Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Selam herkese
Menü bırakayım
İf 15/9 oldu

7.25
5 kuru erik,2 yum.,3 salatalık.

13.17
2 yum,3 salatalık

16.12
1 tabak kabak,1 kase baharatlı limonlu Yoğurt

Aralarda 1 bardak çay,1 bardak Nescafe sade,1 büyük fincan Türk kahvesi aromalı

Su saymadım.

Spor 11.725 adım daha yatana kadar da olur 😁
Maaşallah detox gibi olmuş:)

Jeanette e baktım bende
Cesaret edemedim henüz ay ben yürüyüş dışı birsey yapabilecek miyim acaba?🙈
Bıgün dengelemen iyi olmuş afiyet olsun 🥰

Pasta olmasa daha iyi tabi de 🙈 afiyet olsun kolaylıklar 24 saatte 🥰

Afiyet olsun 🥰 evet planlı olunca bende sapıtmıyorum çok doğru
Birde ben sıkılınca çok yiyen bir tipim sürekli meşgül olmam lazım 😂

Ama şahane bi kadın. Ben 3 gündür yapıyorum yarim saat sabah her yerim ağrıyarak uyanıyorum 😂😂😂😂

Slm kizlar daha once yazmistim bende katilmak istiyorum diye ama yazamadim sonra cocuklar hasta olunca malesef . Eger sizin icin uygunsa yarin sabah menu ve kiloyu yazmaya baslamak istiyorum
Hoş geldin :)
Geçmiş olsun , çocuk oldumu illa bir telaşe oluyr, biri bitiyor biri başlıyor.. sen tartıl ama kilo bildirme.. kilo bildirimleri pazartesi yapılıyor..yarın menü bildiriminden başla en iyisi :)

Günün menüsü
08:30 kayısı çayı
22:30 bir tabak kuru fasülye, 2 kaşık pirinç pilavı
Gün içinde bol su
Hey maşallah tek öğün 🥰
Yanlız gece geç saatte yemişsin ( işin dolayısı ile falanmı,? Kaçırmış olabilirim orayı) geve olunca metabolizma yavaşlıyormuş.. hoş ben eskiden bnm vücugum geceyi nerden bilecek diyenlerdendim 😂 ama gün ışığı ile ilgili imiş.. daha erken yiyebilrsen süper olur senin için..bu arada menün harika 😍 ben olsam doymazdım 😂

Aa bi şüphe edip baktım da ben en son 6.takımdaymışım ☺9 en büyük rakibimizdi o zaman😅 ordan aklımda kalmış..sweetdimple vardı o kurmustu
Bende eskiden bir kaç takımda takıldım ama en uzun takildigim takımda mezun olmuştum🤩
Şimdi de mezunum inşallah 🥰

Afiyet olsun 🥰

Kız önlükler geleli çok olmuş hatta kalıplar baya büyükmüş iyi ki small istemiş sin
Ben sormasam idare söylemeyi unutuyodu🤪
Ben kışın 83 kiloyken XXL istemiştim baktım geniş geniş s beden aldım🤭isme gore gelmiyor zaten sen gerkirse xs al🤪ama boy uzun olunca kollar biraz kısa geliyor 🤣 terziye actiricam fırsat bulunca 🤭
Belki de gelmiştir doğru söylüyorsun kuzum.Onlarin kalıpları baya büyüktü, small almakla iyi etmişsin.

msjini azonce gördüm.tebrikler iradene masllah diyorum.güya bizim gibi sıkı diyet yapmiyorsun ama eksi geliyorsun.en fazla da sabit geliyorsun.istikrar bu işte.emoji olsa alkiş koyacam ama hafize hanim destina hanımın alkışı nirde😅
Çok saol kuzum.
Aslında diyet yapmıyorum, sadece saatlere dikkat ediyorum, yoksa bu aralıklı oruç süresince benim kadar tatlı yiyen yoktur ama hayat felsefesi olunca bıraksam da aynı şey devam edecek. Çünkü diyet dediğin yorucu birşey, yasaklarla dolu. Ama her gün 1-2 parça bitter yemek bana çok normal geliyor, her gun de yiyiyorum. Diyet değil de bence yaşam tarzı değiştirmek lazım. Yoksa yıllarca al ver yaptım ben de ,sıkı diyetlerin sonucu hızlı geri alim,kas kaybi ve can sıkıntısı maalesef.

