Aşırı kilo aldım ve almaya devam ediyorum :(

Ben daha yeni hamileyim ama 2 kilo verdim.Mide bulantısı yüzünden.Eskiden abur cubura bayılan ben, şimdi evde bir sürü çikolata ,gofret vb. şeyler olmasına rağmen elimi bile sürmek istemiyorum.ıştahım kapandı valla. akannehir

54 kiloyla başladım 16+3 61 kiloyum doktorum normal diyo ama önümde 4 ay var kilo takıntısı olan biri degilim ama hata kızardımda kilo aldım diyenlere hamileyken özelikle bebegin saglıklı olsun 100 kilo al derdim ama hamilelik piskolojisi başkaymış:KK70:

arkadaşlar 16+6 haftalık hamileyim,hamilelik boyunca hiç miğdem bulanmadı, bu elevitten sonra da acayip derecede iştahım açıldı,kendimi durduramıyorum 7 kilo aldım,doktorum çok kızdı,neyapacağımı hiç bilemiyorum valla,gidişatım hiç iyi gözükmüyor,kanama geçirdiğim için hareket etmemede izin yok,bebeğim 151 gr,doktorum böyle giderse 25 kilo ile doğuma girersin diyor,ne yapacağımı şaşırdım

cnm ben de hamileyken ilk 5 ay boyunca acıktıkça bol bol yeşil salata meyve yedim günde 3 tabak meyve yiyordum süt içtim yoğurt yedim bence ekmeği kısar ve çok fazla tatlı yemezsen kilo almazsın canın çekerse bir parça ye geç bir de elinin altında sürekli meyve olsun bol bol su iç benim de midem bulanmamıştı ama bu şekilde beslendim sonra nasılsa kilo almıyorum dedim ve saldım kendimi bol bol tatlı yedim sonuçta 18 kilo alarak btirdim hamileliği ilk 5 ay 9 kilo kadar almıştım son aylarda daha çok alınıyor cnm doğmdan sonra ilk haftada 8 kilo verdim
sıkma canını verirsin doğumdan sonra egzersiz yaparsın
hayırlı doğumlar

ben 18 haftalık hamileyim :) 2 kilo aldım ama dikkat ediyorum aradaşlar yoksa giderdi vallaeyvahedigeldismile

yarın 38.haftama giriyorum.9 kilo aldım..bende iki haftadır kilo alımı durdu....iyimi kötümü bilmem.

17ci haftadayimilk uc ayimda bulantidan 5 kilo verdim simdiye kadarda hic almadim bende korkuyordum bebegim buymuyormu acaba diye ama ALLAHA sukur bebegiminde durumu iyimis bence kizlar en onemlisi o saglikli bebeklerimizi kucagimiza almak fazla kiloda iyi degil hic almamakta ortasini bulmak lazim INSALLAH bebeklerimizi hayirlisiyla kucagimiza aliriz..

17 haftalığım şu ana kadar 2 kilo aldım arkadaşlar.Allahtan bebiş büyük doktorum 7-8 kilo ile doğuma girsen olur dedi.Tabi bebişin iyi beslenmesi durumunda.

54 kiloyla başladım 16+3 61 kiloyum doktorum normal diyo ama önümde 4 ay var kilo takıntısı olan biri degilim ama hata kızardımda kilo aldım diyenlere hamileyken özelikle bebegin saglıklı olsun 100 kilo al derdim ama hamilelik piskolojisi başkaymış:KK70:

bende bugun ıtıbarı ıle 16hafta 3gunluk hamıleyım 57kılo ıle basladım suan 65 kıloyum. :bbo:doktorum normal dıyo ama bana normal gelmıyo,bırde 6-7aylık hamılelıklerınde 7-8kılo alanları okuyunca kendı durumumu anormal buluyorum.magnezyum ve demır ılacımdan baska bısey ıcmıyorum.gercı ılk hamlelıgımde 26kılo almıs ve ılk yıl ıcınde 24 kılosunu vermıstım.oglusa 2.840gr dogmustu.ben yemısım hepsını yanı.sanırım budefada oyle olacak.nasılsa ıstıkrarlı olunca ınsan kendıyle verecegım dıye ınatlasınca verıyo kıloyu.su 9 ay ıbır atlatalımda.ustelık oglum hıc meme emmedı, emzıremeden verdım 24kıloyu.ınsallah budefa emzırebılırımde ısım daha daha kolay olur.sende takma kafana saglıklı dogsunlar, sonrasını halledıyo ınsan,hem kılolu ınsanlar daha tatlı sempatık oluyo ya.omrumuz boyunca bır daha bu kılolara cıkamayabılırız tadını cıkar oyuzden, bol bol resım cektır,dogumdan sonra bu resımlere bakıp kılo vermek daha kolay oluyo psıkolojık yonden yardımı cok.sevgıler

kızlar bu kadar korkmayın ya doktorlar abartıyor.anne sütünün büyük bir çogunluğu yagdan oluştugu için vucüd süt yapabilmek adına kilo alıyor.ben çok saglıklı beslendim ama çok iştahlıydım 64 kiloyla hamile kaldım 84 kilo doğuma girdim.4.700 gr bebek dogurdum.dogumda 10 kilo gitti.emzirdim.7 ay hiç kilo vermedim vermeye de çalışmadım.7. aydan sonra zayıflamaya başladım.şimdi oğlum 19 aylık hala emiyor.ben hala çok yiyorum ama 56 kiloyum o emdikçe zayıfladım.ama 15 ay boyunca oğlum hiç su içmedi hep beni emdi.ben de 3 litreye yakın su içiyorum.sütü çogaltmanın tek yolu su içmek.o zaman vücud yagları suyla karıştırıp süt oluşturuyor.

