arkamdan kuyumu kazan akrabalar

hayatımda asla olmadılar aslada görüşmüyorum düsünün evlendiler ne düğünlerine gittim ne evlerine bu insanların bebekleri oldu onu bile görmedim. o derece uzağız ama ona rağmen kuduruyorlar böyle işlere kalkışıyorlar

Evet babamın zaafını kullandılar babamın en büyük korkusu ben tek yaşayan genç bir kız olduğum için hayatın beni kötü yerlere sürüklemesi ve başıma kötü şeylerin gelmesi. Bunlar babamın bu korkusunu bilmiyorlardı fakat tesadüfen zaafından vurdular. Belki onlarda bilmiyordu olayların buraya varacağını. Babam ekmeklerine yağ sürmedi ama buna seviniyorum. Babam normalde görse gerçekten sadece sorar anlamaya çalışır öyle saygılı sakin bi baba. Zaten tanıyor sevgilimi. Baba sevgilim tanıştınız ya ben taşınırken desem haa o çocuksa iyi tamam kızım der biliyor ciddi oldugumuzu sevgilimide gözü tuttu laf etmezdi yani. Ama adam o anki şokla tanıyamamış sevgilimi gözüde iyi görmüyo tabi savunamamış sevgilisi onun o diye. Tabi anlamaya calısıyorum babamı kızmadım o yüzden babama ama inansaydı onlara silerdim orası ayrı cünkü çok büyük bi itham resmen tek ve biraz rahat yaşıyorum diye hayat kadını olmakla suclandım. Hayır olsamda onlara ne ve babam eminim olsam bile beni reddetmez üzülür kızar küser ama eninde sonunda ne olursan ol evladımsın der öyle kabul eder geçmişteki pişmanlıklarından ötürü su an pamuk gibi bir adam aslında özünde bana karşı. Tabiki böyle bir şey yaşanmayacağı için problem yok o da biliyorki ileride ekonomik özgürlüğünü eline almış güçlü bir kadın olacağım ve çabaları boşa gitmeyecek

Evet yapmadı geçmişteki hataları yüzünden pişmanlıklarıda büyük ne zaman tek kaldım o zaman bir şeyler yapmaya başladı ben affedici biriyim belki başkası affetmezdi. Fakat eksikliği ile büyüdüğüm için benden son bir şans isteyince geri çeviremedim ve hayatıma dahil ettim. Manevi bir şeyini görmüyorum hala daha ama maddi olarak çabalıyor bir şekilde. Dargınım ama hala belkide maneviyat gösterse kabul edemem normal bir baba kız ilişkisi için çok erken bizim adımıza. Maddiyatı kabul etme sebebim ise bana birnevi borcu oldugu icin bunu ödemek istedigi icin. Annemle ayrılma sebepleri çok karışık, dedemi iş kurucam diye kandırıp değeri yüksek olan bi yazlığı hipotek ettirmiş, işim battı diye yalan söylemiş, banka evi satmış falan. aslında ödeyeblecekken hipoteği o işten kazandıgı paraları çar çur etmiş, aslında benim ve annemin rızkını yemiş birnevi..

Babanız büyük vukaatlıymış. Yine iyi kabul etmişsiniz. Gayet iyi ve merhametli yetiştirmiş anneanneniz, dedeniz, anneniz sizi ve sizde kendinizi geliştirmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Siz olduğunuz gibi olmaya daha da iyi yaşmaya devam edin. Bir süre sonra o insanlar yine aynı yerde aynı şekilde sizi beğenmeyip dedikodunuzu yapacaklar; çünkü dünyaları ve vizyonları o kadar. Bundan fazlası gelmiyor ellerinden. Siz kendinize güvenerek ve ayakları yere basarak yolunuza devam edin. İçli ve aile büyüklerinize karşı sevginiz, samimiyetiniz beni duygulandırdı. Ki aklı başında oluşunuzu da taktir ettim. Allah yolunuzu açık etsin inşallah.

Bence yoksay hic muhatap olma

Kendi hayatını kurmuşsun. Ne takıyosun paçozları. Düşündükçe beynini ruhunu kemirirler. Baban sana destek oldukça gerisi vız gelir tırıs gider. Salla gitsin.
Olumsuz duyguları yaşatmayı başarmışlar bak. İzin verme.

Babanız siz o.. bile olsanız benim kızıma terbıye verılecekse ben verırım sıze laf dusmez dıyerek agzının payını vermelıydı onların. Sonra da gelıp sızınle ben sana guvenıyorumla baslayan bır konusma yapmalıydı. Baskasının agzına bakıp cocuguna bunu yapan ınsanları kınıyorum.

