Ard arda kötü olaylar:(

Pinky93

Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2020
762
832
28
Merhabalar,

Benim derdim 2 haftadır çok kötü haberler almak kötü olaylar yaşamaktan kaynaklı. Öncelikle 2 hafta önce Çarşamba günü eşimin babası iş yerinde düştü beyin kanaması geçirdi. Eşim apar topar ailesinin yanına ilk uçakla gitti. O akşam bizim evimizden kiracı çıktı ertesi gün ben yeni evi temizle eski evi topla bir sonraki gün evi taşırken babam merdivenlerden yuvarlandı çünkü babam glokom hastası yani göz tansiyonu var. Sonra 2 gün sonra işten sigortamı yapmadıklarından dolayı baskı yapınca e o zaman çık raddesine geldik ve ben çıktım. Sonra eşimin babası tekrar hastaneye yatırıldı ve bir öğrendik beyinde kitle var ve kötü huylu muhtemelen de kanser. Hayatımda hiç bu kadar zorlanmadım. Hayatım tepetaklak oldu ve eşime nasıl ne şekilde destek olabilirim bilmiyorum. Yarın kayınpederime kanser taraması yapılacak. Bu arada annem babam ve kız kardeşim Korona oldu. Allahım sen yardım et diyorum. Bana akıl sağlığımı korumam için bişeyler söyleyin lütfen 🙏

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-05-2022

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 222 gün kaldı.

Bebeğiniz dokunmalara karşı refleks gösteremeye başladı. Artık bir nesne bebeğinizin kafasına dokunursa, bebeğiniz dönecektir. Bebeğinizin iç kulağında vücut denge sistemini sağlayan yarım daire kanalları oluşmaya başladı. Bebeğinizin dış kulağı şekillenmeye devam ediyor. Bebeğinizin erken kaydedilebilir beyin dalgaları oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

berlin8982

🌸
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2018
3.801
14.984
Ben de hayatımın en zor döneminden geçiyorum.

2 yaşında bir bebeğim var, ikizlere hamileyim. Annem 2 hafta önce yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması geçirdi.
Konuşamıyor , yürüyemiyor hastanede yatıyor ve devamı nasıl ne olacak kimse bişey bilmiyor.
nasıl ayakta duruyorum hiç bilmiyorum. Hayattaki en önemli şeyin ‘sağlık’ olduğunun sadece laftan ibaret olmadığını bir kez daha anladım.
İş-kiracı bunlarda can sıkıcı evet ama hepsi hallolur Allah can sağlığı versin.
Allah tüm hastalara şifa versin.
sizin kayınpederiniz, benim annem ve ihtiyacı olan herkese yardımcı olsun.
sizi teselli edebilecek bir cümle bulamıyorum, size sadece sarılabilirim ve geçecek inşallah diyebilirim 😔🥺🤲🏻

Son düzenleme:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 65 gün kaldı.

Bugünlerde biraz sakar olduğunuzu fark edebilirsiniz. Bunun nedeni, rahminizde olan büyüme, doğuma hazırlık için eklemlerin gevşemesi ve bebeğin pozisyonunda olan değişikliklerdir. Dengenizi kaybetmemeye özen gösterin, fakat unutmayın ki bebeğiniz dünyadaki en etkili ve verimli şok emici sisteme sahip olan, kaslı ve direnci yüksek rahminizdeki amniyotik sıvı içindedir. Kolostrum (ilk süt) sızıntılarına rastlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Pinky93

Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2020
762
832
28
Ben de hayatımın en zor dönemlerinden geçiyorum.

2 yaşında bir bebeğim var, ikizlere hamileyim. Annem 2 hafta önce yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması geçirdi.
Konuşamıyor , yürüyemiyor hastanede yatıyor ve devamı nasıl ne olacak kimse bişey bilmiyor.
nasıl ayakta duruyorum hiç bilmiyorum. Hayattaki en önemli şeyin ‘sağlık’ olduğunun sadece laftan ibaret olmadığını bir kez daha anladım.
İş-kiracı bunlarda can sıkıcı evet ama hepsi hallolur Allah can sağlığı versin.
Allah tüm hastalara şifa versin.
sizin kayınpederiniz, benim annem ve ihtiyacı olan herkese yardımcı olsun.
sizi teselli edebilecek bir cümle bulamıyorum, size sadece sarılabilirim ve geçecek inşallah diyebilirim 😔🥺🤲🏻
Size bir şey söyleyim mi beni eşimin ailesi içinde belki de en çok benimseyen seven kişi babasıydı. Çok üzülüyorum gerçekten de. Allah sizden razı olsun ve inşallah dediğiniz gibi Allah sağlık sıhhat versin.

