Aşk şart mı?

Aşk dediğiniz kalpte kelebeklerin uçuşması ise bilemiyorum o duygu bende gençlikte kaldı.
Eşime karşı daha duygusal daha sevecen bir tavrım var o kelebekler gelmedi mesela ama daha naif ve huzurlu bir duygu geldi. Kendimi yanında huzurlu ve keyifli hissettim, evet onu görünce heyecandan elim ayağıma hiç dolanmadı ama cinsellikte uyum sağladık, itici gelmedi hiç bir zaman.
Huzur varsa, keyif alma anlaşabilme varsa, sevgi ve merhamet varsa eh bir de cinsellikten haz alıyorsanız; o heyecandan elin ayağın dolanması, o gençlikteki ateş basmaları da varsın olmasın 😁

Hislerin herkes için belli bir tanımı olduğunu düşünmüyorum , aşık oldum diyen herkes birbirinden farklı hislere sahip . Neden tanımlama ihtiyacı hissediyorsun ? Şu anda 2 kere görüştün diye okumuştum , bence bekle sadece görüş ve anın tadını çıkart . Yaşlarımız bir anda o yüksek duygular için biraz büyük geliyor , bir de çok yıprandık , çok temkinliyiz. Biraz daha görüşünce kafanda çoğu şey netleşecek. Ben şimdiye kadar ilk görüşte aşka , yüksek hisse inanan biri oldum ve bu şekilde olan ilişki, flört beni bir yere götürmedi . Biraz salarsak , anı yaşarsak , gözlem yaparsak bı yerlere gidip gitmediğini göreceğiz . Ben de dahil olmak üzere kadınlar olarak çok aceleciyiz hadi ne hissettim , hadi o ne hissetti , ne oluyor , ne zaman olacak , oldu mu vb ... Ben salmaya karar verdim, gel birlikte salalım :)
evet, neden tanımlama ihtiyacı hissettiğimi bilmiyorum. 18 yaşındaki gibi aşka dair duygular olmaz zaten, olmuyor da bende :) karşımdaki insan da 33 yaşında ve zamanında yıpranmış. ben onun kadar yıpranmadım. bu nedenle temkinli yaklaşıyor olabilir diye düşünüyorum. niçin acele ediyoruz inanın bilmiyorum. halbuki çabuk tüketmiş oluruz aslında öyle aceleye gelirse.

salalım valla :) işimiz gücümüz yoğun, sabahtan beri pek konuşamadık. takmıyorum çünkü bugün zihnim çok yoruldu. kimseyle uğraşasım yok. mesaj atarsa konuşurum atmazsa keyfime bakarım. buluşalım derse hazırlanıp giderim, demezse kendi halimde takılırım.

Yani aşk şart değil bence sevgi daha saglikli daha önemli bir duygu mutlu olmaya yetiyor ama aranızda ten uyumu yok maalesef ve bence bu çok ciddi bir sorun. Uyum şart

evet, neden tanımlama ihtiyacı hissettiğimi bilmiyorum. 18 yaşındaki gibi aşka dair duygular olmaz zaten, olmuyor da bende :) karşımdaki insan da 33 yaşında ve zamanında yıpranmış. ben onun kadar yıpranmadım. bu nedenle temkinli yaklaşıyor olabilir diye düşünüyorum. niçin acele ediyoruz inanın bilmiyorum. halbuki çabuk tüketmiş oluruz aslında öyle aceleye gelirse.

salalım valla :) işimiz gücümüz yoğun, sabahtan beri pek konuşamadık. takmıyorum çünkü bugün zihnim çok yoruldu. kimseyle uğraşasım yok. mesaj atarsa konuşurum atmazsa keyfime bakarım. buluşalım derse hazırlanıp giderim, demezse kendi halimde takılırım.
En güzeli bu aşamaya gelebilsek zaten yer şey yoluna girecek belki de , çok zor işte :)) umarım güzel şeyler olur , hepimizin hakkında hayırlısı

X