Avon da satış temsilcisi olmak

Uzun zamandır çalışıyormuşsunuz bişey sorucaktım doğrumu bilmiyorum acaba kişinin hem kendi yaptığı satıştan hem de üye yaptığı kişiler tarafından kazanç sağlıyor diye hatırlıyordum doğrumu acaba?
Evet hala devam ediyor hem kendi satışından hem de yeni temsilcilerden gelir elde edebiliyorsun tahminizden çok daha fazla gelir eden kişiler var ciddiye alınıp yapılırsa harika bir iş

Ben uzun yıllar boyunca çalıştım hem altın hem platin liderliklerim oldu açıkcası ne kadar zaman ayırıp emek verirseniz her işte olduğu gibi meyvesini ancak öyle alırsınız avonun çalışma ortamı güzel ekiptekilerin enerjisi hep yüksek oluyor zaten satışçılar genelde enerjisi yüksek insanlar oluyor mühendis, öğretmen, doktora öğrencisi, o kadar çok farklı yerlerden sektörlerden çalışan arkadaşlarım oldu ki sosyal hayata katkısıda çok büyük bu açıdan sürekli canlı tutuyor sizi sistem. Soruları olan varsa içtenlikle yanıtlayabilirim :)
Cidden katılıyorum ortam ve insanlar insanın vizyonunu genişletiyo ürünleri çok pahalı olmadığı için satış yapmasıda kolay oluyor

Bende ürünleri kullanarak başlamıştım daha sonra çevremdekilerin baskısıyla iş olarak yapmaya başladım uzun zamandırda çok severek yapıyorum iyi ki başlamışım diyorum.
Bizim komşumuzda o şekilde başlamıştı oda uzun zamandır çok severek yaptı hala devam ediyomu bilmiyorum ama işini severek yapıyodu

kızlar merhaba ben şuan bi yerde çalışıyorum aslında ama aldığımız maaşlar yapılan zamlar vs belli ek gelir olsun diye avonda satış yapmayı düşünüyorum küçükken hep hatırlarım okulumuzun sınıf annesi avonda çalışıp bizim apartmanda komşulara anneme falan satış yapardı o zaman yok tabi böyle kozmetik mağazaları şimdide neden olmasınki hem belki birikim yaparım malum ülkemizde gelecekle ilgili çok plan yapamıyosun sizce ne yapmalıyım vaktimi ayırdığıma değer mi?
herkes çevreniz varsa demiş ben düzelteyim maddi durumu iyi bir çevreniz var ise neden olmasın çünkü satış yaptıkça prim alıyorsunuz

kızlar merhaba ben şuan bi yerde çalışıyorum aslında ama aldığımız maaşlar yapılan zamlar vs belli ek gelir olsun diye avonda satış yapmayı düşünüyorum küçükken hep hatırlarım okulumuzun sınıf annesi avonda çalışıp bizim apartmanda komşulara anneme falan satış yapardı o zaman yok tabi böyle kozmetik mağazaları şimdide neden olmasınki hem belki birikim yaparım malum ülkemizde gelecekle ilgili çok plan yapamıyosun sizce ne yapmalıyım vaktimi ayırdığıma değer mi?
Cevren varsa yap.

Çoğu kişi söylemiş zaten, bu iş için geniş çevre önemli. Bir de bu işi yapıyorsanız, çevreniz sırf size destek olmak için alıyor bence, ürünler çok iyi olduğu için değil, zira bende çevremdeki ablalardan sırf o yüzden alıyorum.

Benn hepsini denedim çevren yoksa boşuna girme o işlere avon oriflame pier cardin vs

Ben bi kez yaptım eğlenceli uğraşırsan ama bazen satış iyi olmuyor kendi cebinden veriyordum ya da parayı alma peşinde koşuyordum cok fazla bi getirisi kazancı da olmadı sadece kendi aldığım ürünler indirimli kimi zaman bedavaya geldi

Bence hiç gerek yok gerçkten diğer arkadaşın da dediği gibi üstelere kazandirirsinizboşuna paranızı harcamayın herke yok ben hepsini denedim farmasi huncalife ganoexcel vs. Cok uzun süre sisteme para yaptırmanız gerekiyor ki yıllar sonra siz kazanmaya başlarsınız oda düzgün bi ekibimiz varsa o yüzüden bence hiç girmeyin böyle şeylere bunları yapacağınıza daha basit bir şekilde ınternette biseyler yapın mesela tiktokta farklı videolar paylaşarak para kazanabilirsiniz yemek videosu şarkı videosu sohbet videosu diğerleri gibi dans edin demiyorum yanlış anlamayın 10 bin takipciniz olunca para kazanmaya başlıyorsunuz bence deneyin avonla falan uğraşmaktan iyidir en azından paranız boşa gitmez hakkinzida hayırlısı olsun dediklerimi düşünün bence ona göre karar verin

Dene sansini canım çevren çoksa daha faydalı olur sosyal medya senin için daha çok faydalı olur birde umarım faydası olur iyi geceler

Farmasi ürünleri daha çevreci sanırım daha fazla pazari vardır.Ben şahsen farmasi ürünleri alıyorum.Etrafıma bu işten çok kazanıyorum diyeni görmedim :KK43: ama siz bilirsiniz

İnternetten satış yap avon da karın olur bunun için bir şahıs sırketi kurman lazım ama karla ek iş istiyorsan bu şekli mantıklı olan

İkinci kez bildirim gönderilmiş.
Fikrim çok önemli mi admin bey ve admine hanımlar 🤭 :)

Evet hala devam ediyor hem kendi satışından hem de yeni temsilcilerden gelir elde edebiliyorsun tahminizden çok daha fazla gelir eden kişiler var ciddiye alınıp yapılırsa harika bir iş
Bununla ilgili detaylı bilgi nasıl alabilirim acaba belki kardeşimde yapabilir öyleyse önce ben başlarım sonra onu kendi yeni temsilcim olarak yapabilir miyim yani?

Ben bi kez yaptım eğlenceli uğraşırsan ama bazen satış iyi olmuyor kendi cebinden veriyordum ya da parayı alma peşinde koşuyordum cok fazla bi getirisi kazancı da olmadı sadece kendi aldığım ürünler indirimli kimi zaman bedavaya geldi
Bi nevi aylık kozmetik ihtiyacın bedavaya geliyor sayılır o halde kozmetiğe para gitmemiş olur 😂

İnternetten satış yap avon da karın olur bunun için bir şahıs sırketi kurman lazım ama karla ek iş istiyorsan bu şekli mantıklı olan
Evet en mantıklısı internetten satış yapmak gibi geliyor. Ek getiri olması adına güzel bir fırsat gibi geldi banada teşekkür ederim.

Ben uzun yıllar boyunca çalıştım hem altın hem platin liderliklerim oldu açıkcası ne kadar zaman ayırıp emek verirseniz her işte olduğu gibi meyvesini ancak öyle alırsınız avonun çalışma ortamı güzel ekiptekilerin enerjisi hep yüksek oluyor zaten satışçılar genelde enerjisi yüksek insanlar oluyor mühendis, öğretmen, doktora öğrencisi, o kadar çok farklı yerlerden sektörlerden çalışan arkadaşlarım oldu ki sosyal hayata katkısıda çok büyük bu açıdan sürekli canlı tutuyor sizi sistem. Soruları olan varsa içtenlikle yanıtlayabilirim :)
Vakit ayırmaktan kastınız günlük ne kadar süre ayırmak yeterli olur ? Kargo takibi çok uzun süren bir süreç mi

Bununla ilgili detaylı bilgi nasıl alabilirim acaba belki kardeşimde yapabilir öyleyse önce ben başlarım sonra onu kendi yeni temsilcim olarak yapabilir miyim yani?
Evet canım öyle de olur ama bi süre çalış başka temsilcide eklenir zamanla çevrenden falan

X