Aşk Acısı, Hazmedememek, KırgınLık, KızgınLık...

Durumunuza gerçekten cok üzüldüm . bu erkek tarafının ailesi ne istiyor sizden böyle. Ama önemli olan o değil, sizin bunca iyiliginize emeğimize rağmen arkanızda duramayan ne istediğini bilmeyen ergen ruhlu adamda esas büyük suç. Ailesi nereye isterse oraya giden, bağımsızlığını kazanamamış bi ana kuzusu iste. Boyle biriyle evlenseniz ne olacaktı. Bir de siz dediniz ya bana çok iyi davranıyordu cocugumu çok seviyordu falan belki de yaptığınız iyoliklere minnet duyduğu içindir. Hani bir karşılık gibi düşünün. Gerçekten üzücü bir durum ama iyi tarafından bakılacak olursa boyle basit bir ergenden hatta çocuktan kurtulduniz. İnşallah sizi hakeden iyi bir insanla karşılaşırsınız.

Allah yardımcınız olsun. Zor bir durum gözüküyor. Ama sozu gercekten seven insanlara tutunun.
Ya adam sizi evlendikten sonra biraksaydi..
2. Kez evlilikten donmus ve suçlu sizmissiniz gibi algilanabilirdi.
Yapamayacakmis belli. Ciddi zamanlarda hep Bi bahaneye siginmis.size belli etmemiş ama ailesi kabullenememis gibi. Onları da son anda ezememis. O öğretmen anne babası düşük ozguvenli bir evlat yetistirmis demek ki..
Sİz kendinizi toparlamaya çalışın. Hayatınıza bakın. İyi olan şeylere odaklanın. Sağlığınıza dikkat edin. Sağlık herseyin basi

Büyük ihtimalle aşağılık kompleksi olan, gerçek hayatta kimseye gık edemeyecek kadar ezik bir kişilik olduğunu tahmin ediyorum. Yoksa burada kimin bi açığını bulsamda laf etsem derdinde olmazdı. Ama reel hayatta da böyleleri var, çok ciddiye alıp prim vermemek lazım canım :KK51:
ayyyyy aman ne komik:) işte bazı insanların başına gelenler hakediyoda geliyo. senin gibi çocuğumun rızkını elin herifine yedirmiyorum. elin adamı için yüz felci geçirmiyorum. annene babana para vermezsin çocuğun hastalandığı için yüz felci geçirmezsin gider elin adamı için yüz felci geçirirsin. şehit anneleri felç geçirmiyoda birkaç yıllık beslediğin bir erkek için ne diye felç geçiriyosun anlamıyorum. git çocuğuna aileni tüm akrabalarına rezil ettiğine üzül bir zahmet. bu mide bulandırıcı konuyada daha yazmam bu ne ya sevgilisine çıt diyemez terk edildiği halde gurursuz gurursuz gel der buraya gelince aslan kesilir. hadi çocuğunla ilgilen biraz

ayyyyy aman ne komik:) işte bazı insanların başına gelenler hakediyoda geliyo. senin gibi çocuğumun rızkını elin herifine yedirmiyorum. elin adamı için yüz felci geçirmiyorum. annene babana para vermezsin çocuğun hastalandığı için yüz felci geçirmezsin gider elin adamı için yüz felci geçirirsin. şehit anneleri felç geçirmiyoda birkaç yıllık beslediğin bir erkek için ne diye felç geçiriyosun anlamıyorum. git çocuğuna aileni tüm akrabalarına rezil ettiğine üzül bir zahmet. bu mide bulandırıcı konuyada daha yazmam bu ne ya sevgilisine çıt diyemez terk edildiği halde gurursuz gurursuz gel der buraya gelince aslan kesilir. hadi çocuğunla ilgilen biraz

Herkesin bünyesi bir değildir hanımefendi. Kimi insan üzüntüden kanser olur, kimi insan sedef hastası olur, kimi insan stresten reflü olur. Kimisi de aileden birini kaybeder de hastalanmadan atlatır. Bu sadece bağışıklık sistemine bağlıdır!! Konudaki en mide bulandırıcı şey sizin yorumlarınızdı. Etrafınızdaki insanlara acıdım resmen.

