Aşk Acısı, Hazmedememek, KırgınLık, KızgınLık...

Ben sizi eleştirmiyorum.
Sevmek, sevilmek istemek, inanmak, güvenmek, hayaller kurmak bunların hepsi birer ihtiyaç.
Bu ihtiyaçlarının en hassas olduğu dönem hayatına girmiş ve büyük yer almış anlayabiliyorum.

Neden mont aldın, evladının rızkını yedirdin demeyeceğim.
Böyle düşünmüyorum.

Mutlu olmak için yaptın ve o dönem çok mutlu da oldun kendin söylüyorsun.

Kızdığım tek yer var size sevmeye elbette hakkınız var ama bir anne olduğunuzu unutmadan sevmeye hakkınız var.

Lütfen bundan sonra bunu unutmadan, ayaklarınız yere basarak sevin..
Evet olur sandı ama olmadı maalesef...Ama bu şekilde mutlu olanlar var mesela C cutemum .Allah bozmasın yuvasını.Ağız tadıyla ömür geçirsinler.Ama herkes aynı kaderde olmuyor..Herkes şanslı olmuyor:KK43:
Acı ders..

Konu sahibinin amma üzerine gidilmiş,burada 1 çocuk annesi bir kadın olarak değilde sevdiği adam tarafından terk edilip acı çeken kadın olarak baksak sorun kalmayacak.
Konu sahibi çok üzüldüm,okurken benim bile içim acıdı,ammavelakin bu adamdan ne eş ne koca ne baba olur,sünepe aciz sümsük herifin teki.
Onu boşverin ve yolunuza devam etmeye çalışın,inanın zerre değmez.
Burada durumumu
Konu sahibinin amma üzerine gidilmiş,burada 1 çocuk annesi bir kadın olarak değilde sevdiği adam tarafından terk edilip acı çeken kadın olarak baksak sorun kalmayacak.
Konu sahibi çok üzüldüm,okurken benim bile içim acıdı,ammavelakin bu adamdan ne eş ne koca ne baba olur,sünepe aciz sümsük herifin teki.
Onu boşverin ve yolunuza devam etmeye çalışın,inanın zerre değmez.
Şuraya iki haftalık sevgilimden ayrıldım, bilmem kaçıncı aşkımdı, ay kankası A da aşık oldum galiba falan yazsaydım bu kadar tepki almazdım sanırım. Yaa ben hayatımda ilk kez inandım sevdim güvendim aldandım ve paşa paşa acımı çekiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.

Tamam annesiniz diye aşık olmayacaksınız diye bir şey yok da. Yaptıklarınız saçmalık. 16 yaşında ergen kardeşim yapsa tokat atardım suratın. Bir de çocuğunuz var en büyük derdiniz o olacağına elin herifi için yataklara düşmüşsünüz. İstediği kadar mükemmel bi adam olsun dünya iyisi olsun bir anne aşkından yatağa düşmemeli. Aşık olursunuz elbet ama bir evlilik geçirmiş insan daha mantıklı davranmalı değil mi? Çocuğunuza üzüldüm. Sizin sığ aşkınıza kurban gitmiş. Başta sınırlarım keskin kenarlarım var demişsiniz. Bu mu sizin sınırlarınız allah aşkına?

Desteğin ve anlayışın için teşekkürler. Biran durup düşünsene, biri çıkıyo karşına. Hayatına kimseyi almamaya kararlıyken bakıyorsun ki ruh eşin. Birlikteyken tek kavga edilmiyor. Hayata dair hayaller. Güçlü bi imaj çizip aşkına inandırıyo seni. Üç yıl yaa. Acılar zorluklar hastalıklar askerlik. Zor şeyleri atlatıp hadi evlenelim artık değmişken bu yaşananlar...
Sadece bazen düşünüyorum da allaha havale et demeyin ediyorum ama yine de hiçbir bedel ödemeden böyle çekip gitmesini kabullenemiyorum.

Çok iyi anlıyorum. İnanmışsın, güvenmişsin. Bu yaşa bakmaz ki, insan inanınca "bu adam farklı" der kendine. Daha önce yaşadıklarından ayrı tutar ve o deneyimlerinden aldığı dersleri görmez bile gözü. Bulutlara çıkarıp sonra elini bıraktı biliyorum. Ne kadar büyük bir hayal kırıklığı içinde olduğunu da anlıyorum. Yaptığın fedakarlıkların karşılığı bu değildi. Ama şu an kabul etmen gereken tek bir şey var ki bu adamla ilgili yapabileceğin hiçbir şey yok. Maalesef yok... Gerekirse psikolojik destek al ve toparlan. Hayatının bir yönünden darbe aldın, ama diğer sahip olduklarını düşünüp teselli bulmalısın. Ailenle berabersin, evladın seninle. Büyük bir sağlık problemin yok. Senin hayatında payına düşen acılardan biri bu ve düşününce şanslısın aslında. Böyle düşün ve modunu yükselt lütfen. Evladın için...

