Aşk Acısı, Hazmedememek, KırgınLık, KızgınLık...

Üslubunuzun ne kadar çirkin olduğunu söyleyen oldu mu hiç? Ben de sizin gibi birini değil anne arkadaş olarak bile istemezdim. Biraz saygı sınırları içinde, hakarete varmayan şekilde yorum yapın. Konu sahibi size gereken cevabı verseydi utancınızdan ikinci mesajı yazamazdınız.

Ben sizi eleştirmiyorum.
Sevmek, sevilmek istemek, inanmak, güvenmek, hayaller kurmak bunların hepsi birer ihtiyaç.
Bu ihtiyaçlarının en hassas olduğu dönem hayatına girmiş ve büyük yer almış anlayabiliyorum.

Neden mont aldın, evladının rızkını yedirdin demeyeceğim.
Böyle düşünmüyorum.

Mutlu olmak için yaptın ve o dönem çok mutlu da oldun kendin söylüyorsun.

Kızdığım tek yer var size sevmeye elbette hakkınız var ama bir anne olduğunuzu unutmadan sevmeye hakkınız var.

Lütfen bundan sonra bunu unutmadan, ayaklarınız yere basarak sevin..

Bende ilk konumu zihnimi nasıl bir şeyle oyalarsam unuturum mantığıyla açmıştım, ama kk daki bazıları 'düş adamın yakasındannnnn' diye çemkirmişti. Şimdi sana da gelirler, okumadan yorum yapmaya.

İnanki geçiyor. Hem bir boşanma geçirmişsin. Bende boşandım ve çok sancılıydı. Evladınla ilgilen, hobi edin. Bir süre sonra düzeliyor. Veee o ergeni bir daha hayatına alma!

çocuğumun rızkını elin adamına yedirmediğim içinmi anne olmayı hak etmiyorum

çocuğumun rızkını elin adamına yedirmediğim içinmi anne olmayı hak etmiyorum

Elin adamı dediğin evlenmeyi planladığı, çocuğuna babalık yapacak adam. Ayrıca adamı iç güveysi alıp besledim dememiş. Hediye olarak mont vs. almış. Sevdiğine hediye almanın nesi var acaba?

Mesele bakış açınız değil, bunu dile getirme şekliniz. Başka konularda da yorumlarınıza denk gelmiştim ve hep fevrisiniz sanki.

:) geldiler bile. Kitap okuyorum oğlumla sinema yemek gezmeler akraba oturmaları hayat devam ediyor. Ama insanların algılayamadığı tek bir nokta var. Ben anne olduğumu asla unutmadım. Eğer unutsaydın oğlunu anneanneye bıraksın kurun evinizi dediklerinde atlardım. Bana teklif bile edemedi. Ben canımın parçasını kimseye bırakmam. Ama aşk başka bişey. Aşık olmam oğlumu ikinci plana atmam demek değil. Sonuçta yaş ne olursa olsun aşk sa konu mantık bir süre devre dışı

Acımasız bir yorum ama doğru..Ama doğru olması çok acı çekmesini engellemiyordur şuan..İçim parçalandı...Ders bunlar hep.Acı dersler.
Ders ders ama...İyi erkek kalmamış ki bana göre.Yada benim kısmetime.Ya böyle sürüp gidecek yada ömür boyu bekar kalacağım şahsen yalnızlık zor olsa da...
İllaki çıkar acısı ondan birgün.insanlar büyük konuştuğunu yer birgün.
İnş.Konu sahibi çabuk atlatırsın..Netten dualar bul..Maneviyata sarıl.İnş.Ömür boyu yanında olacak güçlü biri olsun bir dahakine duasıyla..Böylelerini seçmezsin bir daha inş..

Bazi hikayelerden sadece mutsuzluk cikar.
Bu da oyle bir hikaye.
Kac kere sans vermis, kac kere utandirilmissiniz, kac hayal kirikligi yasamis ama yine de toplanmissiniz.
Yine yapabilirsiniz.

Ama bu adama bir daha asla sans vermeyin.
Sizin sevginizi hak edecek daha degerli insanlarla karsilasmak icin kendinize sans verin.

Ama işte algılayana:). Öyle yorum yapanları direk göz ardı et, çünkü senin ne yaşadığını hiç bir zaman anlayamayacaklar.

Evet yalnızlık zor ama acımasız yorumlar canımı sıktı. Ben ayrılınca benden önce oğlum ağladı ama onu çok sevmiştim tatile gidecektik pcde oyun oynayacaktık diye. Alışmıştı sevmişti.

Bu arada bir kamu spotu niteliginde sunu da eklemek isterim cunku dikkatimi cekti.
Bir erkegin gecmis iliskisi bize cok buyuk bir ipucu verir.
Bir onceki iliskisinde yapilan her ne ise bize yapilmayacak sanilmasin.

