Bunları dersem benimle konuşmaz
Kırıcı olmadan anlasın istiyorum
Sizin bu işten kurtuluşunuz yok üzgünüm. Eşi ev alsa sorun çözülecek demenizden belli. Annenizde hata bile görmüyorsunuz. Halbuki kendisi evlat olmuş siz anne olmuşsunuz öyle sağlıksız bir ilişki. Bu şekilde devam edeceksiniz ömğr boyu

kendi geliri olmayan annenizin karşı taraftan ev istemesi?
zaten başlarını sokacakları bir ev varmış, adam da her istediğini yapıyormuş, ilgileniyormuş, alıyormuş. ergen gibi git gelli bir ilişki için adam neden ev alsın ki. sonuçta 20li yaşlarda değiller artık. bende annemin sürekli gelip gitmesinden rahatsız olurdum herhalde. madem evlenmeden önce bir durup düşünseymiş ve ya şart koşsaymış. gelirim yok diye koşa koşa evlenmeseymiş.
İnanın çok kızıyorum. Çok acele etti. Şimdide ne istediğini bilmiyor. Ne orda mutlu ne bizde. Kaç kez konuştum anlattım
İlgilensem içim daralıyor artık beni üzmeye başladı, ilgilenmesem vicdan azabı duyuyorum
Napıcam bilmiyorum

Sizin bu işten kurtuluşunuz yok üzgünüm. Eşi ev alsa sorun çözülecek demenizden belli. Annenizde hata bile görmüyorsunuz. Halbuki kendisi evlat olmuş siz anne olmuşsunuz öyle sağlıksız bir ilişki. Bu şekilde devam edeceksiniz ömğr boyu
Annemde hata görüyorum elbette
Acele ile evlenmesi ve şimdide en ufak şeyde eşyalarını alıp gelmesi
Sonuca varmıyor. Banane ne yaparsan yap diyen bir evlat olmadım ama yıprandıkça yıprandım.
Bende ne var biliyor musun? Annemin bize çok faydası olduğundan dolayı, Annemle ilgilenmediğim zaman onu dinlemeyip destek olmadığım zaman vicdan azabı duymam ve günaha girdiğimi düşünmem.içim içimi yiyor
Derdini dinleyince sonu gelmiyor

Annemin bize çok faydası olduğundan dolayı, Annemle ilgilenmediğim zaman onu dinlemeyip destek olmadığım zaman vicdan azabı duymam ve günaha girdiğimi düşünmem.içim içimi yiyor
Derdini dinleyince sonu gelmiyor
Tamam anneye of bile deme olayından yola çıkıyorsunuz biliyorum. anneniz bu şekilde size yaslanarak mutlu olsa anlarım sabredin derim. Ama kadın zaten mutsuz, huzursuz ve istikrarsız. Demek ki bu şekilde devam etmemeli, bir yerde değiştirmek zorundasınız bu durumu

Tamam anneye of bile deme olayından yola çıkıyorsunuz biliyorum. anneniz bu şekilde size yaslanarak mutlu olsa anlarım sabredin derim. Ama kadın zaten mutsuz, huzursuz ve istikrarsız. Demek ki bu şekilde devam etmemeli, bir yerde değiştirmek zorundasınız bu durumu
Ee ben ne yapayım o halde. Ben ölene kadar böyle uğraşmak zorunda mıyım
En güzel kardeşimin işi, o istedi annemin boşanmasını ben bakarım dedi. Biraz baktı
Kardeşim sonra evlendi. Şimdide karısı olduğu için eskisi gibi değil
Eşim ve ben ilgileniyoruz annemle
Annemi çok kırmakta istemiyorum anlasın istiyorum ama nasıl yapıcam bilmiyorum

Ee ben ne yapayım o halde. Ben ölene kadar böyle uğraşmak zorunda mıyım
Annen kendi kendine anlayacak kapasitede değil. Ya burada yazılanları yaparsın ya da önür boyu uğraşırsın. Buraya fikir almak için konu açıyorsun herkes aynı şeyi yazıyor. Tek cevabın yapamam üzülür kırılır.. böyle devam edeceksin o zaman

Kardeşinle oturup konuşun beraber bir çözüm bulursunuz belki. Sonra da annenizle oturur konuşursunuz. İkiniz birlikte annenle konuşursanız daha iyi olur.

Ben annemin davranışlarından bıktımmmm
Kafama takmıcam dinlemicem artık diyorum devamlı birşey çıkıyor. Bugün yine keyfim kaçtı. Dinlesem bir dert dinlemesem bir dert

belli yaştan sonra boşanmış kadınlar evlenmemeli erkekler genelde kadınları boş vaad ile kandırıyor kadınlar da her tatlı söze kanmaya hazır böylece huzurlarından oluyorlar yazık kadınlar adına üzülüyorum , sanırım en güzeli yine de yalnız olmak 2 . kez evlenip mutsuz olmaktansa :110::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12:

X