Ard arda kötü olaylar:(

gokkusaginadusenbukalemun

Yanlış yaptıysam doğrusu hoşuma gitmemiştir. 😌
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2021
1.708
2.139
Bu sıra içinde ben de olmak üzere çevremdeki çoğu kişinin hayatı çok zor bir süreçten geçiyor. Son iki aydır başıma gelen şeyler o kadar çok ki. Gerçekten oturduğum yerden kıpırdamak istemiyorum korkudan. Allah sonumuzu hayretsin 🤷‍♀️🙏

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 66 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 163 cm. Başlangıç Kilom :54 Kg. Şimdiki Kilom :49 Kg.

zorunlunick

Sataşabilirim sana bu gece ⚔️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
16.682
23.489
Merhabalar,

Benim derdim 2 haftadır çok kötü haberler almak kötü olaylar yaşamaktan kaynaklı. Öncelikle 2 hafta önce Çarşamba günü eşimin babası iş yerinde düştü beyin kanaması geçirdi. Eşim apar topar ailesinin yanına ilk uçakla gitti. O akşam bizim evimizden kiracı çıktı ertesi gün ben yeni evi temizle eski evi topla bir sonraki gün evi taşırken babam merdivenlerden yuvarlandı çünkü babam glokom hastası yani göz tansiyonu var. Sonra 2 gün sonra işten sigortamı yapmadıklarından dolayı baskı yapınca e o zaman çık raddesine geldik ve ben çıktım. Sonra eşimin babası tekrar hastaneye yatırıldı ve bir öğrendik beyinde kitle var ve kötü huylu muhtemelen de kanser. Hayatımda hiç bu kadar zorlanmadım. Hayatım tepetaklak oldu ve eşime nasıl ne şekilde destek olabilirim bilmiyorum. Yarın kayınpederime kanser taraması yapılacak. Bu arada annem babam ve kız kardeşim Korona oldu. Allahım sen yardım et diyorum. Bana akıl sağlığımı korumam için bişeyler söyleyin lütfen 🙏
Acil şifalar diliyorum

WOMAN

Soğuk Nevale 🦔🍃
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
30 Mart 2009
6.525
22.781
Gecmis olsun. Her insanin hayatinda boyle donemle olabiliyor maalesef, gecmesini beklemek disinda yapacak pek bir sey olmuyor

tuttioz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2021
1.207
1.784
40

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-11-2021

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 57 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin ayak tırnakları tamamen şekillenmiş olacak. Göğüslerinizde, kolostrum denen ilk süt sızıntısını fark edebilirsiniz. Kolostrum gerçek süt üretimi öncesi sarımsı bir sıvıdır. Eğer emzirmeye karar verdiyseniz kolostrum bebeğinizin ilk doğal gıdası olacaktır. Bugünlede doktorunuzla doğum sonrası doğum kontrol yöntemleri hakkında konuşabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

diladuru

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2019
2.576
3.430
29
Bundan 10 ay önce evimi, işimi , anneannemi, annemin beden babamin ruh sagligini kaybettik bunlarin hepsi 30 gün icinde yasandi. Detay vermeyeyim.
Ama gecti biseyler yerine oturmaya basladi yeni düzen yeni aliskanliklar yeni hayaller..
Hayat bu.
Allah tez vakitte sifa versin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 639 gün geçti.

diladuru

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2019
2.576
3.430
29
Ben de hayatımın en zor döneminden geçiyorum.

2 yaşında bir bebeğim var, ikizlere hamileyim. Annem 2 hafta önce yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması geçirdi.
Konuşamıyor , yürüyemiyor hastanede yatıyor ve devamı nasıl ne olacak kimse bişey bilmiyor.
nasıl ayakta duruyorum hiç bilmiyorum. Hayattaki en önemli şeyin ‘sağlık’ olduğunun sadece laftan ibaret olmadığını bir kez daha anladım.
İş-kiracı bunlarda can sıkıcı evet ama hepsi hallolur Allah can sağlığı versin.
Allah tüm hastalara şifa versin.
sizin kayınpederiniz, benim annem ve ihtiyacı olan herkese yardımcı olsun.
sizi teselli edebilecek bir cümle bulamıyorum, size sadece sarılabilirim ve geçecek inşallah diyebilirim 😔🥺🤲🏻
Ya ben size çok üzüldüm hangi sehirdesiniz?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 639 gün geçti.

izmirlibjkkartal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2020
1.538
3.455
Bir dönem bende acaba bugn ne olacak hayatmda diye düşünerek uyanır işe giderdim hatta işteyken artk bir tek evim yanmadı bi araymda kontrol etsn eşim herşey kapalı mı derdim çünkü birtek o olmamıştı..
hırsız girdi neyim varsa aldı.. kiracym evm satldı taşnmk zornda kaldk eşm işsiz kaldı kendm işsiz kaldım..kv ayağından annem lenf beznden amlyt oldu. Araçla kaza yaptık çok maddi zarara girdik hatta battık denebilir.. tamamı 1 ay içinde oldu..
bazı dönemler sınanıyoruz Allah bir şeklde yardım ediyor geçiyor ama delirme noktasnada geliyor insan tabi..

berlin8982

🌸
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2018
3.801
14.984

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 65 gün kaldı.

Bugünlerde biraz sakar olduğunuzu fark edebilirsiniz. Bunun nedeni, rahminizde olan büyüme, doğuma hazırlık için eklemlerin gevşemesi ve bebeğin pozisyonunda olan değişikliklerdir. Dengenizi kaybetmemeye özen gösterin, fakat unutmayın ki bebeğiniz dünyadaki en etkili ve verimli şok emici sisteme sahip olan, kaslı ve direnci yüksek rahminizdeki amniyotik sıvı içindedir. Kolostrum (ilk süt) sızıntılarına rastlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın