Avon da satış temsilcisi olmak

Bende ürünleri kullanarak başlamıştım daha sonra çevremdekilerin baskısıyla iş olarak yapmaya başladım uzun zamandırda çok severek yapıyorum iyi ki başlamışım diyorum.

Ben uzun yıllar boyunca çalıştım hem altın hem platin liderliklerim oldu açıkcası ne kadar zaman ayırıp emek verirseniz her işte olduğu gibi meyvesini ancak öyle alırsınız avonun çalışma ortamı güzel ekiptekilerin enerjisi hep yüksek oluyor zaten satışçılar genelde enerjisi yüksek insanlar oluyor mühendis, öğretmen, doktora öğrencisi, o kadar çok farklı yerlerden sektörlerden çalışan arkadaşlarım oldu ki sosyal hayata katkısıda çok büyük bu açıdan sürekli canlı tutuyor sizi sistem. Soruları olan varsa içtenlikle yanıtlayabilirim :)
Merhaba bende bu işi ek gelir olarak yapmak istiyorum hali hazırda biyerde çalışıyorum fakat yetmiyor acaba başka yerde çalışırkende bu işi yapmam mümkün mü?

Avon temsilcisiyim. Parfümlerine kesinlikle laf yok . Dünyanın en iyi parfüm üreten markası ve nerdeyse bütün parfümlerini hediye etti ve kullandım. 1 sene önce sıktığım nikah elbisemdeki parfümün kokusu yıkamama rağmen çıkmıyor öyle kalıcı . Kozmetik ürünlerini de beğeniyorum. Kendinde fazlasıyla inidirmli yararlanabiliyorsun. Para kazanma konusuna gelince çok bi gelir elde etmiyorsun ama kozmetiğe döküldüğün paran cebinde kalıyor çünkü hediyeleri yetiyor. Çeyizlik ürünlerde var gelen hediyler arasında tava nevresim tencere vs bi çok ürün. Ama çevrenizde avon satmayan ve kalabalık bi ortama ihtiyacınız var yoksa satış zor oluyor . Bide ödeme konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz zamanında yapmazsanız direkt avukata gidiyor ve 200 liralık borcla beraber 700 lira ödemek zorunda kalıyorsunuz . Dediğim şartlar size uygunsa yapabilirsiniz🥰

Screenshot_20220621_180126_com.avon.avonon.jpg
Ben kendime parfüm almak için olmuştum eş dost da isteyince 2 segment atladık.. Şimdiki sistemde segment var ve 6 ayda bir sıfırlanıyor pink bronz silver gold platinum Ben kendi segmentimi attım %30 kazanç demek 50 TL de 15 TL indirim almak demek bence oldukça yetersiz değmez yapmaya.. Bir alt segment %18 indirim alıyor.. Hizmet bedeli de segmente göre değişiyor..

Bana ulaşırmısın bende evde Networks işi yapıyorum Aylık geliri de çok iyi Avon veya başka kozmetik ürünleri gibi katalog lu sistem kapı kapı gezmene gerek yok

Avon değilde farmasi sanki daha revaçta şu sıralar. Farmasi deneyebilirsiniz. Ben daha önce ikisinide denemiştim ama çevre çok önemli. Üstüne giderseniz uğraşabişirim derseniz yapabilirsiniz.
Evet bende şuanda farmasi de liderlik konumuna geldim satısını yapıp ürünlerden cok memnuniyet alıyorum ayrıyeten oturdugum yerden ek gelir kazanıyorum aldıgım memnunıyetlerde işimi sevmeye dahada katkı saglıyor tabıkı tercih meselesidir fakat size önerebilecegim tek marka farmasidir katılıyorum size üstelik maaş günümüz bile sekmeden kazanc saglıyoruz

Bana ulaşırmısın bende evde Networks işi yapıyorum Aylık geliri de çok iyi Avon veya başka kozmetik ürünleri gibi katalog lu sistem kapı kapı gezmene gerek yok

Sitede katalogla satış firmaları hakkında konuşabiliyor , fikir alabiliyoruz. Ancak forumda üye toplamak yasak. Bilginize.

