Arkadaşlar evliliğimi böyle yıpratmak istemiyorum ne yapabilirim lütfen bana akıl verin ?

Öncelikle hakaretlerin icin tek tek sikayet ediyorum haberin olsun. Burada onca kisi ayni seyleri soyluyor ve sen yaptigin bu seyleri hala savunup duruyorsan kimde anlama kabiliyeti yok bir dusun bakalim...
Siz sadece tek taraflı bakıyorsunuz olaya. Ve tek bir yargı ile yorumluyorsunuz. Doğru ben hakaret ediyorum. İstediğiniz yapabilirsiniz.

Konu sahibi empati yap esinin senden oncede bir sevgilisi var ve bu adam unutmadigi halde seninle evleniyor evlendikten sonra o kisiyle iletisime giriyor para gonderiyor sonra senden ayriliyor o kisiye donuyor ve evleniyorlar bir dusun ya gercekten bu durumu nasil hata olarak gormuyorsunuz bir hata islemissiniz bari pisman olun bu piskinlik sinir bozuyor..

Konu sahibi bizden '' ayyy cok romantik birleşmişsiniz eşiniz sizi seçmiş. Hep mutlu olun o kadını da düşünmeyin. Güzel yada değil eşiniz sizin''' dememizi bekliyordu. Umduğunu bulamadı. Halende kendini haklı cıkarmaua çalışıyor sinirim bozuldu.
🥰

valla bende universite okudum ne eski sevgilimden ne evli adamlardan para almadim. Devlet yurtlari devlet burslari geri odemeli, veya oart time isler.. ailenizde sag. Ben zaten sizin uni falan okudugunuzu sanmiyorum okumussaniz yazik olmus o senelere. O kadinin yerine koyun kendinizi. Acaba daha fazla ayni evi oaylasirmisiniz o adamla. He diyosanizki evet paylasirim.. o zaman ne diyim hayirlisi olsun

Vallahi bu kadar genişliği kimsenin midesi kaldırmaz bence de.. Yolunuz yol değil 4 gün görüştüğü kişiyle inat uğruna da evlense kabul edemez çoğu kimse.. Başkasının koynunda çıkıp unutamadım diye gelsin bir tekme de siz koymalıydınız.. Bir de kaçmışsınız hata üstüne hata.. Madem kaçacaktınız evlenmeden kaçalım dediğinde niye kaçmadınız da bir kadının hayatını alt üst etmesine müsaade ettiniz..
Çok seviyor demişsiniz hele biraz zaman geçsin aynı şeyi diyebilecek misiniz göreceğiz sonuçta elde etmiş köprüyü geçmiş.. Ailenize çok üzüldüm..

Valla dünyanın çivisi çıktı dedikleri bu sanırım. Konu sahibinde hiç çekinme yok utanma yok. Herkes yuva yıkmakla itham ediyor kendisi sütten çıkma ak kaşık. Sen o adama ümit vermesen o adam boşanmazdı. Ben eşimle sevgiliyken onun parasını yememişim, siz nasıl evli bi adamın parasını yiyebiliyorsunuz tuhaf. Bizde üniversite okuduk abi😂😂😂 bizimki neydi ola 😂😂😂

Suanki esiniz kadinin psikolojisini o kadar bozmuski kadin naptigini bilmiyor onunla evliyken sizinle konusmus size para gondermis falan o kadinin yasadigi ne kadar kotu ve ozguven kirici birsey evet bosanmasina biraz siz sebep olmussunuz yazik uzuldum kadinin dustugu duruma sizin derdinizse dert degil kusura bakmayn aldatilan bosanilan yalniz kalan o kadin olmus ona daha cok uzuldum sizde insallah cok mutlu olursunuz

X