Aşırı kilo aldım ve almaya devam ediyorum :(

papatya harikasın çok ideal kilon.bende 31.haftamdayım 8 kilo aldım bende 14 ü geçmek istemiyorum.bende ilk gebeliğimde 20 kilo ile bitirmiştim ama ben hiç eski pantolonlarıma giremedim.4 kilo yapıştı üstüme gitmedi

kimin ne dedigi önemli degil..bu kilo işiyle yorma kendini,62 ile hamile kaldım 80le doguma girdim,şimdi ise 73 kiloyum,dert etmiyorum,nasılsa dogum kilosu kalıcı degil,ha bu arada benim dogum sonrası tiroidim hiç çalışmamış,bilirsin tiroit çalışmayınca kilo vermen hayal,buna ragmen ben verdim,korkma sende de kalmaz kilolar,hamileligin tadını çıkar,bu günlerini çok arayacaksın tatlım!

önemli olan bebeklerin sağlığı boşverin kızlar doğum kiloları nasıl olsa verilir.. bende 18 kilo aldım 12 si gitti.. bu güzel dönemin tadını çıkartın başka hiçbir dönem bu kadar fütursuzca yemek yiyemiyoruz zaten..

papatya harikasın çok ideal kilon.bende 31.haftamdayım 8 kilo aldım bende 14 ü geçmek istemiyorum.bende ilk gebeliğimde 20 kilo ile bitirmiştim ama ben hiç eski pantolonlarıma giremedim.4 kilo yapıştı üstüme gitmedi

valla bu daha çok olur diyodum ama tam tersi oldu.bende seviniyorum.sanırım 11-12 ile kapatırım.ben ilk dogum kilolarımı bebegim 8 aylıktı tamamen 20 kiloyu vermiştim.sonrada hamilelikten önceki kıyafetlerimi rahat rahat giydim.umarım bundada kolayca ulaşırum kiloma..senin kiloda süper bu arada...

kızlar bende 35 haftalık hamileyim 63 ile hamile kldım simdi 75 kg oldum 13kg alısım doktorum kızdı ama burda okuduklarıma bakınca ben yine fazla almamısım diyorum ama suna katılıyorum ben aldıgım bu fazla kilolarıda eleviti kullanırken aldım cok yemek yediriyor bir aydır kullanmayı bıraktım iştahım azaldı normal insanlar gibi yemek yiyorum:)bebişiminde kilosu gayet iyiydi..kiloları takmayın ama kendinizide iyice salmayın derim

canım 32 haftada 10 kilo bence süper....ben 18 haftalık 8 kilo aldım bence kendinle gurur duymalısın :)

Sağol canım yaa..bu arada vitamini ihmal etmeyin kızlar..Elevit çok önemli bir destek hamilelikte, ben de kullanıyorum...
Ama ben de iştah açmadı..
Bol bol meyve yiyin ara öğünlerde..Ben artık 34. haftaya girdim ama hala 9-10 kiloda gidip geliyorum:))
Üstelik kızım da gayet güzel gelişiyor..

Son düzenleme:
kimin ne dedigi önemli degil..bu kilo işiyle yorma kendini,62 ile hamile kaldım 80le doguma girdim,şimdi ise 73 kiloyum,dert etmiyorum,nasılsa dogum kilosu kalıcı degil,ha bu arada benim dogum sonrası tiroidim hiç çalışmamış,bilirsin tiroit çalışmayınca kilo vermen hayal,buna ragmen ben verdim,korkma sende de kalmaz kilolar,hamileligin tadını çıkar,bu günlerini çok arayacaksın tatlım!

işallah tatlım

Sağol canım yaa..bu arada vitamini ihmal etmeyin kızlar..Elevit çok önemli bir destek hamilelikte, ben de kullanıyorum...
Ama ben de iştah açmadı..
Bol bol meyve yiyin ara öğünlerde..Ben artık 34. haftaya girdim ama hala 9-10 kiloda gidip geliyorum:))
Üstelik kızım da gayet güzel gelişiyor..

maşallahhhh:nazar:

Merhaba arkadaşlar..
34. haftam bitti 7buçuk kilo aldım.
doktorum gayet ii diyor. 55 kilo ile hamile kadım ilk üç ay hiç kilo almadım. şuan 62,5 kilodayım.
bol bol su için.. elimden su şişem düşmüyor. abur cubur hiç yemiyorum.. çok canım isterse ayda yılda bir çikolata ya da sütlü tatlı yiyorum. bol bol meyve sebze yiyorum. asitli içecek maden suyu dışında hiç içmiyorum. hazır meyve suyu içmiyorum. ben diyorum ki.. su için bol bol..
sevgiler..