Bebeğiniz dokunmalara karşı refleks gösteremeye başladı. Artık bir nesne bebeğinizin kafasına dokunursa, bebeğiniz dönecektir. Bebeğinizin iç kulağında vücut denge sistemini sağlayan yarım daire kanalları oluşmaya başladı. Bebeğinizin dış kulağı şekillenmeye devam ediyor. Bebeğinizin erken kaydedilebilir beyin dalgaları oluşmaya başladı.

Pinky93

Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2020
762
832
28
Geldimi zaten her şey üst üste gelir. Maalesef. İnançlıysanız duânın yanı sıra acil sadaka verin derim. Allah yardımcınız olsun, hepinize şifa versin.
İnanıyorum pek tabii. Sadaka vereceğim 🙏 sınav işte bilemiyorum neden böyle ard arda oldu.

berlin8982

🌸
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2018
3.801
14.984
Size bir şey söyleyim mi beni eşimin ailesi içinde belki de en çok benimseyen seven kişi babasıydı. Çok üzülüyorum gerçekten de. Allah sizden razı olsun ve inşallah dediğiniz gibi Allah sağlık sıhhat versin.
😢
Amin.. dua etmekten ve pozitif düşünmekten başka bir şey yapamayız.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 65 gün kaldı.

Bugünlerde biraz sakar olduğunuzu fark edebilirsiniz. Bunun nedeni, rahminizde olan büyüme, doğuma hazırlık için eklemlerin gevşemesi ve bebeğin pozisyonunda olan değişikliklerdir. Dengenizi kaybetmemeye özen gösterin, fakat unutmayın ki bebeğiniz dünyadaki en etkili ve verimli şok emici sisteme sahip olan, kaslı ve direnci yüksek rahminizdeki amniyotik sıvı içindedir. Kolostrum (ilk süt) sızıntılarına rastlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

lion mother

Rabbi temmim bi'l-hayr .
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2013
1.968
2.412
Çoğu zaman öyle oluyor gelince peşpeşe geliyor ve çoğumuz yaşamışızdır böyle anları.. sınav dünyasindayiz.. sabır, dua, şükür... Rabbim daha beterinden sakınsın inşallah

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 309 gün geçti.

Kkimodelii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
784
888
30
Allah acil sifalar versin tum hastalarımıza,kayinpederinize hep pozitif yaklasmaktan baska yapacak birsey yok.Moral cok önemli diyorlar ya.Babaniz da umarim iyidir.Bol dua edin.Kotu düşünüp,negatif enerjiyi uzerinize cekmeyin.Hepiniz bir sinavdan geciyoruz.Rabbim beterinden korusun

Black93

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla..
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2020
4.128
5.497
Merhabalar,

Benim derdim 2 haftadır çok kötü haberler almak kötü olaylar yaşamaktan kaynaklı. Öncelikle 2 hafta önce Çarşamba günü eşimin babası iş yerinde düştü beyin kanaması geçirdi. Eşim apar topar ailesinin yanına ilk uçakla gitti. O akşam bizim evimizden kiracı çıktı ertesi gün ben yeni evi temizle eski evi topla bir sonraki gün evi taşırken babam merdivenlerden yuvarlandı çünkü babam glokom hastası yani göz tansiyonu var. Sonra 2 gün sonra işten sigortamı yapmadıklarından dolayı baskı yapınca e o zaman çık raddesine geldik ve ben çıktım. Sonra eşimin babası tekrar hastaneye yatırıldı ve bir öğrendik beyinde kitle var ve kötü huylu muhtemelen de kanser. Hayatımda hiç bu kadar zorlanmadım. Hayatım tepetaklak oldu ve eşime nasıl ne şekilde destek olabilirim bilmiyorum. Yarın kayınpederime kanser taraması yapılacak. Bu arada annem babam ve kız kardeşim Korona oldu. Allahım sen yardım et diyorum. Bana akıl sağlığımı korumam için bişeyler söyleyin lütfen 🙏
Ahhh canımmm.. Gerçekten hep böyle oluyor.. Böyle kötü şeyler nedense hep üst üste gelir 😞

Allahım size yardım etsin. Ailenize acil şifalar versin. İnşallah hafif atlatıp da kurtulurlar bu corona belasından.. Kayınpederinizden de inşallah iyi haberler alırsınız.. Acil şifalar diliyorum..