Bu hala konisuyo mu. Ay profiline girdim de gülmekten öldum ahaha yok herkes bunu kiskaniyomus da cekemiyomus da. :KK70: kim takar seni kız :KK70:
Sana surda anlayacağını bilsem saatlerce dil dökerim de anlayacak kapasite yok. Senin gibi ezik aşağılık kompleksi anlayışsız insanlardan nefret ediyorum. Kadın belki her gece ağlıyor evleneceği adamdan ayrılmış sırtından vurulmuş nisan atmış sen burda Hır çıkarma derdindesin. Yazık yazık sana ilkokulda ne öğrettiler acaba morali bozuk bi insana hakaret edebilecek kadar sırf senin terbiyesiz yorumuna cevap verdi diye oh iyi olmuş sen hakediyosun diyecek kadar ne yaşadın sen. Ağzımı bozmak istemiyorum neyse

Canım benim sana çok ağır söverdim ama malum banlanmak istemiyorum ilk günden. Lakin sen ettim say.
Ben sevdiğim arkadaşlarıma aileme de çok sık hediye alırım. Konunun duygusunu anlamayıp cahilce bel altı saldırmak amacıyla sokak kadınları gibi oğlunun rızkını elin adamına yediriyooo diye yırtınmayı kes. Oğlumun da sevdiğiminde ailemin de yeri farklıdır karıştırmam. O kadar zavallısın ki yüz felci geçirmiş olmamı bile benim hatam olarak görüp laf ediyosun. Biraz insanlıktan nasibini almış olsaydın, sana mutlu huzurlu günler dinlemiştim geçmiş olsun yaptıklarını onaylamıyorum der çeker giderdin. Burda mahalle kavgası çıkarma girişimine alet olamayacağım,, Lakin fazla seviyesizsin. Hadi son kez diyorum, Allaha emanetsin. Lütfen yazma bir daha. (.

Bu hala konisuyo mu. Ay profiline girdim de gülmekten öldum ahaha yok herkes bunu kiskaniyomus da cekemiyomus da. :KK70: kim takar seni kız :KK70:
Sana surda anlayacağını bilsem saatlerce dil dökerim de anlayacak kapasite yok. Senin gibi ezik aşağılık kompleksi anlayışsız insanlardan nefret ediyorum. Kadın belki her gece ağlıyor evleneceği adamdan ayrılmış sırtından vurulmuş nisan atmış sen burda Hır çıkarma derdindesin. Yazık yazık sana ilkokulda ne öğrettiler acaba morali bozuk bi insana hakaret edebilecek kadar sırf senin terbiyesiz yorumuna cevap verdi diye oh iyi olmuş sen hakediyosun diyecek kadar ne yaşadın sen. Ağzımı bozmak istemiyorum neyse
o laf buradaki bir üyeye özel. hadi kib canım by

Canım benim sana çok ağır söverdim ama malum banlanmak istemiyorum ilk günden. Lakin sen ettim say.
Ben sevdiğim arkadaşlarıma aileme de çok sık hediye alırım. Konunun duygusunu anlamayıp cahilce bel altı saldırmak amacıyla sokak kadınları gibi oğlunun rızkını elin adamına yediriyooo diye yırtınmayı kes. Oğlumun da sevdiğiminde ailemin de yeri farklıdır karıştırmam. O kadar zavallısın ki yüz felci geçirmiş olmamı bile benim hatam olarak görüp laf ediyosun. Biraz insanlıktan nasibini almış olsaydın, sana mutlu huzurlu günler dinlemiştim geçmiş olsun yaptıklarını onaylamıyorum der çeker giderdin. Burda mahalle kavgası çıkarma girişimine alet olamayacağım,, Lakin fazla seviyesizsin. Hadi son kez diyorum, Allaha emanetsin. Lütfen yazma bir daha. (.

İşte bir yanda seviyesiz, haset biri. Diğer yanda da asalet. Hangisinin hangisi olduğunu biliyorsunuz kızlar!

