Aşılama Aşılama

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Cok çok sağol canim benim. Allah razı olsun. Ben hiç muhattap olmuyorum. Ama esim okadar anlayışlı ki. Zaten nişan aksami sakin bizimkilerle muhattap etme aileni dedi biliyor çünkü başına gelecekleri. Pandemide işleri durdu nisanliykenden beri benim babam bize bakıyor.esimin paralarını hep annesi tutmuş nişan düğün olacağı zaman parasını vermedi o parayla torununa ev aldı altınları da diğer torununa takti. Annem babamda yazik bu adama bukadar kötü aile içinde nasıl yaşamış diye dört elle sarıldılar bide resmen acıdılar 😔benden daha çok evlat yerine koydular. Babam evimi verdi. Altımıza araba motor aldı.esimin de şansı varmış.ben ailenin bütün yaşlı üyelerine kalpten ve çıkarsız baktığım için sülalenin gözünde cok kıymetliyim. Ki evlenene kadar babamdan kuruş görmedim :) ama gec de olsa bütün güzellikleri yaptı bana. Tedavimizide karşıladı ve torun sahibi olana kadar yılmak yok diyor.
Allah a şükür ki ailen ve eşin çok iyi.. inşallah Rabbim güzel sağlıklı bir evlat nasip eder de eviniz daha da senlenir 😊

Yok estağfurullah benim yumurtalıklarım klomene cevap veriyor şükür normalde tembel ama klomenlre büyüyor iki tane yumurtam oldu 20 mm ins beraber hayırlı haberler alırız dini inancın nedir bilmem ama rabbi hebli minessalihin okudum hep sende oku aklına geldikçe günde 100 tane yeterli ben aşılama olana kadar okudum aşılama olurken canım acıdığını için hiç aklıma gelmedi aşılama bittikten sonra devam ettim sende de biraz acı oldumu o aletleri takarken canım çıktı gibi hissettim hele spermi enjekte ettikten sonra katatateri çekerken sanki bağırsaklarım bir ipe dolanmış da onu çekiyorlar gibiydi şu an sağ kasığımda az az ağrı oluyor özellikle kalkıp yürüyünce sende de var mı
Bende de çok acıdı ilk gun ağrılarım oldu simdi dediğin gibi yürürken yorulurken hemen basliyor ağrılarım doktor bana progestan ile estrofem verdi onları kullanıyorum özellikle progestani kullanmadığım zaman ağrım artıyor sana doktor ne verdi nelere dikkat ediyorsun suanda

Bende de çok acıdı ilk gun ağrılarım oldu simdi dediğin gibi yürürken yorulurken hemen basliyor ağrılarım doktor bana progestan ile estrofem verdi onları kullanıyorum özellikle progestani kullanmadığım zaman ağrım artıyor sana doktor ne verdi nelere dikkat ediyorsun suanda
Ağır iş yapmiyorum iki gün hep yattım dinlendim benim doktorum da bana progestan verdi ilk 3 gün avakado yedim bır arkadaş söylemişti onun tavsiyesi üzerine ama adet olacağımı anladım şimdiden

Ağır iş yapmiyorum iki gün hep yattım dinlendim benim doktorum da bana progestan verdi ilk 3 gün avakado yedim bır arkadaş söylemişti onun tavsiyesi üzerine ama adet olacağımı anladım şimdiden
Benim adet günümden 3 gün gecti adet ağrısı gibi ara ara sanci giriyor ama sonra gidiyor korkuyorum olmayacak diye ama olsun çocuk olana kadar denemeye devam

Dun test yapmıştım birsey çıkmadı bugun doktora gittim dediği hersey normal sadece daha rahime yerleşmesini için kanda belli olmamış pazartesi test yaptir dedi yaaaaaaa insallah olur Allah'm 🤲🤲🤲🤲

Dun test yapmıştım birsey çıkmadı bugun doktora gittim dediği hersey normal sadece daha rahime yerleşmesini için kanda belli olmamış pazartesi test yaptir dedi yaaaaaaa insallah olur Allah'm 🤲🤲🤲🤲
Tabiiki Allahın izniyle hersey normal bende bütün kalbimle eminim canim.bebiş kocaman bir supriz hazırlıyor sana şuan Allah hepimize nasip edecek inaniyorum🌹🙏

Birde aşılama günü sayılmıyormuş. Aşılamadan sonraki ilk günü birinci gün olarak sayacakmışız. Benim şuan hiç bir agrim sancim yok. Sabırsızlıkla bekliyorum test günümü.

X