Arkadaşım şizofren mi?

siz bişey yapamazsınız abileri yapmalı belki onlara kın guduyordur ama dogru olan bu

Evet ucunun bana dokunacağına dair bir kaç arkadaş daha yazdı. Ben hiç o şekilde düşünmemiştim. Ya aslında psikolojik derken arkadaşım önceleri asla böyle değildi gayet eğlenceli kafaya bişey takmayan biriydi. Bu adamdan sonra böyle olması yani düşünsenize 10 yıl olmuş adam evli hâlâ onu bu kadar çok kafaya takması normal değil bence. Yalan söylemeleri de normal değil sağlıklı olduğunu düşünmüyorum
Şimdi böyle gidersem doktorun karşısına bana tepki verirse arkadaşını anlatıyorsun kendi gelsin diye. Arkadaşımla bu konuyu uzun uzun yüz yüze konuşarak ikna edebilirim diye düşünüyorum yinede ikna olmazsa bende mesafe koyarım
Evet haklısınız. Biraz ciddi konuşma yapicam yine aynı şekilde olursa dediğiniz gibi yapmak zorunda kalıcam çünkü dediğiniz gibi benimde çocuklarım ailem var

Konu sahibinin arkadaşının durumu daha çok takıntıya benziyor. Yalan söyleme, kendini bişeylere inandırma gibi gibi. Psikiyatriye bile gitmek istemiyor. Eğer giderse de doğruyu söyleyecek gibi durmuyor.
Ve psikiyatri de muhtemelen ilaç vericek.
Ancak öncelikle psikoloğa giderse, psikolog bir şekilde onu konuşturur, seansların devamı olacağı için de iyileşme gösterebilir.
Psikolog daha farklı bir durum olduğunu düşünürse de zaten yönlendirir.

yanlış üzerindeki inadınızı anlayamıyorum.

Konuyla alakası yok ama şunu nasıl yapıyorsunuz. Açıkladım yazısına tıklayınca direkt diğer yorumunuza gidiyor. Çok iyi bişeymiş ben ilk defa gördüm de

Görsel işaretlediğim ikona tıklayarak bağlantı verebilirsiniz.

Eklentiler

• 1000004975.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 21
Arkadaşınız şizofren mi bilemem ama siz iyi dedikodu yapıyorsunuz. Yani maşallah, ağzınızda bakla ıslanmamış

Arkadaşın yalan soyleme hastaligina yakalanmis. Kendisini o kadar begenmiyor ki kompleksinden size tam tersini anlatip duruyor. Yalan resmen agzina yuva yapmis yani. Bu kisiden bir an once kurtulun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…