Artik dayanamiyorum ama bosanamiyorum da

21 yasindayim 10 aylik evliyim severek ve kacarak evlendm ama artk dayanamiyorum esim herseyi buyutup kocaman sorun yapiyo artik siddette uyguluyo kizinca agzina geleni soyluyo kirilir miyim umrunda olmuyo ailemin yapisini da biliyorum bosanamam napicam artk bittim dayancak gucum kalmadi..

Ailenin yapisi kacmayi da kabul etmezdi ama cok istedigin icin kacabildin. Cok istersen, kendini sever saygi gosterirsen bosanabilirsin de.

E kaçarak evlenmişsin sonuçta ailenin yapısı çok geniş olsa ne olacak.. Yine de ailenden saklama derim, yani ben evladıma ne kadar kızsam da asla oyle bi insanın elinde bırakmam. eminim ailen de seni harcamaz. Sakın hamile falan kalayım deme, bu eziyete bir de masum bi yavrucak ekleme

Kactiktan sonra eve geri getirildim annemin zoruyla o surede evdeydm ama neler yasadigimi ben biliyorum kimse konusmadi yuzume bakmadi ben mutfakta olsam misal oraya girilmedi iyice psikolojim bozulmustu surekli uyuyodm yemek yemiyodm kimsede orali degl di sonrasinda biran once evlensn denildi snra evlendm

Ah be güzelim neden aşılama yaptirdın??
Ama sende hata üstüne hata yapıyosun.
Kacarak bi hata yapmışın bide niye hamile kalmaya çalısıyosun.
Yazık degilmi
sanada yavrunada.
Cocuk olunca hicbirsey duzelmez aksine herşey sarpa sarar.

Emin ol ki senin durumunda o kadar bayan var ki ... benden sana 5 yıllık evliliğimin tecrübesi olarak bir konuda akıl demeyelim de tavsiye diyelim esin ne diyorsa aksini yapma huyuna git nelerden hoşlandığını az çok tahmin edersin die umuyorum onun istediği şeyleri yap sakin konuş onunla konuşurken. Eğer seni sevdiğinden emin sen tabiki bu söylediklerim ve ben bir yuvanin dağılmasını istemem çünkü dediklerim başkaları tarafından yanlış anlaşılmasın ... O yüzden böyle söylemek istedim sadece birde bolca dua et herşeyin hayırlısı ALLAH kalbine göre versin

Doğru söylemiş bak adam oğlundan emin çünkü .. daha çok az bir süredir evlisin bunlar zaman la geçer sende dersin ki nasıl geçti o günler die.. belki psikolojik sorunları vardır eşinin anlayışa karşılama lisin

Bu ankaralı bağyanı dinle. Aynı bunun gibi ezik, kocasının sözünden çıkmayan,başka sıfatlar da yazardım da malum ban yemek istemiyorum, böyle bir tip olup çıkarsın.

Bir de hamile kalma sakın.

Beni kacmadan attilar onu ne yapalim :işsiz:
bazıları doğuştan şanssız oluyor canım malesef , ailelerimizi seçme hakkımız yok malesef . olsun allah bi kapıyı kaparsa birini açar . kötü aile deneyimleri olanlar genelde iyi bir eş sahibi oluyor , çok iyi yetişmiş ailesi muhteşem olanlarda kötü bir kocaya düşebiliyor , hayatın bize ne getireceğini bilemiyoruzki , en önemlisi her durum karşısında düşssekte kalkabilmek..

konu sahibi bunca söylenenden sonra napmayı düşünüyorsun tatlım ? özellikle cocuk konusunda düşüncen nedir ?

Aman korun, sakın iyi gitmeyen evlilikte, genç yaşında bir de çocuk yapma. Çocuk olursa düzelir sakın deme, sakın...

Eşinle konuşarak anlaşmaya çalış, şiddet olmasa belki bir nebze daha oluru var mı bak derdim, ama şiddet işin içine girince çok başka oluyor. Çok gençsin daha, iş bulmaya çalış, çalışırsan kendi ayakların üzerinde daha rahat durursun.

Cocuk istemiyorum bi sure esimden uzaklasmayi dusunuyorum o da kendine gelsin bende kafami dinleyim suan bile yasadiklarm beni cok yipratti

size hemen çat diye boşanın diyemem ama kendinize de biraz güvenin lütfen emin olun o çocuk yapılınca hiçbir şey düzelmeyecek.ancak kendi ayaklarınız üzerinde durmayı da öğrenmelisiniz gerçekten çok küçüksünüz daha hayat karşınıza neler neler çıkaracak hayatım bitti gibi düşünmeyin de umarım her şey iyi olur :KK43:

Neden bilmiyorum boşanmak çözüm gibi gelmiyor yeni evlilikte olur böyle şeylet tek ricam sinirliyken üstüne gitme tartışma kavga hiç bişeyi çözmüyo sakinleşince konuşnak lazım

çocuk olsa bile can çıkar huy çıkmaz hep ayrılsanda bağ olur yada çocuk var ayrılamaz der daha gençsn çalış ayaklarının üstüne dur sana bir daha şiddet uygular sa darp raporu al tazminat iste yeni bi ev tut o parayla çalış önüne bak bu şiddet esnasında canından olabilir sn unutma kkorkma raporu alıp muhtar a git mor eve sığınırsn

Ve eşinize acıyın merhamet aşktan keskin bi duygudur.kimbilir ne sıkıntısı var diye güzel bakın birbirinize destek olun köstek değil dsiz karı kocasınız artık her ebvlilikte olur

Ya bazıları ne kqdar kolqy akıl veriyo git şunu yap burdsn döööön bitttiiii gibi nekadar yıpratıcı bi süreç bu bahsettikleriniz haberiniz var mı

Ve eşinize acıyın merhamet aşktan keskin bi duygudur.kimbilir ne sıkıntısı var diye güzel bakın birbirinize destek olun köstek değil dsiz karı kocasınız artık her ebvlilikte olur

adam şiddet uyguluyomuş neyine acısın. her evlilikte mi şiddet oluyor? ne biçim akıl veriyosunuz ya.

Surekli bi cocugumuz olsa hersey daha iyi olcak diye ikna etti beni cocuk lafini duyunca gozleri doluyo asiri duskun belki biseyler duzelir diye ve artk bende istemistm ama bugun gordum ki ayni

masallar masallar yani..
masala inanıp kaçmışsın sonuç ortada.. biraz ders çıkarsan hayatından da çocuk yapmasan keşke..
kocan değişmeyecek mayası neyse o, seninde elini kolunu bağlayacak bir çocuk olacak kucağında.. bütün hayatını bu şekilde geçirecek kadar gücün varsa amenna..

X