arkadasimin derdi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bihaber34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2018
39
26
38
merhaba arkadaşlar arkadaşımın üyeligi olmadıgi için o derdini anlatacak
Klavyeyi ona teslim edip çekiliyorum 😊
merhabalar
Ben 3 çocuk annesiyim 4 yaş 1.5 yaş 4 aylık bebeğim
Geçen gün annemde kalmıştık çocuklarla
k valide ye uğramıştır madem orda kalıyorsun burada da kalırsın emri vaki yaptı bişey demedim tamam dedim her neyse gece ben bebeğimleyatarken oda kolumun altına kadar girmiş kaya kaya gece kaldır beni yere ince den battaniye atıp havalar in serin olduğu zamanlar çocugu ezeceksinyerde yat dedi bende uyku sersemligıile yatmışım ama belim kopmuş sabah ortanca kızımda ateş ve pişik vardı telefon da elbiseyle konuşuyor annesi kabak yemeği yedirmis ondan ateş olabilirmi ki diye saçma sapan bişey konuşuyor yine ses etmedim daha önceleri var susuyorum neden dogumlarimda 3 gün gelip corba yapmıştır birde hastane işi olduğunda diğer çocukları bırakmam en fazla 2 saat tir fazla si olmaz bi kendi anneme bi ona dönüşümlü bi bakimina emeğı var diye sustum ama benim ona karşı hizmetim daha farklı o bana 1 yaptıysa 10 yapmışımdır ki kayinpederinde beli ağrıdığı zamanlar ben karnım burnumda nöbetçi eczane aramisligim vardır neyse bunları anlatıyorum neden en son gördüğüm muamele ile baglicam.neyse eşim arıyor babam biraksin bebek arabasını almadın bana ihale çıkarma gibisinden 3 yada 4 kere aramıştır( ortanca kızım emekliler yürümüyor küçük bebek de kanguru slip var bende ) neyse kayinpeder nasıl gidiyorsanız gidin dedi sabah kahvaltıya görüncem geldi o da var benim evime 20 dk mesafesi 1 yaşındaki kızımı k valide ile dönüşümlü taşıması yolun bende bebekle var önümde sırtımda ağır çocukların çantası yürürken k valide dedi sen hızlı git bırak çanta ile bebeği asagiin kızı al (12 katlı kısa merdiven 5.basamak 6 si öne 6 si arka ya bakıyor asansör yok)ben de aceleyle giderken sırt çantama araba çarptı sersemledim sinirlendim arkamı döndüm kızının çantasını alıyor ver bana diye sen beni niye görmüyorsun anne dedim bak araba çarpıyordu madem yukarı cikartmicakdinizniye benle yola çıktınız dedim tasiyamiyorsaniz verin bana bi kolumun altına koyarım taşıyimsiz dönün dedim bunlar söylene söylesen getirdiler her neyse geldi bana neler neler söylüyor yaptıklarını yüzüme vuruyor tek taraflıdeğil dedim eşimi aramış gelmeyin ben senin karının tribini cekemem demiş neyse akşam eşik oraya uğruyor eve geliyor vs orda beni haksız buluyor ki eşimde de hata var sen ne muhtaç ediyorsun beni hastalık vs olduğunda arabayı vermedi yada bırakmadı şimdi ki verecek bırakacak 15 gün konuşulmadı eşimin yoğun ısrarı üzerine gel elini öp arada kalıyorum dedi neyse o önden bi kızımla gitti bende arkadan 2 çocuğumla gittim hatta söyledim biliyorlardı gelecegimi diye meğer bilmiyorlarmis yemek yiyorlar Kapiyavurdum eşim kvalide kayinpeder masada oturuyor kapıyı açtı yüz vermedi neyse dedim.üzerimi cikartirken kpeder in bi masadan kalkışı var bir hışımla eşime dönüp al çoluk çocuğunu evinize gidin dedi geçti odasına şok oldum yoruldum damağım kurumustukibir yudum su içmedim neyse başladı kayinvalide yok bana bağırdım vs diye ben bağırmadim sitemde bulundum sadece beni aştı bu konu falan eşime dediği gitsin konuşsun odaya girsin dedi bana yöneldi bi saflık yönlendirme şekliyle tamam dedim çünkü o an nasıl davranacağını bilemedim kapiya tıkladım girdim girer girmez oğlum kucağımda iken eni itekleyip kovdu halbuki beni de dinlemesi gerekirdi bu şekilde tek tarafı dinleyip hüküm vermesi .. neyse o an tam parlicakken üzerimi tekrar giydim aldım bebeğimi eşime döndüm bekle geliyorum dedi yok sen arkadan gel sinirliyim dedim arkadan geldi eve gittim ne var ne yok indirdim sinir krizi geçirdim eşim geldi dedim ki bundan sonra ki planın ne dur daha fazla ne kadar aşağı çekeceksiniz beni ya inan bende arada kaldım ne yapacağımı şaşırdım bak dedim sana olan saygımdan gittim ama gördüğüm muamele kesinlikle adım atmam cocuklariminda yüzünü göstermem dedim tamam dedi kapattı konuyu uzamadi siz olsaydınız ne yapardınız
yazım hataları olabilir okuduğunuz için teşekkürederim

