arkadaslar hiç ummadiginiz anda eski erkek arkadasi dönen var mi??

Resmen başka biriyleymiş. Beni sildiği facebook adresinde resmini gördüm kız arkadaşını öperken ve bana bittiğini söyleme zahmetini bile göstermedi. Hep işlerim yoğun hiç vaktim yok deyip oyaladı. Dün konuştum mesajlar çektim neden dedim hep cevabı saçma sapandı tehdit ettim bunu yanına bırakmam deyince aradı sen birşey yaparsan bende aynen karşılık veririm vs vs diyerek çirkinleşti. Yani hiç sevmemiş olması yaktı canımı. Hiç umursamamış bana değer vermeyen bu adam şimdi bir başkasıyla. Geri döner mi diyorum hani birlikte olmak için değil sadece yaptıklarından pişman olduğunu görmek için. Belki bu isteğim çok klasik ama ancak yaşayan bilir bu durumu. Cidden aklım karışık, içime bir dert gibi oturdu. Bugün dayanamadım gene mesaj çektim, aradım karşılık yok tabi. Sadece neden sorusuna cevap istedim ama belli ki onunda cevabı yok. Hayırlısı diyorum herşeyin. Eden bulur benimde demek ki hatalarım olmuş.

canım öncelikle allah sabır versin.Seni çok iyi anlıyorum diyemem yaşadıklarını yaşamadım elbette yaşayan bilir.Benim tek diyebileceğim öncelikle bittiğinin farkına var buna kendini inandir.Dua et bol bol.. Zaman geçtikçe o yaranın eskisi gibi acımadığını fark edeceksin.Birgün mutlaka yaptıklarının yanlış olduğunu anlayacaktır.Sabır sabır sabır diliyorum..

Benimki dönmedi ama aralıklarla msj atıyor.Sanırım tükürdüğünü yalayamıyor . Bende inat ediyorum tabi iyi yaklaşmıyorum hesap soruyorum falan.Msj yazcağını bile ummazdım

Benimki dönmedi ama aralıklarla msj atıyor.Sanırım tükürdüğünü yalayamıyor . Bende inat ediyorum tabi iyi yaklaşmıyorum hesap soruyorum falan.Msj yazcağını bile ummazdım

Tükürdüğünü yalamıyorsa sen de çok fazla ilgilenme asla.Ummadığn taş baş yarar derler.İki mesaj attı diye yelkenler suya inmesin sakın:113:

olmazmıı hiç :) hepimizin vardır bızımkısı artık saygıyı yıtıren cınsten oldu onu sevdıgımın farkındaydı ve amacı sureklı benı uzmektı bı kus bı barısık nekadar guzel olabilirki :KK70: okadar tartısmamıza ragman onun umursamazlıgına ragmen ben butun umudumu keserken hep karsıma cıktı bır sekılde hatırlattırdı kendını :) erkek mılletı ıste sen duzelırsın tam onu unuttun derken hayatını bır duzene koyarken o birden karsına cıkar :KK70: ama sonunda buna bır dur dedım hiçte pişman değilim darısı herkezın basına

benımde eskı sevgılım gerı donmustu bende affettım sonra yıne ayrıldık yıne geldı yıne dondum ama tekrar ayrıldık artık donsede yok daha yanı...ben anladımkı bıten bı ılıskı tekrar baslayınca aynı tadı vermıyor hem aklında hep bı soru ısaretı acaba ne zamn terkedecek dıe dusunuyorsun...

olmazmıı hiç :) hepimizin vardır bızımkısı artık saygıyı yıtıren cınsten oldu onu sevdıgımın farkındaydı ve amacı sureklı benı uzmektı bı kus bı barısık nekadar guzel olabilirki :KK70: okadar tartısmamıza ragman onun umursamazlıgına ragmen ben butun umudumu keserken hep karsıma cıktı bır sekılde hatırlattırdı kendını :) erkek mılletı ıste sen duzelırsın tam onu unuttun derken hayatını bır duzene koyarken o birden karsına cıkar :KK70: ama sonunda buna bır dur dedım hiçte pişman değilim darısı herkezın basına

Ne kadar da benziyo benim ilişkime=) İnşallah darısı benim de başıma.. ne kadar sonra cıktı karsına canım?

