Aşırı kafa karışıklığı. Yardım edin lütfen

Madem o kadar sıkıntılılar kaç kurtar çocuğunu büyüt gel zaten kreşlik olur çalışırsın o kadar yüzü nereden buluyo eltin dalan da laf sokuyo görüşme olsun bitsin
Valla nereden buluyor bende anlamadim ama kaynim adeta bir kartal gibi koruyor onu tek bir kotu soz soyletmiyor aileye rest çekti onu kaybedersem hepinizi silerim diye. Bu kızda aldi vip bileti her lafin icinde. Esime söylüyorum 4 kisiydiler simdi 5 oldular hangisiyle basa cikayim ben diye. Resmen bir kaçış olacak benim icin. Teşekkürler:KK66:

Kafan dağılacaksa şehir değişikliği yap fakat şunu da söyleyeyim nereye gidersen git kafandaki sorunlar da seninle gidiyor:KK43:
En azindan gozum görmeyecek bu bile teselli benim için. Ama onlar yuzunden sevdigim şehirden kaçmak cok ürkütücü geliyor bir yandan da ;( profesyonel destek almayi planlıyorum zaten. Teşekkürler.

En azindan gozum görmeyecek bu bile teselli benim için. Ama onlar yuzunden sevdigim şehirden kaçmak cok ürkütücü geliyor bir yandan da ;( profesyonel destek almayi planlıyorum zaten. Teşekkürler.
Canim benim ya seni çok iyi anliyorun ah bu aileler ve katıldıkları Allah yar ve yardımcın olsun:KK43:

Hem o kadar okuyup hem de is bulamamak ne demek iyi bilirim. Sizin için zor olmus. Bölümünüzü bilmiyorum ama ben de egitim konusunda ayni sartlara sahiptim ve bana da aynı teklif yapıldı. Ben de tersledim ve ondan sonra canım istedi girdim kasiyerlikte yaptım. Hic zorunuza gitmesin. Ancak maddi anlamda benim bu ise o an ihtiyacim vardi. Fakat sizin yokmus o yuzden hic kendinizi uzmeyin ve cok kulak asmayin. Bir ara kocanın parasını yeme muhabbeti oldu - kocam degil mi catir catir yerim parasını ben yemeyecegim de kim yiyecek? - dedim. Ondan sonra kimsenin sesi bir daha çıkmadı. Asla kendinizden ve karakterinizden ödün vermeyin. Sorunuza gelecek olursam; ben olsam b sehrini tercih ederdim. Cunku pekcok imkân birarada saglanacakmis. E bir de cocuk istiyorsunuz ve cocuk olunca bir sure ise ara vermek zorunda kalacaksınız ki zaten hamileyken calismayacaksaniz hic gerek yok simdi is aramaya. Cocugunuzu biraz buyutur krese verir sonra bir omur surecek is maratonuna atilirsiniz. Insanlari da kafaniza cok takmayin bos verin konussunlar. Umursamayınca inanın hayat daha güzel.

Hem o kadar okuyup hem de is bulamamak ne demek iyi bilirim. Sizin için zor olmus. Bölümünüzü bilmiyorum ama ben de egitim konusunda ayni sartlara sahiptim ve bana da aynı teklif yapıldı. Ben de tersledim ve ondan sonra canım istedi girdim kasiyerlikte yaptım. Hic zorunuza gitmesin. Ancak maddi anlamda benim bu ise o an ihtiyacim vardi. Fakat sizin yokmus o yuzden hic kendinizi uzmeyin ve cok kulak asmayin. Bir ara kocanın parasını yeme muhabbeti oldu - kocam degil mi catir catir yerim parasını ben yemeyecegim de kim yiyecek? - dedim. Ondan sonra kimsenin sesi bir daha çıkmadı. Asla kendinizden ve karakterinizden ödün vermeyin. Sorunuza gelecek olursam; ben olsam b sehrini tercih ederdim. Cunku pekcok imkân birarada saglanacakmis. E bir de cocuk istiyorsunuz ve cocuk olunca bir sure ise ara vermek zorunda kalacaksınız ki zaten hamileyken calismayacaksaniz hic gerek yok simdi is aramaya. Cocugunuzu biraz buyutur krese verir sonra bir omur surecek is maratonuna atilirsiniz. Insanlari da kafaniza cok takmayin bos verin konussunlar. Umursamayınca inanın hayat daha güzel.
Teşekkür ederim:KK66: umarim cok aydınlik yarinlar bizi bekliyrodur:KK66:

ben olsam giderim çocuğunda belki stresten olmuyor şuan kim bilir bide kv ye mi bırakcan görmeye sabrın yok senin
git kendin bak
a şehrindeki ev nolcak kapatıp beklicek misiniz bir süre sonra kiraya verirsiniz belki ordan da geliriniz olur
sen şimdi işe başlasan da kariyerin yarı da kalacak evde oturup depresyon yaratmıcaksan çalışmıyorum diye gidin bence kafa dinleyin :)

ben olsam giderim çocuğunda belki stresten olmuyor şuan kim bilir bide kv ye mi bırakcan görmeye sabrın yok senin
git kendin bak
a şehrindeki ev nolcak kapatıp beklicek misiniz bir süre sonra kiraya verirsiniz belki ordan da geliriniz olur
sen şimdi işe başlasan da kariyerin yarı da kalacak evde oturup depresyon yaratmıcaksan çalışmıyorum diye gidin bence kafa dinleyin :)
Zaten doktor stres yaparsan asla bebegin olmaz dedi. Şuan esim tedaviye cevap verdi bende her sey yolunda ama yok olmuyor muhtemelen bu yüzden. Kira olabilir ama memlekete gelince ne olacak nerede kalacagim o kafami kurcalıyor.

Şu durumda B şehrine gitmek mantıklı.Onları görmediğinizde aynı ortamda bulunmadığınızda daha rahat stressiz olacaksınız ancak aklıma gelen ilk şey bu seferde yatılı gelip kalmasın kv kp :KK53:

Aynı eşimin ailesi
Oğlumun parasını yiyemezsin ayakları hep. .
Onlar karını çok şımartıyorsun dedikçe adam daha çok yedirip içirip hediyeler alıyor
Ben çok mutluyum eşimle , çocuğumla
Eskiden çok takardım ama sallamıyorum :KK76:
Kocam sallama diyor bi kere
Aynısı öneririm
Mutluluktan gözleriniz parlasın bu onlara yeter

Aynı eşimin ailesi
Oğlumun parasını yiyemezsin ayakları hep. .
Onlar karını çok şımartıyorsun dedikçe adam daha çok yedirip içirip hediyeler alıyor
Ben çok mutluyum eşimle , çocuğumla
Eskiden çok takardım ama sallamıyorum :KK76:
Kocam sallama diyor bi kere
Aynısı öneririm
Mutluluktan gözleriniz parlasın bu onlara yeter
B şehrine gidersek araba bana kalacak nasil bu durumdan rahatsizlar anlatamam size :KK66: umarim sizin kadar mutlu olurum. Teşekkürler:KK66:

X