Nermin 68 :) erkek delisi olmak ve ben.

Ne kadar kolay yargılayabiliyorsunuz insanları öyle. Ben üniversitede yıllarında bir hata yapıp evlendim ve bir çocuğum var diye bu kadar saygısızca terbiyesizce yorum yapma hakkını nereden buluyorsunuz. Ben ayrılalı 8yılı geçti hayatıma birtek o girdi. Yatıp kalkmadım. Benim ona harcadığım paradan fazla o da bana harcadı. O cebindeki son kuruluşla bana hediyeler alırdı. Oğlum benim herşeyim. İlk hafta dışında ailemin yanında hiç ağlamadım. Etkilenmemiş numarası yapmaktan yoruldum ve burada paylaşmak istedim ama anlıyorum ki büyük hata. İnsanlar çok kolay yargılayabiliyor. Ki ben namusum ve oğlum için yaşarım.

Sorun yatıp kalkmanız değil. İstediğinizle yatıp kalkın. Canınız sevişmek ister tek gecelik ilişkiler yaşayın. Bu kısım kimseyi bağlamaz. Ama evlilik düşünüyorsanız orda dikkatli olacaksınız.

o ubüyü falan problemleri vs kısmında ben de düşündüm ayni seyi. bu forumda o konulardan bahsetmek yasak o yuzden girmeyelim ama bir surede gecer etkisi eger var ise. 40 gun gibi bir Seydi galiba cok abartı bir sey degilse. siz de dua okuyun hem rahatlatır da.

bu kadar olaydan sonra dönmek zor olur gerci.

o size çirkince dil uzatanlara da aldırmayın. bazilarinin tek mutluluğu baskalarini mutsuz etmek
Hiç anladığım bi konu değil ama ben de tedirgin oldum büyü
o uyku problemleri vs kısmında ben de düşündüm ayni seyi. bu forumda o konulardan bahsetmek yasak o yuzden girmeyelim ama bir surede gecer etkisi eger var ise. 40 gun gibi bir Seydi galiba cok abartı bir sey degilse. siz de dua okuyun hem rahatlatır da.

o size çirkince dil uzatanlara da aldırmayın. bazilarinin tek mutluluğu baskalarini mutsuz etmek
o uyku problemleri vs kısmında ben de düşündüm ayni seyi. bu forumda o konulardan bahsetmek yasak o yuzden girmeyelim ama bir surede gecer etkisi eger var ise. 40 gun gibi bir Seydi galiba cok abartı bir sey degilse. siz de dua okuyun hem rahatlatır da.

Ben de hiç anlamadığım bu konulara dalmak istemedim ama aklımdan da hiç çıkmadı. İnternetten bile araştırmaya korktum büyü olayını. Ama öyleyse bile ben hep hayırlısını diledim. Ve kendime eş den çok oğluma baba olma hevesindeydi. Bana baba dese beni çok sevse diye sanıklar dururdu. Çok canım yanıyor :KK61:

Tamam annesiniz diye aşık olmayacaksınız diye bir şey yok da. Yaptıklarınız saçmalık. 16 yaşında ergen kardeşim yapsa tokat atardım suratın. Bir de çocuğunuz var en büyük derdiniz o olacağına elin herifi için yataklara düşmüşsünüz. İstediği kadar mükemmel bi adam olsun dünya iyisi olsun bir anne aşkından yatağa düşmemeli. Aşık olursunuz elbet ama bir evlilik geçirmiş insan daha mantıklı davranmalı değil mi? Çocuğunuza üzüldüm. Sizin sığ aşkınıza kurban gitmiş. Başta sınırlarım keskin kenarlarım var demişsiniz. Bu mu sizin sınırlarınız allah aşkına?
Sığ bi aşk mı? Bu arada yavaşşş benim oğlum asla acınacak bi durumda olmadı allah ta yaşatmasın. Ergen gibi davranmak nedir. Ben herkesi kendim gibi dürüst gördüğüm için Hazmedemedim ve bünye işte biyerden patladı. Zatürre oldum yüz felci oldum diyorum. İstesen olabilir misinmisin. Elimde değildi Güçlü gibi davranan davranan biyerden patladı.

Bahaneler bahaneler canım yok dul olman yok çocuğun olması hepsi bahane ben bekarım oğlu benden kaç yaş büyüktü ne dedilerse yaptım istemeyen aile istemiyor anlayacağın. O yüzden artık ağlamaktan vazgeç evet çok zor şeyler yaşadın ama senin bir çocuğun var onun için ayakta dimdik duracaksın değmeyecek sevgisinin bile arkasında durmayan bir erkek için daha fazla üzülmeyeceksin.

Bir adamın böyle olması için büyü şart değil canım.Şartlar dolayısıyla olası ama şart değil..Bazı insanlar hem güçsüz hem şerefsiz olduğu için böyle olabiliyor.