Merhaba arkadaşlar..
doktorum gayet ii diyor. 55 kilo ile hamile kadım ilk üç ay hiç kilo almadım. şuan 62,5 kilodayım.
bol bol su için.. elimden su şişem düşmüyor. abur cubur hiç yemiyorum.. çok canım isterse ayda yılda bir çikolata ya da sütlü tatlı yiyorum. bol bol meyve sebze yiyorum. asitli içecek maden suyu dışında hiç içmiyorum. hazır meyve suyu içmiyorum. ben diyorum ki.. su için bol bol..
sevgiler..

evet fondılya su çok önemli normal zamanda da hamilelikte de,hamılelıkte hem vucudun su toplamaması hemde çok çatlamaması için suyu içmek gerekıyor bende gunluk 3 lt ıcıyorum,soda vs hariç
kılon çok ıyı bence de gercı ben 7-8 kıloyla tamamlamak ıstıyorum hamıle kaldıgımda kontrollu gıtmek en guzelı herseyın fazlası zarar bence

Merhaba arkadaşlar..
sevgiler..

Çok güzel canım, desene mankenler gibi çıkacaksın doğumdan:))
İnşallah hepimiz hem sağlıkla kolaylıkla hem de en az kilo ile çıkarız bu süreçten.

Kızlar rekor bende kaydirigubbakcemile3 ben 30 kilo aldım. 60dan 90a çıktım. Herşeyi yiyordum. Ama 2 sene sonunda ben gene 60 olmuştum kaydirigubbakcemile3 Şimdi 15 haftalık hamileyim ve 7 kilo aldım. Ama son iki haftadır yediğime içtiğime çok dikkat ediyorum kilom aynı. 1 kilo yukarı çıkmadım. Aman diyorum kendime bir daha aynı kiloları almak mı Allah korusun !!! O yüzden sağlıksız şeylerden uzak duruyorum, Çay ve sigara vazgeçilmezlerimdi. Ama ikiside yok hayatımda artık ve en önemlisi bunlardı. Sonuna kadar direnicem fazla kilo almamak için. Zaten yaz da geliyor. Yaza bir duba olarak girmek istemiyorum. kaydirigubbakcemile3

25.haftam bitti.hala 7 kilodayım.eleviti bıraktığımdan beri kilo almıyorum diyebilirim.

Ilk hamileligime 50 ile baslayip 75 ile bitirdim 25 kilo aldim. Kizimsa 2.900 Dogum esnasinda cok serum aldigim icin cikista da 75 kilo idim :) Bir yil icinde 55 e dustum..

Ikinci bebisime de 52 ile hamile kalip 80 ile doguma gittim. Istahim normaldi ama ne yesem yariyordu :KK70: Yine bir yil icinde 55 e dustum. Yeme duzenimi hic degistirmedim. Emzirirken kilolar gitti. Bir de cok hareketli bir insanim, islerimi tempolu yapiyorum, agir agir is yapamiyorum. O da normalden daha hizli kalori yaktiriyor..
Bir de benim yaglarim sut yoluyla gitti sanirim cunku cocuklarim 6 aylarinda 11 kiloya yakindilar.

29. hafta ve 10 kilo aldım.
üstelik şekerim de sınırda çıktı:KK43:

doktor beyaz ekmeği, pilavı ve tatlıyı kısmam gerektiğini söyledi.
hem elevit hem kan hapı alıyorum, deli gibi tatlı yiyorum, mesir macunu yiyorum.
sanırım 20 kilo almış olurum doğuma kadar...

benimde bugun doktor kontrolum vardi... 25+4 gunluk hamileyim bebegimin kilosu 1075 gram... doktor gelisiminin gayet iyi oldugunu soyledi, bacaklari ve boyu uzun olacakmis, ilk kizim içinde doktorum ayni seyi soylemisti... ama inanmazsini 1 ay içinde toplam 5 kilo almisim ohaoldumsmile doktorum kiloma dikkat etmem gerektigini soyledi.. ama geçen ay 400 gram olan bebegimin bu ay 1075 olmasi ben çok sevindirdi.. bu yuzden hiç takmadimnaniknanik ama yinede dikkat edecegim; en azindan yemeklerde çok yedigim ekmegi azaltacagim.. sizlerin fikirleriniz varmi bebege kilo aldiracak ama anneye aldirmayacak seyler konusunda??yerimseniben paylasirsaniz sevinirim sevgilerimle..

cnm sana tavsiyem vitamin hapını sabah değil yatarken iç ki iştahın açılsa bile uykuda acıkır fark etmezsin
ben öyle yapıyorum

ben de 31 haftalik hamileyim 16 kilo aldim:)) 52 ydim 68 oldum valla hic takmiyorum yeterki kizim saglikli olsun kilolar verilir buyrunnnnnnnnn

X