Öyle yapmıyor ebeveynler malesef ya
Benimkiler de bir fotografimda erkek kolu çıkmış kimse haberimde yok arkadaşımın doğum günündeydik bı kafede.

Ablam okumuş etmiş yüksek mertebede bir insan

beni aramıştı erkeklerle fingirdiyorsun arkadaşlarım resmini gösterdi bana.dedilerki kardeşin böyle boyle.

o kol bı erkeğin kolu .
Sen okumaya gittin 23 yaşındasın sevgilin olamaz kendine gel filan

Bende en son senin 19 yaşında birinci sevgilin vardı okurken 21 inde ikinci sevgilin vardı atandığında .

Bana gelince 23 sun sevgilin olamaz okumaya gittin diyosun nicin ? Demiştim

yüzüme kapatmıştı sen benim yüzüme sana anlattıklarimi mi vuruyorsun sana bişey anlatanda kabahat filan diyerek

Arkadaşlarına bişey dememiş gelmiş benim ağzıma ediyor
O kolda halen kiminse tanımıyorum komiydi belkide

Teşekkür ederim bir yerlerden beni izliyorlar biliyorum o yüzden hep doğru yolda ilerlemeye çalışıyorum dedem o kadar değil ama anneannem çok merhametli saf kalpli biriydi hayatımda kötülük nedir bilmeyen tek tanıdığım insan oydu. insan hiç mi kötü konuşmaz hiç mi sinirlenmez hiç mi üzmez birini. kaybettiğimizde sadece bir merhabası olan insanlar bile ağladı arkasından... hiç öyle onun gibi birine denk gelmedim sanmıyorum çok koşulsuz şartsız severdi beni, öyle iyi hissederdimki... şimdi şu koca dünya yanımda olsa dahi onun yokluğunda yalnız hissedeceğim kendimi. daha anlatırdımda anlatmasına roman olur kitabı yazılacak dört dörtlük bir insandı kendisi..

kavga ettim dedi ama ne yaptı bilmiyorum olsun bu da bir şeydir benim için hiç kavga etmemişti o kadar olay olmuştu aldırmamıştı

Evet afedersiniz ama yırtık dondan çıkar gibi çıkıyorlar böyle senede bir iki kez bir gündem yaratıyorlar benle ilgili. Ben bu sefer karşılıksız bırakmayacağım bu zamana kadar takmadım ama artık kinlendirmeyi başardılar zor kinlenirim ama kinlendiğimde istediğimi alana kadar uğraşmayı bırakmam öyle inat bir huyum var

Terbiyesiz insanlar benim de arkamdan çok dedikodu yapıyorlar hepsi çekememezlik kıskançlık yüzünden siz kendinizi üzmeyin degmez boş beleş insanlar

Kişilik olarak çok beğendim sizi pırıl pırıl bir genç kızsın babanda hatasını anlamış üzülme merak etme o akrepleri eninde sonunda kendini sokarlar.

Boğa Burcu musun

Onlar aslinda sizin hayatinizi yasamak istiyorlar yapamadiklari icinde tu kaka diyorlar hani kedi uzanamadigi cigere mundar der emin olun sizin umursamadiginiz uzak oldugunuz halde bildiginiz o pislikleri onlar icinde olarak hayli hayli biliyorlardir kendi pislikleri gorunmesin diye sizi vurmaya adinizi duyurmaya calismislar

Bence sen de onların pisliğini dök ortaya Çan'ları sıkılsın. Şakın aman boşver Allah'larından burunlar deme. Çünkü böylelerine iç bir şey olmuş uğraş sen de onlarla ki senşnle bir daha uğraşamayacaklarını anlasınlar. Yoksa sen sessiz kaldıkça daha çok üstüne gidecekler onla sessiz kaş ayacaklar. Dök ne pisliklerş arsa ortaya biraz da onlar uğraşsın bakalım

Kişilik olarak çok beğendim sizi pırıl pırıl bir genç kızsın babanda hatasını anlamış üzülme merak etme o akrepleri eninde sonunda kendini sokarlar.

teşekkür ederim yapılan kötülüğe iyilikle cevap verince pısırık enayi veya korkak gözüküyorum ilk kez kendim için yanlış olan bir şeyi yapacağım bende onlarım utanmasını yaşadıklarımı yaşamasını istiyorum yoksa hep böyle devam edecekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…