arabamı satıp arsa almalı mıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
benim babam baba olamadı belki ama sende evlat olamamışsın bu daha kötü ben en azından asaklak gibi baba eş parasına güvenmiyorum çatır çatır kendi paramı harcıyorum
aynen canım ben 1-2 ay işsiz kalınca hemen asalak oldum 🤣 kıskançlık ne kadar belli ediyor kendini. Sen benim aile içimi nerden biliyorsun da evlat olamadın diyorsun Söyler misin?

On numara tespit 😂
aile parasına çökmek ne alaka ya ben kendi arabamdan vazgeçip sonuçta benim kullandığım bir araba babama git ne yapıyorsan yap diyorum yarısını yapayım demesine rağmen yarısının bana ne faydası var tamamını kendin al diyorum bu aile parasına çökme planı mı. Ben anlıyorum çok iyi anladım artık kk üyelerini çoğu fesat

aynen canım ben 1-2 ay işsiz kalınca hemen asalak oldum 🤣 kıskançlık ne kadar belli ediyor kendini. Sen benim aile içimi nerden biliyorsun da evlat olamadın diyorsun Söyler misin?
neyini kıskanayım allah aşkına söylermisin iyibi maaşım var arabam var arsam var birikimim var sayımmı daha seni kıksanmak için bi sebep şu yazdıklarından dolayı oturmuşsun babayla mal mülk davası güdüyosun yazık adama ben anam babam bi alo desin kar kış demeden yanlarındayım yani araba alsada almasada umrumda değil ona teşekür ediyorum sayesinde ayakları üzerinde duran güçlü biri oldum

Maddi konulardan dert yanmıyorum aslında ama ailemin bana verdiği değeri bu şekilde ölçüyor olabilirim :KK43:
eski konunuzu da okudum. o anneyle sağlıklı kalmanız zormuş zaten... siz normalde de değer görmediğinizi düşünüyorsunuz ki... maddiyata bağlanmak istiyorsunuz. terapilere devam edin... burada sizin hastalığınızı bilmeyen çok insan var... hiç birimiz psikolog değiliz. konuşmanız gerekenleri terapistinizle konuşun... konularda yaralanırsınız..

neyini kıskanayım allah aşkına söylermisin iyibi maaşım var arabam var arsam var birikimim var sayımmı daha seni kıksanmak için bi sebep şu yazdıklarından dolayı oturmuşsun babayla mal mülk davası güdüyosun yazık adama ben anam babam bi alo desin kar kış demeden yanlarındayım yani araba alsada almasada umrumda değil ona teşekür ediyorum sayesinde ayakları üzerinde duran güçlü biri oldum
bilmem benim babam daha bana borç bile vermedi sana araba almış alsın elinden dediğin için olabilir mi? Ne güzel sana bana ne senin malından. Ben zaten mal mülk davası güden birisi değilim. Ben de babamın yanında yaşıyorum farkındaysan? hatta evimi kapatıp geldim ailemin yanına. Ben senin kızın yaşındayım ayrıca bir zahmet o yaşa kadar bir şeyler yapmış ol. Ben de ailemin her zaman yanında oldum hiçbir zaman onu yalnız bırakmadım

bilmem benim babam daha bana borç bile vermedi sana araba almış alsın elinden dediğin için olabilir mi? Ne güzel sana bana ne senin malından. Ben zaten mal mülk davası güden birisi değilim. Ben de babamın yanında yaşıyorum farkındaysan? hatta evimi kapatıp geldim ailemin yanına.
gerçekleri duyunca insanlara atar yapan hanfendi güçün varsa evini kapatmayacakktın babanın alın teriyle aldığı arabayıda bırak baban düşünsün

gerçekleri duyunca insanlara atar yapan hanfendi güçün varsa evini kapatmayacakktın babanın alın teriyle aldığı arabayıda bırak baban düşünsün
okumadan yorum yapma sende çünkü ben zaten babama ne yaparsan yap karışmıyorum dediğim halde bana gelip karar ver araba senin diyen babam. Ben değilim maraba benim satamazsın diyen. Ee bana yaptıkları psikolojik baskı ne olacak acaba? ben al desem annem istemiyor alma desem ilerde babam sen aldırmadın diye beni suçlayacak. Zaten şuan benim annemin ve babamın arabası var arabam yoksa da bana kullanmak istediğim ihtiyacım olduğunda 1 araba düşüyor üstüne sevgilimin arabası da bende. Ben de diyorum baba ne yaparsan yap bana yarısını teklif ettiği halde diyorum yarısının faydası yok tamamı senin olsun hala suçlu benim. babanın parası olsa sen ne yapardın acaba

okumadan yorum yapma sende çünkü ben zaten babama ne yaparsan yap karışmıyorum dediğim halde bana gelip karar ver araba senin diyen babam. Ben değilim maraba benim satamazsın diyen. Ee bana yaptıkları psikolojik baskı ne olacak acaba? ben al desem annem istemiyor alma desem ilerde babam sen aldırmadın diye beni suçlayacak. Zaten şuan benim annemin ve babamın arabası var arabam yoksa da bana kullanmak istediğim ihtiyacım olduğunda 1 araba düşüyor üstüne sevgilimin arabası da bende. Ben de diyorum baba ne yaparsan yap bana yarısını teklif ettiği halde diyorum yarısının faydası yok tamamı senin olsun hala suçlu benim. babanın parası olsa sen ne yapardın acaba
ozaman sattıracaksın arabayı yarısınıda tapu olarak alacaksın