Herkese Selam..:KK24:
ayy ben bu ara çok saçma sapan besleniyorum yaaa.... :KK43:ipin uçu azcık kaçtımı gerisi geliyor valla... tekrar adapte olmam lazım. tez vakitte doğru yola gelirim inşallah.. :dua: :dua:
canım hoşgeldin 🥰
uzadı mı iyice kaçıyor az az da olsa sisteme tekrar dön daha yolumuz var 🙏😍
tsk ederim kaptanım.
bende sıkildıkça yiyen tiplerdenim.böyle zamanlarda ya evde olmicaz yada bi isle uğrasicaz.yada gidip yatacam.
bu arada sana da afiyet olsun.menün güzel.
Sağol canım gerçekten öyle evde isem benimde hemen aklıma geliyor ay şimdi birde salgın var nelere atayım kendimi 🙄
Eğitmeye çalışıyorum nefsimi aylardır 🙏
Her kilo için bir ay koruma yapsam bir buçuk yıl demek eğer 1.5 yıl korursam harika olur 😁
Hem sıkılaşmis olurum.
Hem az da olsa kilo vermeye de devam ederim 🥰
Allah bana kolaylk versin en zor aşama şu an aslında 🙄
Koruma çok zor hakikaten bende başarısız oldum eskiden aldım verdim hep
Bu sefer daha dikkatli olacağız
Bence sende eski yaptıkların hatalı yeme davranışlarını gözlemişsindir bu sefer o hatalara düşmezsin bence o zaman iş kolaylaşır 🙏😍
Pankek 6-7adet(küçük)

Patates kızartması 12adet :)

Muz 6 dilim

Ev yapımı üzüm suyu

(Bu kahvaltı uçuk olabılır dengelemeyı dusunuyorum)

4adet çiğ badem

Yeşil çay

Fırında patatesli Balık

Bolca salata

2lt yakın su
canım menü çok karbonhidrat ağırlıklı proteşnleri arttıralım afiyet olsun 🥰

Iyi aksamlar bugün 26 saatte sonlandirdim orucumu
5 tane falafel (nohut köftesi)
Yoğurtlu Dip sos
2 servis kaşığı pırasa kavurmasi

Su 2 lt ye yaklaştı ama bolca çay kahve var😬
8500 adim
Tebrikler 26 saat için 😍
Çok ağır da açmaman iyi olmuş 👍
Ama şahane bi kadın. Ben 3 gündür yapıyorum yarim saat sabah her yerim ağrıyarak uyanıyorum 😂😂😂😂
Sen bu konuda iyisin deniyorsun filan devam et canım sonuç alırsın bu şekilde gidince 👏😍
Slm kizlar daha once yazmistim bende katilmak istiyorum diye ama yazamadim sonra cocuklar hasta olunca malesef . Eger sizin icin uygunsa yarin sabah menu ve kiloyu yazmaya baslamak istiyorum
Canım pazartesi 14.00 öncesinde kilo bildirimi yapıyoruz onun dışında menülerini yaz bekleriz 🥰

canım hoşgeldin 🥰
uzadı mı iyice kaçıyor az az da olsa sisteme tekrar dön daha yolumuz var 🙏😍

Sağol canım gerçekten öyle evde isem benimde hemen aklıma geliyor ay şimdi birde salgın var nelere atayım kendimi 🙄
Eğitmeye çalışıyorum nefsimi aylardır 🙏

Koruma çok zor hakikaten bende başarısız oldum eskiden aldım verdim hep
Bu sefer daha dikkatli olacağız
Bence sende eski yaptıkların hatalı yeme davranışlarını gözlemişsindir bu sefer o hatalara düşmezsin bence o zaman iş kolaylaşır 🙏😍

canım menü çok karbonhidrat ağırlıklı proteşnleri arttıralım afiyet olsun 🥰

Tebrikler 26 saat için 😍
Çok ağır da açmaman iyi olmuş 👍

Sen bu konuda iyisin deniyorsun filan devam et canım sonuç alırsın bu şekilde gidince 👏😍

Canım pazartesi 14.00 öncesinde kilo bildirimi yapıyoruz onun dışında menülerini yaz bekleriz 🥰
Bugun duzelttim :KK70: alısmaya calısıyorum hayatımın ilk düzenli yeme ayları .kahvaltıyı kacırmıstım ama aksamına protein agırlıklı yemiştim dengelerim sanmıstım

X