Yorumlari okurken sizin bu yorumlariniza cok sasirdim. Siz nasil bi insansiniz da bir insana boyle yorum yapabiliyorsunuz? Onu yargilayabiliyosunuz ama sizin bu yaptiklariniz cok normal oyle mi? Sizi tebrik ederim cok basarilisiniz:KK9:

O şehitlerimiz için yüz felci gecirmemis nişanlısı için gecirmis. Dalga geç bakalım
Dur Ben de bir şey yazayım sen de sişmanmissin niye o kadar yemek yiyorsun da fakirlere bağış yapmiyorsun bakalım onu açıkla :KK70:

sitedeki ilk konunuz yüz felciniz hakkında, başlığınız da "allah düşmanımın başına vermesin" ben böyle ironi görmedim.

N nermin68 siz ne yaptınız da hakettiniz acaba yüz felci olmayı?

arkadaşlar yüz felcim geçmiyor tüm testler yapıldı ama sonuç yok doktorlar birşey yapamıyoruz diyolar sağ yüzüm az hareket ediyor çok güçlü seğiriyor hatta seğirirken bir an yukarı doğru yamuluyor, kasılıyor. bir kaç saniye sonra geri eski halime dönüyorum bu güçlü seğirmeler neyin işareti

7 ay oldu farklı farklı şehirlerde 3 ayrı doktora gittim araştırdık alanında en iyi doktorlara gittim ama geçmiyor yüzümün birden yamulması korkutuyor beni

Hayır bir de kendisi aynı hastalığı geçirmiş, halden anlayacağı yerde ne yorumlar yapıyor...

Fazla sıkıntılı biri sanırım. Çok da ciddiye almamak lazım :-)

kesinlikle :) siz de lütfen böyle insanların yorumuna ciddiye almayın, konunuzu okudum ve çok üzüldüm. annesiniz diye aşk acısı çekemezsiniz diye bir şey yok. uzun süre acıyı içinde tutmanın insanı nasıl yıktığını çok iyi biliyorum, sizi anlayabiliyorum. aşık olduğunuz adam ne yazık ki değmezmiş, kimi adamlar çok iyi rol kesebiliyor. zararın neresinden dönerseniz kardır. çocuğunuzla birlikte mutlu bir yaşam dilerim, bugünler de geçecek :)

Ben aşk demiştim. Acı demiştim. Hani annemden başka kimseyle paylaşmamıştım o da boşver takma kafana bizi de üzme dedikten sonra ona da anlatmadım belli etmemeye çalıştım. İçim acıdı ağladım üzüldüm resmini açıp öptüğüm geceler kendime kızdım. Evet zatürre oldum, yüz felci geçirdim. Bunların hiçbirini yaşamayı ben de istemezdim. Buraya yazdım ki belki kimseye belli etmediğim içimi yiyen bu sıkıntımı biraz paylaşıp rahatlarım diye. İnsanız işte. Acizliklerimiz hatalarımız acılarımız olabiliyor. Kimi insan çıkıp teselli verirken yanında olmayı denerken kimi de sırf kendi hayatındaki ezikliğinden kurtulmak için gelip kırıp dökme derdine giriyo. Beni üç yıllık aşkım dediğim insanın yaptığı şaşırtmazken burdaki bir üyenin saçma yorumları hiç şaşırtmıyo. Ama birine yorum yaparken o insanı düşman gibi görmek, yaşadıklarını hayatını bilmeden saldırmak çok aşağılık...

.
Çokk acımasız yazmışsınız,ben bile kırıldım konu sahibi adına..Bukadar büyük konuşmayın.İnsan hataya düşmeyegörsün zayıf düşmeyegörsün .Herşey olası,herşey.Ki bu alınkarası bir şey değil.
Çok üzülmüş işte kadın,anneler taştan mı?

Katlıyorum anneliğini sorgulamak ona düşmez fetva vermek de hele o üzüntüden yüz felci Geçmiyor bil istedim Lafınla sen insanlık mertebesinde değilsin nermin68 !!!
Utanç vericisin, konu içn ne desem bilemedim sadece aşkın engel tanımazlığuna inanırdın ama artık maalesef aşk acı gerçek ve toplumsal Baskılara yenik Düşüyor :/ acınızın hafifletmesini Yürekten diliyorum

X