Arkadasız olmam

hesapsilindi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2016
86
86
Merhaba, bulundugum sehre yenı tasındım yenı evlendım 3 ay kadar once ve bosanma surecındeyım, neyse bunları anlatmayacagım ama sehırde yenı oldugum ıcın hıc arkadasım da yok, burada olan Antalya da yasayan arkadas olmak ısteyen sohbet edebılecegım bırılerı var mıdır? yada nasıl yenı bır sehırde cevre edınebılırım

Evet haftanın 5 gunu evden calısıyorum o yuzden o saatlerde cıkma fırsatım olmuyor malesef

Hakkında hayırlısı olsun. Antalya güzel şehirdir. İlk kez gidiyorsan, bütçen elverdiğince bir yerleri gezmeye çalış. Önce şehri bir tanı. Yerleşik düzen alacaksan, oturduğun semtin pazarına, butiklerine, kuaforlerine git.
Merkezdemisin bilmiyorum ama kaleiçinde bir şeyler içebileceğin çok güzel yerler var. İster istemez orda herkesle tanışırsın zaten.
Muhakkak sabah yürüyüşlere çık. Bir hobi edin, hobinle ilgili atolyeler kurslar bul.
Canım antalya çekti yf.
Antalyada hiç arkadaşın olmasa da sıkılmazsın ki.
Daha denize giriliyordur orda hatta en güzel zamanı. Denize git ben en çok denizde bulurdum arkadaşlarımı.
Mutlaka bir bisiklet al. Bilmiyorsan da öğren.
Yağmurlar başlamadan olimposa kaç bir haftasonu.
Antalyada insan sıkılır mı hiç.
:KK36:

Hakkında hayırlısı olsun. Antalya güzel şehirdir. İlk kez gidiyorsan, bütçen elverdiğince bir yerleri gezmeye çalış. Önce şehri bir tanı. Yerleşik düzen alacaksan, oturduğun semtin pazarına, butiklerine, kuaforlerine git.
Merkezdemisin bilmiyorum ama kaleiçinde bir şeyler içebileceğin çok güzel yerler var. İster istemez orda herkesle tanışırsın zaten.
Muhakkak sabah yürüyüşlere çık. Bir hobi edin, hobinle ilgili atolyeler kurslar bul.
Canım antalya çekti yf.
Antalyada hiç arkadaşın olmasa da sıkılmazsın ki.
Daha denize giriliyordur orda hatta en güzel zamanı. Denize git ben en çok denizde bulurdum arkadaşlarımı.
Mutlaka bir bisiklet al. Bilmiyorsan da öğren.
Yağmurlar başlamadan olimposa kaç bir haftasonu.
Antalyada insan sıkılır mı hiç.
:KK36:
ah ne guzel yazmıssınız :) ınsan bazen zor surecler gecırırken farkında olmuyor gercekten cevresındekı guzellıklerı

ah ne guzel yazmıssınız :) ınsan bazen zor surecler gecırırken farkında olmuyor gercekten cevresındekı guzellıklerı
İyileşeceksin. Sadece biraz zaman.
Kaç yıl geçti hatırlamıyorum 20 li yaşlardaydım. Henüz ergenlikten çıkamamış olucam ki intiharın eşiğindeydim.
İstanbuldan otobüse binerken hava çok soğuktu. Antalyaya bir indim sanki fırının içine girmişim. Otogardan direk olimpos minibusüne attım kendimi.
Minibüsün yolcu indirdiği bir tepe var. Orda dedim ki, kızım bak dünya kooskocaman o dev orman, o sonsuz deniz karşısında sen nesin ki. Bir hiç.
Sadece bir hiç.
Sonrası iyilik güzellik işte.
Evden çalışıyorum diye rehavete kapılma.
Çıkar üstünden pijamaları, kendini sürükleye sürükleye dışarı at.
Her gün biraz daha, biraz daha derken bir bakmışsın eskisinden çok daha iyi ve güçlü oluvermişsin.
Bir de ilk zamanlar yalnızlıktan her bulduğuna her şeyini anlatma.

İyileşeceksin. Sadece biraz zaman.
Kaç yıl geçti hatırlamıyorum 20 li yaşlardaydım. Henüz ergenlikten çıkamamış olucam ki intiharın eşiğindeydim.
İstanbuldan otobüse binerken hava çok soğuktu. Antalyaya bir indim sanki fırının içine girmişim. Otogardan direk olimpos minibusüne attım kendimi.
Minibüsün yolcu indirdiği bir tepe var. Orda dedim ki, kızım bak dünya kooskocaman o dev orman, o sonsuz deniz karşısında sen nesin ki. Bir hiç.
Sadece bir hiç.
Sonrası iyilik güzellik işte.
Evden çalışıyorum diye rehavete kapılma.
Çıkar üstünden pijamaları, kendini sürükleye sürükleye dışarı at.
Her gün biraz daha, biraz daha derken bir bakmışsın eskisinden çok daha iyi ve güçlü oluvermişsin.
Bir de ilk zamanlar yalnızlıktan her bulduğuna her şeyini anlatma.
Cok haklısın, ınanır mısın 30 lardayım ama buyuyemedım bunu ıdrak edemedim sanırım

Antalya benım için eşimin yanıydı, çok kısa sürede bu yaşta öyle hayal kırıklıkları olduki hani ne ailene anlatabılırsın ne baska arkadaslarına gibi
Ama haklısın bir yerden başlamak lazım...

Halk Eğitim Merkezi çevre edinmek için ideal bence. Bende yaşadığım şehre yeni taşındım, bir tane kursa başladım geçen hafta,şu an ikinci haftamdayım şimdiden kafa dengi 2 tane arkadaş buldum bile kurs sayesinde :) Hem sizinle ortak hobileri ilgi alanları olduğu için konuşacak paylaşacak bir şeyleriniz hep oluyor.

X