Bahaneler bahaneler canım yok dul çocuğun olması hepsi bahane ben bekarım oğlu benden kaç yaş büyüktü ne dedilerse yaptım istemeyen aile istemiyor anlayacağın. O yüzden artık ağlamaktan vazgeç evet çok zor şeyler yaşadın ama senin bir çocuğun var onun için ayakta dimdik duracaksın değmeyecek sevgisinin bile arkasında durmayan bir erkek için daha fazla üzülmeyeceksin.
Ben de biliyorum aslında aile falan bahane. Adam dediğin ya arkasında duracak sevdiği kadının, duramayacaksa hiç çıkmayacak o yola. Ama işte insanlar fazla sahte. Yeminler sözler sonra ay ben çok güçsüzüm affet beni. Lafa bak yaa.

Bir adamın böyle olması için büyü şart değil canım.Şartlar dolayısıyla olası ama şart değil..Bazı insanlar hem güçsüz hem şerefsiz olduğu için böyle olabiliyor.
İşte burda da yuh ben bu kadar mı salakmışım üç yıl anlamamışım hadi beni geç annem babam kardeşim onlarda inanmışlardı. Kader kısmet yaa. Herşeyi biliyorum da işte unut diyince unutulmuyo

iyiki sizin gibi bir kadının çocuğu olmadım resmen midemi bulandırdınız. çocuğunuzun rızkını elin herifine yedirip burda medet umuyosun. sen bu kafayla akıllanmazsın. sen o erkek için çocuğundan bile vazgeçersin. sen ne erkek delisi bir kadınsın ya.
Hey allahım yarabbim ya sabir...

Ben sevmeyi ilgiyi falan hep abartırım biliyo musun. Herşeyi kendimden çok önemser herkesin mutluluğunu kendiminkinin önünde tutarım. Zor sever zor unuturum.

Demek ki bu huyunuzdan vazgecmelisiniz.
Hayat size bunun icin bir ders vermis.
Kotu bir tecrube kotu bir yasamdan daha iyidir.

Nisanda degil nikahta da birakilabilirdiniz.
Olumluyu gorup yola devam edeceksiniz.

Ve bundan sonra sadece aileniz ve oglunuz icin gecerli olsun bu abartmalariniz.
Kolayliklar ve mutluluklar.

ya Allah aşkına daha da sinir oluyorum kadın farklıdır anne farklıdır ama sen annelik mertebesine ulaşılamamış birisin. erkek yüzünden yüz felci geçiriyosun daha da belli etmiyorum diyosun. Allah çocuğuna ve ailene sabır versin. 15 yaşındaki ergenler bile senden daha akıllı. bu arada stres ve üzüntüden oluşan yüz felci geçmiyor bil istedim
Ya sen bi kendine gelsene, ne saygısız anlayışsız bir insansin. Kadincagiz kotu günler atlatmış burda laf sokma derdindesin. Aman ne super bi insansin seeen kimse sen gibi olamaz sen peygamber gibi olduğun için buradaki hanimlarin hatalarına yaşamlarına sinir oluyosun canım benim. İnsanların asabini bozuyosun saçma sapan yorumlar yapma ya

Elin adamı dediği evlenmeyi planladığı, çocuğuna babalık yapacak adam. Ayrıca adamı iç güveysi alıp besledim dememiş. Hediye olarak mont vs. almış. Sevdiğine hediye almanın nesi var acaba?

Mesele bakış açınız değil, bunu dile getirme şekliniz. Başka konularda da yorumlarınıza denk gelmiştim ve hep fevrisiniz sanki.
Ya sen bi kendine gelsene, ne saygısız anlayışsız bir insansin. Kadincagiz kotu günler atlatmış burda laf sokma derdindesin. Aman ne super bi insansin seeen kimse sen gibi olamaz sen peygamber gibi olduğun için buradaki hanimlarin hatalarına yaşamlarına sinir oluyosun canım benim. İnsanların asabini bozuyosun saçma sapan yorumlar yapma ya
kib tatlım sende birazcık terbiye öğren

Büyük ihtimalle aşağılık kompleksi olan, gerçek hayatta kimseye gık edemeyecek kadar ezik bir kişilik olduğunu tahmin ediyorum. Yoksa burada kimin bi açığını bulsamda laf etsem derdinde olmazdı. Ama reel hayatta da böyleleri var, çok ciddiye alıp prim vermemek lazım canım :KK51:

Ben de biliyorum aslında aile falan bahane. Adam dediğin ya arkasında duracak sevdiği kadının, duramayacaksa hiç çıkmayacak o yola. Ama işte insanlar fazla sahte. Yeminler sözler sonra ay ben çok güçsüzüm affet beni. Lafa bak yaa.
Affedin inanın en ufak sıkıntıda yine sizi terkedecek siz anlattıkça eski nişanlım göümğn önüne geliyor aynı sözler aynı yalanlar.

X