Aralık - Ocak Transfer olacaklar

Herkese güzel dilekleri için ayrı ayrı teşekkür ederim 🙏🏼
Tuvalete bile kaldırmıyorlar hastanede. Sürgü kullanıyorum. Adet sancısı gibi ağrım var ama sanki kanama hız kesti gibi. Keseyi görünce konuşamadım sesim titredi ama önce kendimi düşünüyorum çünkü bir ara elim ayağım titredi başım çok döndü kan kaybından. Allah kimseye yaşatmasın 🤲🏼Yarın inşallah daha olumlu haberlerle dönerim 😘

Tuvalete bile kaldırmıyorlar hastanede. Sürgü kullanıyorum. Adet sancısı gibi ağrım var ama sanki kanama hız kesti gibi. Keseyi görünce konuşamadım sesim titredi ama önce kendimi düşünüyorum çünkü bir ara elim ayağım titredi başım çok döndü kan kaybından. Allah kimseye yaşatmasın 🤲🏼Yarın inşallah daha olumlu haberlerle dönerim 😘
Canım çok geçmiş olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah negatif düşünme sen güçlü ol inşallah 🤲
Ilac desteği almışsın kanaman kesilecektir yarında hayirli haberler ver inşallah 🤲❤❤

Yarın geldiğinde soracağım. Fitili koysan da geri gelir dedi çünkü kan oluk oluk geliyor. Yarın ola hayrola 😓
Demek istediğim ben yine kullandığım dozda progesterona devam etmiştim. Iğne vermemişti bana sadece fitil vermişti. Bence iğneyi kesmez dr'un. Muhakkak sor unutma canım.

Canım çok geçmiş olsun..Dualarımız seninle Rabbim sağlıkla kucagina almayı nasip etsin 🤲
Sımsıkı tutunmustur anneciğine inşallah..🤲

cokkk gecmis olsun canim, ins yarin daha guzel olacak senin icin... sen bu surecte bol bol dinlen 😘 guzel haberlerini bekliyoruz

Günaydın canım bugün durumun nasıl merak ettim inşallah herşey yolundadır 🙏🏻

Benim de bugun kese gunum. Ama midem o kadar kötü ki surekli cikariyorum. Kusmaktan helak oldum. Kusmadigim zamanlarda da %90 bulantım var

Tüp bebek doktorum az önce muayene etti. Kanamanın durmaması iyi değil dedi sonradan da kesenin bozulduğunu gördük. Taburcu etmedi. 3 gibi yeniden muayene edecekmiş
Çok geçmiş olsun ,çok üzgünüm , inşallah 3e kadar biraz daha düzelir kanama kesilir . O kese oradan yok olmadan umut hep var demektir.

Arkadaşlar benim karnında kadiklarimda çok ağrı var adet ağrısının çok agiri ne yapmam gerek bu şekilde bekermelimiyim düşük böylemi oluyor bacaklarım tutmuyor cok ağrı var

Arkadaşlar benim karnında kadiklarimda çok ağrı var adet ağrısının çok agiri ne yapmam gerek bu şekilde bekermelimiyim düşük böylemi oluyor bacaklarım tutmuyor cok ağrı var
Tam olarak bilmiyorum ama düşüğün ağrılı olduğu söyleniyor ben kimyasalın ardındaki kanama da bile baya ağrı yaşamıştım sırtıma kadsr ağrıyordu sende kese de vardı daha ağrılı geçer :KK43:

Tam olarak bilmiyorum ama düşüğün ağrılı olduğu söyleniyor ben kimyasalın ardındaki kanama da bile baya ağrı yaşamıştım sırtıma kadsr ağrıyordu sende kese de vardı daha ağrılı geçer :KK43:
Evet canim iki gündür bacaklarım tutmuyor sanki kanamada başladı dün

Kızlar ya kaşıntısı olan var mı bugün 8+1 im göbekte tatlı tatlı kaşıntı başladı arada kasığıımda kaşınıyor. Bi terimi kkaşıyınca başka yerimi de kaşıyasım geliyo tikli gibi ama ilk olarak göbek kısmı alt karın kaşındı

Tüp bebek doktorum az önce muayene etti. Kanamanın durmaması iyi değil dedi sonradan da kesenin bozulduğunu gördük. Taburcu etmedi. 3 gibi yeniden muayene edecekmiş
Canim cok uzgunum Rabbim tekrarini yasatmasin sana 🤲🏻😓 Allahim saglikli bir gebelik versin en kisa zamanda cok cok gecmis olsun🌹❤️

Evet düşük ağrılı oluyormuş deneyimledim. Her bünye farklıdır ben kendimden bahsedeyim, dün aşırı yorgunluk halsizlik vardı öğlen uyudum ama sanki daha çok yorulmuştum. Ağrı falan olmadan kan geldi hastanede ağrılarım çok arttı. Her zaman doktora gitmekte fayda var. Bir de maalesef ki şunu bilmek gerekiyor, tutunacak veya düşecek embriyoya ne yapılsa yapılsın tıbben engellenemiyor. Düşecek olan progestanla tutunmuyor sadece kasılmaları rahatlatıp kanamayı azaltıyorlar.
kanama yoksa her zaman olumlu bakmak lazım 👍🏼

Canim benimde 3 spontan dusuklerim var bacaklara vuruyor siddetli kasik agrilariyla birlikte Rabbim sifa versin sicak su yap iyi gelir karnina koy agriya dayanamassan parol yut😓 umarim en hafif sekilde atlatirsin❤️

X