Araba kullanırken bu tarz durumlarda ne yapmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
büyük araçlar, hafriyat kamyonları, uzun tırlar, yüksek katlı otobüsler bunların yanında uzun süre seyir etmeyin.
ya uygun koşulda pratik bir şekilde sollayarak geçin, ya da yaklaşmayın.
Benim korkumdur, zaten olası bir kazada affetmezler. Normal seyirde bile, tekerlek atabilir, devrilme riski, kör noktaları vs.
Kazasız günler olsun.
Kesinlikle lastik atma olayı en büyük korkumdur.
O sebeble önümde duruyorsa ya sollarim ya da yavaslarim.

Sol şeritten gidip yavaş ilerlediyseniz ondan üstünüze kırmıştır.en sinir olduğum sürücü tipi madem yavaş gideceksin sağa geç istediğin kadar yavaş ilerle.trafikte istediğimiz şekilde hareket edemeyiz,siz yanlış yönden gittiğiniz için öyle yapmıştır.

Sol şeritten gidip yavaş ilerlediyseniz ondan üstünüze kırmıştır.en sinir olduğum sürücü tipi madem yavaş gideceksin sağa geç istediğin kadar yavaş ilerle.trafikte istediğimiz şekilde hareket edemeyiz,siz yanlış yönden gittiğiniz için öyle yapmıştır.
Nerdeyse kamyon keşke kaza yapmanıza sebep olsaydı diyeceksiniz birazdan. Az kaldı yani. Gittiğim yol 2 şeritli yoldu ve orta şerit yoktu. Kamyonun nereden geldiğini anlayamadım bile. Siz yanlış yerden gitmişsiniz de bilmem ne, her şeyi bir siz biliyorsunuz, orta şerit olsa zaten şehir içinde genelde orta şeritten gidiyorum ama bugün kullandığım yolda yoktu. Sağ şeriti de evet park eden arabalar ve otobüsler vs olduğu için kullanmak istemedim bu ne sebeple olursa olsun kamyoncunun yaptığını haklı çıkarmıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X