Benim çok erkek arkadaşım olmuştur ama sevgili diyebileceğim azdır çoğu a terketmiştir ve %90ı da geri dönmüştür önce değerimi anlayamıyorlar mı ne :KK1:

asla dönmez dediğim insan ayrıldıktan 7 ay sonra doğumgünümde mesaj yazdı. o süre boyunca hiçbir şekilde aramadı yazmadı karşıma çıkmadı. ayrılan bendim üstelik. ama çok ilgisizdi, mutsuzdum ve ayrılmak zorunda kalmıştım.ne var ki biraz geç kaldı çünkü hayatıma yeni biri girmişti ve ona dair hiçbir duygu kalmamıştı içimde. bir ilişki bittiyse, sonradan dönüşler ancak egosunu tatmin ediyor insanın, yoksa o ilişkiyi bir yere taşımıyor. eğer o ilişki bitmişse, iki taraftan birinin istediği için bitmiştir zaten, yeniden biraraya gelinse de sonu bellidir: ayrılık.

hepsi mutlaka donuyorlar.
3 konustugum insan oldu bu sevgilime kadar, ve hepside ayrildiktan sonra mutlaka bi sekilde geri donduler. ilk sevgilimi affedip affedip ayriliyordum. her dondugunde aliyor sonra yine birakiyordum. ondan dersimi aldim ve 1.5 yil sonra onu hayatimdan tamamen cikardim. En son ocak subat 2011 de konustugum sahis daha 3 gun once yine siir gondermis. O ilk sevgilimdi. onda bu tekrar donunce geri alma limitimi doldurdum. Ondan sonrakiler de mutlaka donmek istediler ama asla almadim hic birini hayatima.

arayip sormayin. donuyorlar.

aldatmasına rağmen zorla ayrıldığım aylarca görmedikten sonra geri dönen eski bir sevgilim vardı... hem aldattı hemde ayrılmamak için elinden ne geliyorsa yapmıştı...
5 ay sonra geri döndüü... ne mi oldu? o kadar ay onsuz yaşadıysam yine yaşarım dedim bulunmaz hint kumaşımı:KK9:
oh olsunnn.... 3 sene boyunca benim sevgimden 1 gr tereddüt etmeyen adam geri döndüğünde bıraktığı yerde bulacak sandı... sandı ki ben yas tutuyorum hiçte bilem:KK9:
birde ben telefonda değil yüzyüze reddettim daha hoş oldu... boş bakıyorsun bana demişti...:KK9: tabi boş bakıcam aylardır beni aldattığı kızla gezdi söz yaptı vs vs:) hala ne bekliyorlarsa :)
ondan sonraki ilişkimde ne mi yaptım hiç bir zaman onsuz olamayacağımı hissettirmedim şimdi ise sözleniyoruz:KK9::KK9:
bu erkekler böyle ya hep bir ayağın dışarda gibi davranmalısın kıymete binmek için:KK9::KK9:

Benim durumum cok daha karisyk, ayrildik benim kiskancliklarim yzuunden sonra ben baska sehire geldim, gitmeden aramistim. neyse geldikden bir kac gun sonra msj atti iyimisin vs ilgilenemedim seninle diye. sonrasinda iki gune bir msjlar atiyordu. en son faceinde o benim dunyam yazmis birine sordum sevgilinmi diye hayir dedi, fakat inanmadim neyse aksam ipleri kopardim arama artik beni bidaha deidm sorma dedim cik git hayatimdan dedim seninle ilgili hic birsey duymak görmek istemiorum uzak dur benden dedim adam gibi adam sandim seni vs dedim. bana suanki o benim dunyam dedigi sahisla ilgili bisey demio bildigin gibi dil dio okadar neyse bende salak olmadigimi soyledim kendisine. artik arama lutfen dedim birak seni unutayim dedim kendini hatirlatma bana dedim. biz cok denedik bi kac defa ozur diledin vs ama olmadi hep aynisi oldu vs dio dun aksam. tamam dedim ben sana yeniden baslayalim demedim dedim. hayatinda biri varsa artik gorusmeyelim die sordum ama sen yok dedin simdiyse buna inanmiorum dedim.
ben arama dedim cik hayatimdan dedim ama arasin istiyorum pisman olsun istiyorum :KK43:

X