Bu adam bir onceki iliskisinde de bir ay gibi kisa bir sure kala ayrilik yasamis.
Terk edilmis veya terk etmis.
Bu onemli bir ipucuymus mesela.
Bunu kacirmissiniz.
Keza size yapilan da bir ust boyutu; saatler kala terk etme.

Demek ki adamin hayat tarzi bu.

Konu sahibi, bence nişana gelmediği andan itibaren bu adamı bir daha aramamalıydın. Bir daha şans vermemeli, seni seviyorum dememeliydin. Sevgililiğiniz boyunca davranışlarınız standart ilişki fedakarlıkları ama seni nişan gününde o pozisyona düşüren insanı geçmişe gömmeliydin. Olabilir, bir gaflete düşmüşsün davranman gerektiği gibi davranmamışsın. Ama şu andan itibaren silkelen ve yok whatsapp durumunu değiştirmedi yok facebook hesabında adım yazıyor gibi basit şeylerle kendini kandırma. Umarım kısa zamanda atlatırsın, yeniden seversin ve sevilirsin. Ne yaşın ne anne olman aşık olmanı engellemez.

Kimse de anneliğine dil uzatamaz böyle bir sebepten!

Çok başka bişeydi yaa. Vallahi billahi başka bişeydi. Ben ki insanlara güvenme sorunu olan sert aksi biriyimdir. Ama nasıl bi bağ kurmuştuk üç yılı aşkın süren ilişkide asla maddi manevi ayrımı gayrısı olmadı. Hani burda para yediren dul kadın konumuna düşürmeye çalışanlar oldu ama olay öyle değildi hiç. Ben gerizekalı değilim. Sevildiğimi de kullanılıp kullanılmadığımıda anlayacak yaşta ve olgunluktayım. Sadece son olanlara anlam veremedim. Ve acım belkide bu yüzden. Hazmedemiyorum...

Ben o kadar ayrıntılı biriyimdir ki, emin olun bu ayrıntıyıda asla kaçırmadım. Bekar bi kadınmış o. Problemsiz. Aldatmış. Mesajları buldum olaydan emin oldum hani laf olsun diye yazmıyorum. Kadın birini garantiye alınca bizimkini bırakmış. Sonra çok yalvardı biz birlikteyken bile mesajları geldi babasını bile aradı. Yaa birinin birdenbire değişmesi bana garip geliyo. Ben ki inançlı bi insanım büyü mü var diye bile düşündüm. Hayat işte....

. Çokk acımasız yazmışsınız,ben bile kırıldım konu sahibi adına..Bukadar büyük konuşmayın.İnsan hataya düşmeyegörsün zayıf düşmeyegörsün .Herşey olası,herşey.Ki bu alınkarası bir şey değil.
Çok üzülmüş işte kadın,anneler taştan mı?

Desteğin ve anlayışın için teşekkürler. Biran durup düşünsene, biri çıkıyo karşına. Hayatına kimseyi almamaya kararlıyken bakıyorsun ki ruh eşin. Birlikteyken tek kavga edilmiyor. Hayata dair hayaller. Güçlü bi imaj çizip aşkına inandırıyo seni. Üç yıl yaa. Acılar zorluklar hastalıklar askerlik. Zor şeyleri atlatıp hadi evlenelim artık değmişken bu yaşananlar...
Sadece bazen düşünüyorum da allaha havale et demeyin ediyorum ama yine de hiçbir bedel ödemeden böyle çekip gitmesini kabullenemiyorum.

Ask olsun.
Problemsiz ne demek.
Siz de problemsizsiniz.
(Ne demek istediginizi anladim ama olsun)
Sadece karsinizdaki bir adamcik.

Konu sahibinin amma üzerine gidilmiş,burada 1 çocuk annesi bir kadın olarak değilde sevdiği adam tarafından terk edilip acı çeken kadın olarak baksak sorun kalmayacak.
Konu sahibi çok üzüldüm,okurken benim bile içim acıdı,ammavelakin bu adamdan ne eş ne koca ne baba olur,sünepe aciz sümsük herifin teki.
Onu boşverin ve yolunuza devam etmeye çalışın,inanın zerre değmez.

o uyku problemleri vs kısmında ben de düşündüm ayni seyi. bu forumda o konulardan bahsetmek yasak o yuzden girmeyelim ama bir surede gecer etkisi eger var ise. 40 gun gibi bir Seydi galiba cok abartı bir sey degilse. siz de dua okuyun hem rahatlatır da.

bu kadar olaydan sonra dönmek zor olur gerci.

o size çirkince dil uzatanlara da aldırmayın. bazilarinin tek mutluluğu baskalarini mutsuz etmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…