Aralıklı oruç ile hedef 6 kg vermek

Akşam yemeği için dakika sayıyoruz sonra bugünü kapatıp, ıhlamur, su ve meyve ile kendimizi kandırırız diye umuyorum

Aralıklı oruçla iki ayda 7 kilo verdim. Günde iki öğün yemeye başlayınca verdiğim kiloları aynen geri aldım. Aralıklı oruç olayına güvenmiyorum.

Aralıklı oruçla iki ayda 7 kilo verdim. Günde iki öğün yemeye başlayınca verdiğim kiloları aynen geri aldım. Aralıklı oruç olayına güvenmiyorum.
Verilen kilolar ayri ama sonrasinda hic geri kilo almayacağını hic bir diyet garanti edemez. Demek ki günlük almaniz gerekenden fazla kalori almış olmalisiniz. Ben de ilk dogumdan sonra bu sekilde eski halime döndüm 2. Hamileligime kadar hic almadim. Bence kilo verdikten sonra diyelim bugün fazla yediysem ertesi gün kilo kontrolü icin kalori açığı yapmak lazim

Slm kızlar bende araniza katılmak istiyorum. 71 kilo ile 3gundur if diyetteyim
Hoşgeldin . Boyunu ve hedef kilonu öğrenebilir miyim. Hangi saatler araligindaki if yapiyorsun? Nelere dikkat ediyorsun biraz anlatirsan cok sevinirim.
Persembe günleri tartiliyoruz . Gün icinde sayfaya katilmaya çalışıyoruz.

M meryemnur hic yazmiyorsun en son diyetisyene gitmistin nasıl gidiyor durumlar nedir ? Düşüncelerini zorluklarini veya kolaylıklarını yazarsan belki birbirimize faydamiz olur . Bu süreci daha kolay geciririz diye düşünüyorum

Aralıklı oruçla zaten günde iki öğün yeniyor.
Siz neyi kastettiniz anlayamadım

Saat 4e kadar aç kalıp (16:00) 4de yemek yiyor, ertesi gün 4e kadar yine aç kalıyordum. Buna rağmen 7 kilo verebildim.
Ama bu aralıklı oruç değil ki
Mesela ben sabah 10da yiyorum, sonra akşam 4te yiyorum.
Aralıklı oruç 2 öğünden oluşuyor. Tek öğünlük hiçbir diyet programı yok.
Ben 2 öğün yiyerek 10 kilo vermiştim, yıllarca hiç geri almadım. Hep 2 öğün beslenmeye devam ettim.
Sonra hamile kalıp doğum yaptım, şu an o kiloları vermek için yine aralıklı oruç yapıyorum.

Günaydın kizlaaarrrrrr sabah tartildim reglide gelen ödemeler hep gitmiş 73.300ciktim inşallah persembeye kadar da 300gr da gider de 72lere adım atarım. Regl zamani tartilmamak gerekiyor fazla ciktikca insan strese giriyo diyet işe yaramiyor diye.
Saat 11 de kahvaltimi yaptim . Öncesinde hic birsey içmedim icemedim çünkü yetistirmem gereken örgülerim vardı.

Yaaa ben de nakış işi yapıyorum

Selam kızlar bugün moralim çok bozuk, pazartesi tartı günümüz; ben +1 aney +2 çıktı tartıda

Bencede akşam fazla yiyoruz, çorba, yemek ve salata hazırlıycam bundan sonra, zeytinyağlıyı iptal ediyorum ve kendilerini ana yemek olarak yapiciiiim artık
Aralıklı oruçta yemeği orantılı yemek çok önemli gerçekten.
Ben de biraz fazla yediğimde hemen tartıya yansıyor ve oruç fayda etmiyor.
Hem oruç hem az-normal arası yemek lazım

Sayfani bulamadim biraz fazla bildirim geldi bugün

Olsun bazen fazla cikiliyor tuzlu yiyince de ödem tutuyor. Aktara gidebilirsem misir püskülü ile kiraz sapı alacagim
Maydonoz sapı biriktiriyorum, iki içimlik olsun hemen yapıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…