Artık evlilik düşünmüyorum

bence bırbırınızı cok yormussunuz..
bıraz sakin olun..
bi kere sinirlenmişsiniz birbirinize ve hiçbirşey yok gibi bana masaj yaparmısınız diyosunuz.. burayı pek anlamadım zaten.. telefonda nası oluyo bu?
sinirli olduğu için terslemiş zaten siz de hamile olnca demişssiniz.. fiii tarihi... konuyla çok alakasız aslında ama biraz naz yapmışsınız anlaşılan..
o da hala sinirli olduğunu anlamadığınızı düşünüp bence bu evlilik ve ankara işini orataya atmış..
maç sonrası olay da bi enteresan.. yani 1 e dogru ararım demiş ama siz 1 olmadan onu aramışsınız.. bu ne acele anlamadm kı.. sevgiliniz bi yere kacmıyo ki neticede..
ona inanmamanız kont. al demeniz sürekli sorgulamanız biraz bunaltmış bence..
zamana bırakın biraz.. nefes alın ikiniz de.. ve daha olgun davranın bence.. neticede siz üzülüyorsunuz malesef..

Bana evlilik ve ankara meselesini ortaya atmasaydı şuan onunla barışmak adına çok çabalıyordum. Ama inanın özellikle bu Ankara meselesi çok zoruma gitti. ıki ay o çalıştıysa bende ona destek verdim bende çok şey yaptım. Üstelik en zor anımda bana bu şekilde sırt çevirmiş olması psikolojimi çok bozdu. Ona olan güvenimi sarstı. Çok merak ediyorum hiç mi içi sızlamıyodur? O kadar dedim en zor anımda bana bunu yapma diye..

bu ne bicin iliskidir anlamadim canim ne demek anlasma yaptik "birgün konusucaz birgün sadece mesajlasicaz " cok sacma geldi bana hem madem bu adam maca bakmak istiyorsa neden senden izin aliyor onuda anlayabilmis degilim hadi o sormus sen nasil hayir diyorsun oda cok garip yani valla kusura bakma ama bende erkek olsam böyle bir iliski istemezdim

Bunlar nasıl ilişkiler anlamıyorum yok onu dedi ayrıldım yok bunu dedim çekti gitti nerde gerçek sevgi. Madem gerçekten sevmiyorsunuz neden birbirnizi oyalıyorsunuz sadece bu sölediklerim senin için değil tatlım böyle saçma sapan şeyler yaşayanlar için de sölüyorum. Benim sözlüm ankarada öğrenciydi harçlığıyla günübirlik geliyordu. Çocuk sabah geliyordu akşam gidiyordu ne beni ne onu arkadaşlarımız bizi yanlış şeylere itemedi çünkü biz zaten onları en başından itip kendimizden uzaklaştırdık. Birbirmize sadıktır. Telefonlar elimizden düşmezdi askerlik olmasa gene düşmez birbirmize emir de verioduk ama bunu emir vermek olarak algılamıoduk biz bir bütünüz diye bakıyoruz yaşadığımız bu hayata. Sen şunu yaptın ben bunu dedim sen bunu aldın ben bunu aldım diye birbirmizi yemedik. Kaç günlük dünya herkes bunu unutup duruo ben bir hastanede çalışıorum o yüzden ölümlere çok fazla şahit oluyorum hem ona hem kendime bu dünyada ölümün var olduunu sık sık hatırlatırım. Antin kuntin şeylere o yüzden kızmam o da kızmaz. Artık kendinize gelin ve realist olun seviyor musun ve seviyor mu? Bunu netleştirin bence ondan sonra ilişkini yargılayın derim biraz uzun oldu ama napiim dayanamadım kusuruma bakmayın.

klasik erkek onlar böyle dönem dönem evrim geçirirler canım saçma sapan areket yaparlar takma bu ayrıık meselesi değil bence ama sana şunu söyeyimki erkeği çok sıkmıcaksın yani serbestte bırakmıcaksın tabi ama yok maç izleme yok şunu yapma bunu yapma erkekler bizim gibi değil malesef ya biraz sakin yaşayın ilikinizi gör bak o zaman o senin peşinden nasıl kşacak kaydirigubbakcemile2

Bence de ayrılmanız iyi olmuş...İlk başta üzüleceksin zor gelecek,evlenmek de istemeyebilirsin ama biliyoruz ki herşeyin ilacı zaman..İlerde inşallah daha karakterli daha anlayışlı biri çıkar karşına.

barişirirsiniz canım... sıkma canını..

CANIM bnde sevgilime emir vaadi konuşuorum yeri gelio oda bana aynı şekilde konuşuo anlaşıoz ama sizinki tuhaf yani bi sözü bi sözünü tutmamış sevgilinin yol yakınken ayrılmasnız ii olmuş sonuçta ilişkiniz ilerledikçe ilerlicekti ve sen ona daha çk bağlanıcaktın. bu arada büyüklerin sözünü dinlemekte yarar var ba annen sana gelmiceğini sölemiş bnce bundan sonraki ilşşkileinde iice düşünüp karar ver canım.

Senin paran yokmuda kontür alamıyorsun? Çağrı atayımda beni ara nedemek oluyor. Asıl sevgilin skendini kullanılmış hissediyordur. Ayrıca kanımca bu kadar mesafe farkı varsa tahmin ediyorum ki internetten tanıştın. Eğer öyleyse sonucun böyle oolması kadar normal birşeyde yok.

X