Arkadaşlar nasıl evlenilir fikirlerinizi merak ediyorum

Ben o kendimi nasıl satayım cümlesini, kendimi nasıl ifade edeyim, Nasıl diyalog kurayım anlamında anlamak istiyorum
Yoksa diğer kısımlarda hak verdim.
Sevmek sevilmek istemek normal şeyler.
Bence şu pandemi durulsun, iş ortamında tanışırsınız biriyle

bunu diyen insanlar da evinden 1000km uzaklaşıp yalnız başına yaşama sorumluluğu almamıştır ömründe.
Kim bilir ne kadar zorlanmıştır ama prenseslik yapmamış şu an başka bir konudan dert yanıyor sadece.

kendimi mi satayım diye sitem etmiş etrafındakilere. Ben mi yanlış okuyorum.

Yorumlara baktim da yine yorum yazmak icin yapmislar.Idealist yada meslek sahibi olanlar evlenemiyor mu? ne istiyorsunuz omurleri boyunca kariyer pesinde mi kossunlar.

Konu sahibii diyebilecegm tek sey nasip birde oyle dyen kisilere bende istiyorm karsima duzgun biri cikmiyor deyinn ki akillarinda olsum belki biriyle tanismaniza vesile olurlar.
Ayrica evlenince sorulari bitmeycek bu sefer cocugu soracaklar.

Egitimle ne alaka ya ...çok gorduk egitimli tecavuzculeri idealist olmasina engel degil evlenmesi
Vallahi bu neyin kafasi tecavuz ne alaka..laf ola beri gele..yazmak icin yazmayin..once ne denmis bir onu anlayin..yani ne zor 2 paragraf okuyup anlamak..

Vallahi bu neyin kafasi tecavuz ne alaka..laf ola beri gele..yazmak icin yazmayin..once ne denmis bir onu anlayin..yani ne zor 2 paragraf okuyup anlamak..
Idealist ol okumussun ama aklin evlenmekte falan diyen sizsiniz ..insan duygulari okumasinin onune gecemiyor anlamak neden zor okumussuun koca pesindesin demeye getiriyorsunuz sonrada laf ola beri gele komiksiniz gercekten

Idealist ol okumussun ama aklin evlenmekte falan diyen sizsiniz ..insan duygulari okumasinin onune gecemiyor anlamak neden zor okumussuun koca pesindesin demeye getiriyorsunuz sonrada laf ola beri gele komiksiniz gercekten
Hanimefendi tek tek anlatayim belki bu sefer anlarsiniz..gencecik bir kadin daha eline meslegini yeni almis 26 yasinda evlenememektwen dert ağlıyor evet resmen bir feryat halinde..hatta hic talibim yok ne yapayim kendimimi satayim yaziyor..ben bu cumleyi herhangi birine bile yakistirmazken bir ogretmenin soylemesi daha da korkunc..umarim anlamissinizdir..isteyen 20 de isteyen 50 de evlensin..ama yuksek okul bitirmis genc bir insanin 26 yasinda koca bulamadim diye aglamasi bence cok uzucu..

Yahu ayyy delirecem ne var bunda sinirlenmis yazmis baskidan neyden toplum baskisindan ne icin kendini bilmez insanlar karsisinda duygusal olarak hangi durumda oldugunu bilmedigi insana neden hala evlenmedin talibin yokmu ayy evde kaldin sen yada baska taraftan ammada koca meraklısınız diye baski baski baski sonuc insana kendine yakismayan sozler soyletir toplum bu iste insani cileden cikartir sonra agzini bozar sonrada aaaa cok ayip yakistimi size yahu meslegimin disinda bende bir insanim duygularim var hatta öfkeme yenik bile düsüyorum ve hatta zaaflarimda var zayif yanlarımda var ben insanim cunku meslegi okumasi aile soy adi ünvani neyse ne insan insandir .

Selametle

Ayaklarının üzerinde durman çok güzel bir şey keşke önce her kadın bununla başlasa. Hiç acele etme aynı yaştayız inan şuan bir sevgiliden önce senin gibi ayaklarimin üzerınde dimdik durmak isterdim. Arkadaş çevresi önemli kısmet nerden çıkar belli olmaz

En hayırlısı olsun. Allah pişmanlık vermesin

Çok haklısın canım artık çok bunaldım kimi görsem evlenmiyor musun diyor. Sanki benim elimde. Sosyal medyadan bulmak pek mantıklı değilim çünkü oradaKilerin derdi evlenmek değil eğlenmek oluyor hayal kırıklığı yaşamak istemem. Bu arada inşallah bebeğini kucağına sağlıkla alırsın

Birde ben koca bulmak için bu konuyu açmadım ki. Dert yandığım bir konu hakkında kadın gurubu olduğu için içimi dökmek istedim. Birileri noktaya virgüle takıldı. Esas eğitimci olmak suç bu toplumda. Duygu boşalımı yaşamamış herhalde. Öğretmenlerin duyguları olamaz onlar evlenmek isteyemez yuva kurmak isteyemez....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…