eski konunuzu da okudum. o anneyle sağlıklı kalmanız zormuş zaten... siz normalde de değer görmediğinizi düşünüyorsunuz ki... maddiyata bağlanmak istiyorsunuz. terapilere devam edin... burada sizin hastalığınızı bilmeyen çok insan var... hiç birimiz psikolog değiliz. konuşmanız gerekenleri terapistinizle konuşun... konularda yaralanırsınız..
ya gerçekten maddiyatta değilim ama insan üzülüyor mesela arkadaşımın ailesi durumu olmadığı halde kızları işsiz olduğu için 2 yıldır kredi çekip morali düzelsin diye hediye alıyorlar. Senden değerli değil ben varım diyorlar. Ben aileme işsiz kaldım ne yapacağım dediğim zaman babam bana git annenle birlikte çalış diyor. Hiç insan sormaz mı kızına bir ihtiyacın var mı 1-2 aydır paran da yok istemiyorsun da demez mi ben buna kırılıyorum. Gerçekten değersizlik ve sevgi açlığı içinde kalıyorum. Beni ailem de anlamıyor artık 1-2 aya kadar o kadar iyiydim ki herkes bana gözlerin ışıl ışıl olmuş ne kadar iyi enerjin var diyordu öfkemi kontrol altına almıştım bir sürü şey. Sonra gittim ilaçların dozunu düşürmek istediğimi söyledim sonra işten ayrıldım çünkü bir müşteri utanmadan sürekli bana kahve içelim yemeğe gidelim yok wpde neden kendi fotoğrafın yok yok saçların bebek gibi diyip diyip taciz ettiği için bir de iş arkadaşımın biri sürekli yediklerime takmıştı bu yüzden iş bulurum diye çıktım ama bulamadım da. iyice çöküş halindeyim:KK43: üstüne deprem beni çok ama çok yordu hala asansöre binemiyorum kardeşim yüzünden böyle oldum orda bana sinir krizi geçirtti

ozaman sattıracaksın arabayı yarısınıda tapu olarak alacaksın
işte ben sat dkyemem çünkü ilerde babam işten batsa suçu bana atar annem de. bu yüzden ben karar veremem dedim babam bana sen şimdiden kendini el belledin diyor evleniyorum diye.

işte ben sat dkyemem çünkü ilerde babam işten batsa suçu bana atar annem de. bu yüzden ben karar veremem dedim babam bana sen şimdiden kendini el belledin diyor evleniyorum diye.
arsa arazi ölü yatırım değildir altın gibidir arabaya ihtiyaç olmayacaksa bir taşınmaz en mantıklısı yada üzerine eklenip kiraya verilecek bir daire

arsa arazi ölü yatırım değildir altın gibidir arabaya ihtiyaç olmayacaksa bir taşınmaz en mantıklısı yada üzerine eklenip kiraya verilecek bir daire
ev için yetmiyor
seni dolduran annen

Belliki babanın aldatmalarını seni kullanarak intikam alıyor sana zarar veren annen baban değil şu an bunu göremiyorsun

Arabada zerre hukuki hakkın yok ama lüksün den vazgeçemiyorsun Oscar Wilde dediği gibi bana lükslerimi verin ihtiyaçlar olmadan da yaşarım

Arsa daha mantıklı toprak her zaman kazandırır

Şımarık bir kız çocuğu gibi davranma yetişkin ve olgunlaş artık olaya mantıklı yaklaş

Bende arabamı satacağım sorunları var ama içim gidiyor resmen bir bağ kurmuşum ama bugün arsa alabilecek olsam gözünün benzinine bakmaz satardım

Arabayı alırsınız çalışır kendi emeğinizle alırsınız zaman alsa bile

O para babanızın ölmez 90 üzeri yaşar bu aile dersin ölür o dırdırını bile özlersin bulamazsın

Annenle baban arasındaki konular seni ilgilendirmez tıpkı adamın parası gibi elbette çocuklarının geleceğini garantilemeli anne babanın görevi bu ama arabayla olmaz o iş betona toprağa yatırım yap anneni dinleme
Şunu anlamak istemiyorsunuz bana mal dövüşü içindesin diyorsunuz ben zaten babama dedim ki baba sen n yapmak istiyorsan yap ben karışmak istemiyorum. Sonra dedi yarısını sana yaparım öyle bir düşünce geçmemişti bile hani benim üstüme yapar ve diye sanırım başlık yüzünden böyle düşündü insanlar çünkü ben evet ailemin malını kendi malım kabul ediyorum. Örneğin ailem şuan oturduğumuz evi aldığında da ev aldık diyordum Burda başlığı düzgün seçmedim ama yazmıştım zaten yarısını satamam sen tamamını al bana faydası yok diye. Ama babam o kadar kararsız ki illa suçu atacak insan bulmaya çalışır burda da beni yapmak istiyor. Bana diyorlar araba senin değil dert edindin ama babam sabah bile bana sordu karar ver diye. Annem istemiyor sabah da söyledi bana dert edindirme diye çünkü zaten annem hayvancılık işini bırakmasını istiyor babamın. Zaten normalde orda yaşayabilecekken koku çekemem dediği için orda yaşamıyoruz. Zaten ilk arabayı satma fikri benden çıktı çünkü gidiyorum ailemin arabası var. Ailem bana ilk parasını sana veririz dedi sonra da tutturdular elin oğlu diye şimdiden el oldu sevgilim. Ben de tamam o zaman dedim hatta annem emekli oluyor ikramiyeni kat ev al anne en azından kira gelirin olur maaşına ek dedim. Bana alın demedim evi. Sonra bana diyorlar ki sen evlenmeye karar verdin diye kendini bizden ayrı düşünüyorsun ama ilerde dönüp dolaşacağın yer yine burası. Ben nerde suçluyum söyler misiniz?

Mune Mune konumu kapatır mısınız. aileme yine karışmayacağımı sorumluluk almayacağımı söyledim merak eden varsa alın almayın demeyeceğim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X