Arkadaşlar negatif tüp bebek sonrası doğal gebe kalanlar varmı aramızda

mrererdem

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2024
209
69
41
Merhaba hanımlar ben 12 martta taransfer oldum 2 embriyo trabferin 10.günü testi verdim 13.1 çıktı iki gün sonra verdim test bu sefer 3 çıktı doktorumu aradım tutundu ama ilerleyemedi dedi ilaçlarını bırak 4-5 gün sonra adet olursun dedi ama denemeye devam edin bu durumda tutunma olasılığı yüksek oluyor dedi olmazsa mayısta dondurlulmuş tek embrim Tansfer edilecek bana

Merhaba ben varım. 2 kez tüp bebek tedavisi gördüm ikisi de olumsuz oldu. Bıraktıktan yaklaşık 5-6 sonra doğal yolla gebe kaldım. Ama maalesef onunda 3 aylıkken kalbi durdu. 1 yıl kadar ara verdim. Şimdi tekrar tüp bebek e başlayacağım

Geçmiş olsun kızlar böyle durumlarda sonraki deneme için genellikle genetik taramalı tüp bebeğe yönlendiriyorlar benim 3 düşüğüm vardı ikinci tüp bebek denememde sağlıklı embriyo bulabildim zor süreçler Rabbim hepimizin yardımcısı olsun🙏

Merhaba ben varım. 2 kez tüp bebek tedavisi gördüm ikisi de olumsuz oldu. Bıraktıktan yaklaşık 5-6 sonra doğal yolla gebe kaldım. Ama maalesef onunda 3 aylıkken kalbi durdu. 1 yıl kadar ara verdim. Şimdi tekrar tüp bebek e başlayacağıh
Geçmiş olsun kızlar böyle durumlarda sonraki deneme için genellikle genetik taramalı tüp bebeğe yönlendiriyorlar benim 3 düşüğüm vardı ikinci tüp bebek denememde sağlıklı embriyo bulabildim zor süreçler Rabbim hepimizin yardımcısı olsun🙏
Merhaba ben varım. 2 kez tüp bebek tedavisi gördüm ikisi de olumsuz oldu. Bıraktıktan yaklaşık 5-6 sonra doğal yolla gebe kaldım. Ama maalesef onunda 3 aylıkken kalbi durdu. 1 yıl kadar ara verdim. Şimdi tekrar tüp bebek e başlayacağım

Çok üzüldüm senin adına bende ilk kesi transfer oldum beta hcg yüksek çıktı 10.gün testinde iki gün sonra verince düşmüş değerim şimdi doktor bırak ilaçlı 5 gün içinde adet olursun dedi inş adet sürecim ağrılı geçmez buna göre yumurtlama günümüzde değişmiş mi oluyor

Canım senin düşük mis oldu kimyasal gebelik mi

Benim 3 düşük (kalp atışı durdu) 1 tane de ilk testte 10 çıkmıştı 2 gün sonra 3 oldu ve 3-4 gün sonra regl olmuştum
Ama hepsi normal hamilelikti tüp bebek sonra denedim
Ebet üst üste doğal gebeliklere düşük olunca tüp bebekte genetik testli ilerleme daha sağlıklı oluyor inşallah bu sefer yavruna kavuşursun rabbim onu sana bağışlar

Ebet üst üste doğal gebeliklere düşük olunca tüp bebekte genetik testli ilerleme daha sağlıklı oluyor inşallah bu sefer yavruna kavuşursun rabbim onu sana bağışlar
Amin inşallah 3 düşük ve 1 kimyasal gebelik çok yordu beni
Bu defa sağlıklı embriyolarımız var inşallah sağlıkla hepimiz bebeklerimizi kucağımıza alırız 🙏

Teşekkür ederim bekleyen herkes umarım hayırlı haberlerini alır ben de normalde yumurtalar toplandı ve hani yukarıda da konuşulduğu gibi genetik taramaya gönderildi çünkü tutmayınca ya da düşük çok olunca genetik tarama illaki gönderiyorlar dört emri oluştu genetik tarama da üç tanesi sağlıklı geldi misal bayramdan sonra da inşallah tedaviye devam edeceğim

X