merhaba arkadaşlar arkadaşımın üyeligi olmadıgi için o derdini anlatacak
Klavyeyi ona teslim edip çekiliyorum 😊
merhabalar
Ben 3 çocuk annesiyim 6 yaş 1.5 ķyaş 4 aylık bebeğim
Geçen gün annemde kalmıştık çocuklarla
k valide ye uğramıştır madem orda kalıyorsun burada da kalırsın emri vaki yaptı bişey demedim tamam dedim her neyse gece ben bebeğimleyatarken oda kolumun altına kadar girmiş kaya kaya gece kaldır beni yere ince den battaniye atıp havalar in serin olduğu zamanlar çocugu ezeceksinyerde yat dedi bende uyku sersemligıile yatmışım ama belim kopmuş sabah ortanca kızımda ateş ve pişik vardı telefon da eltisiyle konuşuyor annesi kabak yemeği yedirmis ondan ateş olabilirmi ki diye saçma sapan bişey konuşuyor yine ses etmedim daha önceleri var susuyorum neden dogumlarimda 3 gün gelip corba yapmıştır birde hastane işi olduğunda diğer çocukları bırakmam en fazla 2 saat tir fazla si olmaz bi kendi anneme bi ona dönüşümlü bi bakimina emeğı var diye sustum ama benim ona karşı hizmetim daha farklı o bana 1 yaptıysa 10 yapmışımdır ki kayinpederinde beli ağrıdığı zamanlar ben karnım burnumda nöbetçi eczane aramisligim vardır neyse bunları anlatıyorum neden en son gördüğüm muamele ile baglicam.neyse eşim arıyor babam biraksin bebek arabasını almadın bana ihale çıkarma gibisinden 3 yada 4 kere aramıştır( ortanca kızım emekliyor yürümüyor küçük bebek de kanguru slip var bende ) neyse kayinpeder nasıl gidiyorsanız gidin dedi sabah kahvaltıya görüncem geldi o da var benim evime 20 dk mesafesi 1 yaşındaki kızımı k valide ile dönüşümlü taşıması yolun bende bebekle var önümde sırtımda ağır çocukların çantası yürürken k valide dedi sen hızlı git bırak çanta ile bebeği asagiin kızı al (12 katlı kısa merdiven 5.basamak 6 si öne 6 si arka ya bakıyor asansör yok)ben de aceleyle giderken sırt çantama araba çarptı sersemledim sinirlendim arkamı döndüm kızının çantasını alıyor ver bana diye sen beni niye görmüyorsun anne dedim bak araba çarpıyordu madem yukarı cikartmicakdinizniye benle yola çıktınız dedim tasiyamiyorsaniz verin bana bi kolumun altına koyarım taşıyimsiz dönün dedim bunlar söylene söylesen getirdiler her neyse geldi bana neler neler söylüyor yaptıklarını yüzüme vuruyor tek taraflıdeğil dedim eşimi aramış gelmeyin ben senin karının tribini cekemem demiş neyse akşam eşik oraya uğruyor eve geliyor vs orda beni haksız buluyor ki eşimde de hata var sen ne muhtaç ediyorsun beni hastalık vs olduğunda arabayı vermedi yada bırakmadı şimdi ki verecek bırakacak 15 gün konuşulmadı eşimin yoğun ısrarı üzerine gel elini öp arada kalıyorum dedi neyse o önden bi kızımla gitti bende arkadan 2 çocuğumla gittim hatta söyledim biliyorlardı gelecegimi diye meğer bilmiyorlarmis yemek yiyorlar Kapiyavurdum eşim kvalide kayinpeder masada oturuyor kapıyı açtı yüz vermedi neyse dedim.üzerimi cikartirken kpeder in bi masadan kalkışı var bir hışımla eşime dönüp al çoluk çocuğunu evinize gidin dedi geçti odasına şok oldum yoruldum damağım kurumustukibir yudum su içmedim neyse başladı kayinvalide yok bana bağırdım vs diye ben bağırmadim sitemde bulundum sadece beni aştı bu konu falan eşime dediği gitsin konuşsun odaya girsin dedi bana yöneldi bi saflık yönlendirme şekliyle tamam dedim çünkü o an nasıl davranacağını bilemedim kapiya tıkladım girdim girer girmez oğlum kucağımda iken eni itekleyip kovdu halbuki beni de dinlemesi gerekirdi bu şekilde tek tarafı dinleyip hüküm vermesi .. neyse o an tam parlicakken üzerimi tekrar giydim aldım bebeğimi eşime döndüm bekle geliyorum dedi yok sen arkadan gel sinirliyim dedim arkadan geldi eve gittim ne var ne yok indirdim sinir krizi geçirdim eşim geldi dedim ki bundan sonra ki planın ne dur daha fazla ne kadar aşağı çekeceksiniz beni ya inan bende arada kaldım ne yapacağımı şaşırdım bak dedim sana olan saygımdan gittim ama gördüğüm muamele kesinlikle adım atmam cocuklariminda yüzünü göstermem dedim tamam dedi kapattı konuyu uzamadi siz olsaydınız ne yapardınız
yazım hataları olabilir okuduğunuz için teşekkürederim
Yazmıyım dedim ama dayanamadım lütfen ne yazdığınızı bir kere okur musunuz?

Ya valla kizmayin ama konu acip hayatinizin butun detaylarini anlatiyorsunuz. Olayin ozetini anlatsaniz keske de insanlar yardimci olabilse.
Ozetle hic birsey anlamadim.

Biri dört biri bir buçuk yaşında biri dört aylık çocuk nedir arkadaşım. Her birini bir kişinin taşıması lazım zaten. Ayrıca evde üç çocukla sinir krizi geçirip herşeyi kırıp dökmek nasıl bir sorumsuzluk. Ben sizde gördüğüm düşüncesizliği bırakıp kayınvalideye kayınpedere yoğunlaşamadım bile

yazdığınızı bir okur musunuz? hiçbir şey anlamadım.noktalama işareti , harf ve paragraf kullanmak parayla değil kullanın lütfen.

Üyeliği bir başkasına kullandırmak ve içerik silmek yasaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X