Ben de 31 haftalık hamileyim 10 kg aldım
Dikkat ettiğim halde, bir de etmeyeymişim ... akannehir
yarın 38.haftama giriyorum.9 kilo aldım..bende iki haftadır kilo alımı durdu....iyimi kötümü bilmem.
Bir yerde okumuştum, 36. haftadan sonra kilo alımı ya yavaşlıyor ya da duruyormuş a.s
kızlar bu kadar korkmayın ya doktorlar abartıyor.anne sütünün büyük bir çogunluğu yagdan oluştugu için vucüd süt yapabilmek adına kilo alıyor.ben çok saglıklı beslendim ama çok iştahlıydım 64 kiloyla hamile kaldım 84 kilo doğuma girdim.4.700 gr bebek dogurdum.dogumda 10 kilo gitti.emzirdim.7 ay hiç kilo vermedim vermeye de çalışmadım.7. aydan sonra zayıflamaya başladım.şimdi oğlum 19 aylık hala emiyor.ben hala çok yiyorum ama 56 kiloyum o emdikçe zayıfladım.ama 15 ay boyunca oğlum hiç su içmedi hep beni emdi.ben de 3 litreye yakın su içiyorum.sütü çogaltmanın tek yolu su içmek.o zaman vücud yagları suyla karıştırıp süt oluşturuyor.
Maşaallahınız var :nazar:
Bizim bebişlerde emer inş.

24+2 günlük hamileyim. 60 kiloyla hamile kaldım. şimdi 70 kiloyum. az önce doktordan geldim. doktor kilomu çok fazla buldu. haftaya beni diyete sokacak. haftaya tekrar doktora gidecem. bebeğimin boyu 35 cm. kilosu 700 gr. normal dedi.

bende 76 kiloyla hamile kaldim 82 kilo oldum.25 haftaligim ikizlere hamileyim,vitamin hapi kullaniyorum.benim kilo alisim nasil bilmiyorum cunku hastanede hic kontrol etmiyorlar doktorumda simdiye kadar hic sormadi ve tartmadi,bi ilk kontrolumde sormustu kac kilosun diye o sordugundada 2 aylik hamileydim.simdi bilmiyorum bu durum iyimi yoksa azmi kilo aliyorum.ben fazla yiyemiyorum hamile kalmadan once bundan daha cok yiyordum.bebislerim saglikli olsunda kilolari iyi olsunda keske ben almamis olayim bebislerim almis olsun kilolari

nasil kilonu kontrol etmez canim ya... mutlaka her kontrolde kilonu kontrol edip ona gore seni yonlendirmeli.. bence bi dahaki gidisinde mutlaka doktoruna sor bunu.. bu arada hangi hastaneye gidiyorsun??

18.haftadayım 5 kilo almışımakannehir
bundan sonra hızlanacağını düşünüyorum çünkü 2 kilosu son 3 haftasenağlama

dün bi yerdeydim ordada bi hmile arkadş vrdı oda kilo almış ama benim kadar değil ben çok aldım ben özellikle elevit hapına geçtikden sonra aldım ona doktor vitamini bıraktırmış gerek yok kn hapını kullan demiş ben zaten yeterince yiyip vitaminimi alıyorum bende bırakıcam o hapı içinde iştahım aşırı artıyo çok şiştim bırakcam artık aranızda bırakan varmı

16+1 hamileyım bu surede 9 kılo aldım.. benı gor tesellı bul :)
bak aglancak halıme guluyorum :KK70:

dün bi yerdeydim ordada bi hmile arkadş vrdı oda kilo almış ama benim kadar değil ben çok aldım ben özellikle elevit hapına geçtikden sonra aldım ona doktor vitamini bıraktırmış gerek yok kn hapını kullan demiş ben zaten yeterince yiyip vitaminimi alıyorum bende bırakıcam o hapı içinde iştahım aşırı artıyo çok şiştim bırakcam artık aranızda bırakan varmı

benimde ilk gittiğim dktor vermişti kullanıydm.sonra doktorumu değiştirmiştm ve yeni doktrm bıraktırdı.gerek yok dedi.benimde işime geldi.21.haftadan beridir kullanmıyrm.kilo alımım normale döndü.

Ben de 20+4 günlük hamileyim... 9 kilo aldım... Doktorum tabi ki çok diyor, ben de öyle olduğunu düşünüyorum. Çünkü hayatımda ilk defa bu kilodayım ve oldukça rahatsızım... Ama yapacak bişey de yok sanırım. Çünkü olabildiğince az yiyorum. Ve doğumdan sonra kilo verebilme umuduyla yaşıyorum. :CüvCüv:

X