Arkadaşımın eski sevgilisi...

subebegi

Kalpten Kalbe bir yol vardır görünmez.
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2013
263
123
Arkadaşlar iyi akşamlar belki buna benzer konu yaşanmıştır ama cevaplarınızı bekliyorum lütfen alaylı yorumlar yazmayın..
3 ay önce ayrıldığım işte arakadaşım ordan kendine sevgili yaptı.Neyse bunlar 2 ay süre takıldılar bu sevgilisiyle tanıştırdı beni çocuk yüzüme bile bakmadı benle muhattap olmadı fazla.Neyse gel zaman git zaman arkadaşım küstü buna neyse bu beni eklemiş faceden ben de kabul ettim bana yardım et barıştır bizi dedi tamam dedim arkadaşım konuşmuyo bunla. telefonunu dahi açmıyo.Neyse kendini affettirdi çiçek almış felan barıştılar. sonra biyere gittiklerinde beni de çağırdılar ara sıra yalnız kalmıyayım diye çünkü çalıştığım yer memleketimden uzaktı.Ara sıra katılıyordum ama fazla istemiyordum yanlarında bulunmak gözümün önünde öpüşmeler sarılmalar hiç hoşlanmıyorum.Neyse ben o işimden ayrıldım memleketime döndüm.Bunlar kavga etmişler ayrılmışlar.Bu çocuk bana yazmaya başladı dertleniyor felan. Bende cevap yazıyorum çünkü bana yardımı dokunmuştu çalışırken. Neyse bir cevap verdim olmadı 2 cevap verdim olmadı hala yazmaya devam ediyor arkasında bir art niyette aramadım doğrusu çünkü benle pek konuşmazdı ve her konuşmasında arkadaşımdan bahsederdi ama mesajın sonuna da bir şeye ihtiyacın olursa çekinme derdi.. Neyse sonra bir akşam yine yazdı bu bana beni beğendiğini söyledi hatta ilk beni gördüğünde beğenmiş ama gelmemiş yanıma bunu da arkadaşıma söylemiş o da git onunla yat öpüş felan demiş o kadar ileriye gitmiş.hatta o senden nefret ediyo demiş benle konuşmasın diye. ondan bana böyle soğuk davranmış.arkadaşımdan da soğudum konuşmuyorum bundan ötürü eski sevgilisinin bana neler dediğini de söylemedim ama.şimdide şaka yollu ben senle evlenirim olmazsa zorla kaçırırım felan diyor şaka yollu manyakmıdır nedir sevmiyorum da ayrıca gözümün önünde yiyiştiler bana bunları nasıl söylüyor anlamıyorum. Ne yapmalıyım fikir verin lütfen???

Engelleyebilirsin.

Asla cevap vermeyebilirsin.

O nasıl bir şeref yoksunuymuş ki arkadaşından ayrılıp sana açılmış. Arkadaşın da gerçekten bunları söylemişse bence aralarını yap onlar tam birbirine göreymiş. Tencere kapak misali.

Konuş konuş muhabbeti evliliğe kadar getir. Sonra napayım de. Napcan evlen işte. Mis gibi koca!
Bugüne kadar hep arkadaşım hakkında bahsetti bu konuyla alakalı hiç konuşmadı ondan cevap verdim bende.

Şaka yoklu diye siye evlilik muhabbetine gelmişsiniz.çocuğu gömmeyin bence baştan konuşmayacaktınız bu kadar.git onla öpüş yat falan bana çok çocukça geldi rahatsızsan silersin
Hayır yanlış anladınız galiba arkadaşıma benim hakkımda iyi kız demiş sevgililerken .O da kıskançlıktan git o zaman onunla öpüş demiş.

Bugüne kadar hep arkadaşım hakkında bahsetti bu konuyla alakalı hiç konuşmadı ondan cevap verdim bende.
Hayır yanlış anladınız galiba arkadaşıma benim hakkımda iyi kız demiş sevgililerken .O da kıskançlıktan git o zaman onunla öpüş demiş.
İlk beni beğenmiş gelmemiş yanıma yazmışsınız iyi kız falan değil yani ben seni beğendim aslında falan diye muhabbet dönmüş siz de devam etmişsiniz

İlk beni beğenmiş gelmemiş yanıma yazmışsınız iyi kız falan değil yani ben seni beğendim aslında falan diye muhabbet dönmüş siz de devam etmişsiniz
Muhabbet döndü diyemeyiz ben engellemiyeyim silmeyeyim hadi çok yardımı dokundu bana dedim cevap vermedikçe yazmaya devam etti sonra dedim zaten konuşmayalım diye.

Engellemek için neyi bekliyorsunuz ki? Tipik erkek hareketleri. Yakın arkadaşla çıkıp eskisini kıskandırma. Uğraşmaya değmez

Tatlım buraya konu açmandan tabi ki:) istmesen siler engellerdin konu açılmadan kapanırdı
burdan "neyse ya bi dene bişolmaz "yorumu almayı beklemişsindir belki
Haklısınız ama ne yapacağımı bilemedim kaçırcam felan diyor üstelik ve nerede yaşadığımı biliyor.

X