kızlar merhaba ben şuan bi yerde çalışıyorum aslında ama aldığımız maaşlar yapılan zamlar vs belli ek gelir olsun diye avonda satış yapmayı düşünüyorum küçükken hep hatırlarım okulumuzun sınıf annesi avonda çalışıp bizim apartmanda komşulara anneme falan satış yapardı o zaman yok tabi böyle kozmetik mağazaları şimdide neden olmasınki hem belki birikim yaparım malum ülkemizde gelecekle ilgili çok plan yapamıyosun sizce ne yapmalıyım vaktimi ayırdığıma değer mi?
Yanlış anlama hevesini kırmak istemem hatta denemekten zarar çıkmaz derim ama karı çok olmaz çevremde o işi yapmayan bi ben kalmıştım diyebilirim kuzenlerim annemin arkadaşları akrabalarım herkes yapıyordu hatta en son kuzenim Farmasi satışına başladığında '' ben müdürlüğü bile düşünüyorum '' dedi ki kolay olmuyor tabi sosyal medyada satışlarda çok iyi ilerlemek aktif olmak gerekiyor. Şimdi farmasinin adını bile unutmuştur. Ama sosyal medyada aktif olursanız İnstagramda takipçilerinizin olması, video çekip tanıtmanız gibi büyük ilerleme sağlayabilirsiniz böylelikle çalışanlar şehir dışlarına gidipte tanıtım yapıyorlar.

kızlar merhaba ben şuan bi yerde çalışıyorum aslında ama aldığımız maaşlar yapılan zamlar vs belli ek gelir olsun diye avonda satış yapmayı düşünüyorum küçükken hep hatırlarım okulumuzun sınıf annesi avonda çalışıp bizim apartmanda komşulara anneme falan satış yapardı o zaman yok tabi böyle kozmetik mağazaları şimdide neden olmasınki hem belki birikim yaparım malum ülkemizde gelecekle ilgili çok plan yapamıyosun sizce ne yapmalıyım vaktimi ayırdığıma değer mi?
Avon mu kaldı ya

Merhabalar eğer böyle bir düşünceniz varsa tercihinizi avondan yapmayın derim. İlk çıktığı yıllarda getirisi belki güzeldi ama artık bir büyüsü kalmadı. Bende ilk Avon mu yapsam diye düşündüm daha sonra farklı bir network seçip başlangıç yaptım. Assa yukari bir 2 yılı aşkın süredir bu işlerin icerisindeyim şuan güzel bir seviyem var ☺️
Bilgi almak veya danışmak istediğiniz birşey olursa seve seve yardımcı olurum

Avon yapma.Baska markalar dene.Eger kendinde o gucu bulabiliyorsan.Cevren yok diyene de aldirma.Cevreyi onunla yapacaksin zaten.Networking anlami o zaten.Iyi bir liderle calis.

Bir sürü yorum gelmiş arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim okuyorum şimdi tek tek 🥰🥰

Ben bi dönem yaptım öğrenciyken öncesinde de annemden teyzelerimden kullanıyodum zaten ürünlerini. çalışanlara güzel fırsatları oluyo ne kadar satış yaparsan o kadar güzel gelir elde ediyosun tabiki ama keyifli bir iş heleki ilgin ve çevren varsa hiç düşünme derim
çevrem var aslında kurumsal bir firmada çalışıyorum Cumartesi pazarım boş sosyal hayatımda da aktif biriyim denilebilir ne kadar süre yaptınız siz?

bizim komşumuz yapıyordu 😅 merak edip ondan avonun şampuanlarını felan almışlığım vardır. Hatırladığım kadarıyla güzel satış yapıyordu başında patron yok baskı yok kendi programını, müşterini çevreni oluşturabiliyorsun. Satış işi yetenek derler bilemiyorum ama gerekli eğitimleri veriyorlar istekliysen zaten çok rahat yaparsın.
evet ya bende duydum öyle çok gelir elde edenler varmış aslında biraz kurumsallıktan çıkmak istiyorum dediğin gibi rahat bi çalışma ortamı ne kadar çalışırsan o kadar kazanırsın olayı aslında insanı motive eden bir şey

Avon çok onayladığım bir marka değil ürünlerini de beğenmiyorum, ama daha farklı organik bitkisel ürün üreten ama hayvan deneyi yapmayan markalardan ilerleyebilirsiniz avonun artık çok satılacağını düşünmüyorum
Avonun ürünlerini ben yıllardır severek kullanıyorum hayvan deneyleri de yapmıyor bildiğim kadarıyla.

Eskiden kar payi falan daha yuksekti para kazanmak daha kolaydi. Artk o kadar kolay degil malesef. Buyuk mesai istiyo network sistemleri
Avon benim bildiğim güvendiğim bi marka olduğu için avonu tercih ettim çevremde vaktim de var o yüzden böyle güzel bi ek gelir elde edebilirim diye düşünüyorum

X