Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ben 6 Aralık kürtaj oldum 10 Ocak adet oldum , 11 Şubat adet oldum tamamen düzene girdi hiç test yaptırmadım kendiliğinden geçti gitti 7 gün yüksek cıkar normal biraz bekleyin ilk adetinizi 🙏🏻
çok sagol canım,
ınsallah bu hafta düşüşe gecmıstır..
bende mol gebelı gecırmısım patalojı sonucunda cıktı :KK43:
her hafta kan verıcem,

çok sagol canım,
ınsallah bu hafta düşüşe gecmıstır..
bende mol gebelı gecırmısım patalojı sonucunda cıktı :KK43:
her hafta kan verıcem,
Geçmiş olsun 💐 kafanıza cok takmayın olabiliyor böyle şeyler Allahım sağlıklı gebelik versin tekrar istiyorsanız bence biraz zaman verin kendinize ben hemen yapmayacağım tamamen fiziksel psikolojik hazır hissetmem lazım yoksa yine aynısı olacak mi korkusu var hala o yüzden saldım kendimi 🙏🏻 doğru zamanda nasip olacak inanıyorum

Geçmiş olsun 💐 kafanıza cok takmayın olabiliyor böyle şeyler Allahım sağlıklı gebelik versin tekrar istiyorsanız bence biraz zaman verin kendinize ben hemen yapmayacağım tamamen fiziksel psikolojik hazır hissetmem lazım yoksa yine aynısı olacak mi korkusu var hala o yüzden saldım kendimi 🙏🏻 doğru zamanda nasip olacak inanıyorum
cok sagol canım,
evet doktorda tamamen şansızlık olabılır dedı,
benım 1 yıl hamıle kalmam kesınlıkle yasak , zaten tup bebektı bu bebegımde..
seney ınsallah kalan embrıyolarım ıle saglıklı hayırlı bır evlat sahibi olurum..
inşallaahh sende yavruna saglıkla kavusursun canım :KK36:

cok sagol canım,
evet doktorda tamamen şansızlık olabılır dedı,
benım 1 yıl hamıle kalmam kesınlıkle yasak , zaten tup bebektı bu bebegımde..
seney ınsallah kalan embrıyolarım ıle saglıklı hayırlı bır evlat sahibi olurum..
inşallaahh sende yavruna saglıkla kavusursun canım :KK36:
Amin canım 🙏🏻🙏🏻 bu 1 yıl tamamen sağlıklı beslen spor yap takviyeler kullan sağlıklı bir vücut sağlıklı embriyo demek 🥰🥰 ben de başlamayı düşünüyorum spora cok iyi geliyor

Amin canım 🙏🏻🙏🏻 bu 1 yıl tamamen sağlıklı beslen spor yap takviyeler kullan sağlıklı bir vücut sağlıklı embriyo demek 🥰🥰 ben de başlamayı düşünüyorum spora cok iyi geliyor
evet bu bır sene kendım ıcın en guzel seylerı yapmayı dusunuyorum,
spor,sağlıklı beslenme, güzel yerleri görmek..
cunku cok yordu bu surec..
mayıda dıs gebelık gecırdım, sımdı mol gebelık,oncesınde kımyasalım var ..
bir durup kendımı dınlemeye,değişmeye ihtiyacım var ..
hepımız ıcın hersey cok guzel olsun..
bu arada kadınlar gunumuz kutlu olsun,bız cokkk gucluyuz :dua: :KK200:

Kızlar üsttekini dün gece yapmıştım, alttaki bu sabah. Yumurta çatlamis midir? Rengi hala tam silik gibi değil

Eklentiler

• IMG_20230308_113538.jpg
    IMG_20230308_113538.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 41
Askkmmmm sımdı ben kacırdımmm nolduuu hamişmisiiinn minnoşkooomm hemen benı bılgılendııııırr acıllll❤️❤️😂mudur ızne cıkacam dıye kıtledı hıcbıseye bakamadım
Maşallah canım tebrik ederim. Sağlıkla ilerler inşallah
Yaaa yerim sizi ben aşklarim yok bebeğim karşılaştırma yaptım sadece ikisi de artimed biri t1 li biri düz ya ben hani aralikta t1 de 6 gün varken silik görmüştüm bu temiz olan da da hiç yok ya ya siriusun karşılaştırma testini görünce dedim ki varsa da bugünkü testte gormemem normal gibisinden dedim ballarim ama inşallah boşuna tebrik etmemiş olursinuz 😂😘😘

Yani benim o zamanki ile bugünkü testimi kiyasladim anlicaniz bugün tertemiz çıktı Sirius da aynı gün aynı idrarla iki testi de yapmış denemiş ya usttekinde var alttakinde yok onu dedim

Yaaa yerim sizi ben aşklarim yok bebeğim karşılaştırma yaptım sadece ikisi de artimed biri t1 li biri düz ya ben hani aralikta t1 de 6 gün varken silik görmüştüm bu temiz olan da da hiç yok ya ya siriusun karşılaştırma testini görünce dedim ki varsa da bugünkü testte gormemem normal gibisinden dedim ballarim ama inşallah boşuna tebrik etmemiş olursinuz 😂😘😘
Hadı yarın sabaha guzel haberler ver bebegım❤️😍bende heycanlanmıstım bırden yaaa :KK43:

Tatlım gece yine yap daha da koyulasiyor gör bak suyu az iç ama 😉

Tertemizdi test ya kuzum çıkar mı akşam bilmiyorum sabah ilk idrarla yaparım inşallah 😘senin hamişlik nasıl giidyor bebeğim
İyiyiz teyzesi havalar iyice ısındı burda biraz sıcaklar zorluyor. Onun dışında çok şükür iyiyiz canım Ağustos sonunda doğumu bekliyoruz.

X