Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

yaa tabiki öyle bişy olnca arayp sormak güzlde kimisi çok sık boğaz edior şunuda sat şöyle yap die..ondn sordum

Yok canımcım kendını sartlama... Ben kendım kullanmak ıstedıgım ıcın uye oldum avona,satıs amaclı deıldı ve bunu kayıt olurkende belırttım zaten... Cep tlfna sureklı su kadar satıs yaparsan söle hedıye olur vs dıye zaten msjlar gelıor... korktugun gıbı bı durum yok yanı..

üye olmk için napmk gerek kızlar..ne kadar ucuza gelıo kendıne alınca..bende olmk ıstıommm

ınternetten temsı olmak ıcın dıye bır lınk var kendı sıtesınde ben orayı doldurmustum ve en yakın yetkılı benımle ırtıbata gecmıstı ve uye olmustum... Yuzde 33 canım...

bende hep etrafımda avoncu arıyorum ama bulamıyorum avonun üzürnlerine seviyorum
acba bende mi üye olsam
katolog her ay gelir dimi bana üye olunca
birde üye olduktan sonra siparişlerimi falan nasıl veririm

Katalog gelıyor canım... Internet sıtesınde sifre olusturuyorsun ve sıparıslerını giriş yapınca oradan yapabılıyorsun,cok basit... ışleme gecmedıyse henuz ıptalde edebılıyorsun...

Evet cnm,sipariş verdıgın zaman ürünlerle beraber ıstedıgın kadar gelıyor... Teklı,beşli,onlu... Siparıs gırmedıgın zamanda kargo ile panaroma ve katalog gönderıyorlar..

bende hep etrafımda avoncu arıyorum ama bulamıyorum avonun üzürnlerine seviyorum
acba bende mi üye olsam
katolog her ay gelir dimi bana üye olunca
birde üye olduktan sonra siparişlerimi falan nasıl veririm

sipariş girersen katolog geliyor canım..siparişlerindede bi sonraki katologdan istiyorsan işaretliorsun..
bi katolg 1tl..

eger sipariş vermezsen yollamıyorlar biliyorum katolog..üst üste giremezsen katolog gelmior ve son kez birelik yolluolar

üye oluncada sifren temsilci numaran oluyor internetten giriosun..kargo parası ödememek için 75tl lik sipariş girmen lazım geliş fiyatıyla tabi bu...bundan az girersen 7.5tl masraf parası ödüyosun..

ilk üyelik parası da 7.5 tl

üyelik ,için bı ucret ödenıomu peki kızlar????numune yolluyolarmı???:kedi:

cnm yazmısız ya oraya dikkatli oku:)

ilk üyelik ücreti 7.5 tl dir arkadaşlar..

yeni bi parfüm krem çıkınca 1tane sipariş verdiyselin sipaiş kolinizden testerı çıkıyor..

üyeliği anladım
ama kafama takılan bi kaç şey var
şimdi ben satış temsilcisi oldum diyelim:)
kendime aldığım ürünleri indirimi alabilirmiyim ve bu indirim ne kadar olur??
sattığım ürünlerin ücretlerini nereye yatırıcam
sattıığım ürünlerden avondan para kazanabilecekmiyim ve bu para bana ait bi hesaba falnn mı yatacak
birde kendime aldığım ürünler indirimli olursa onu nasıl yatırcam parayı nasıl anlarım
bunlerın cevapları varmı kıslarr:hulya:hihoyyyt

cnm yazmısız ya oraya dikkatli oku:)

ilk üyelik ücreti 7.5 tl dir arkadaşlar..

yeni bi parfüm krem çıkınca 1tane sipariş verdiyselin sipaiş kolinizden testerı çıkıyor..

CANIM NUMUNELER ZATEN 500 bin falan kendin alıyosun,şahsen ben öyle yapıyorum bütün rujların numunesi var artı numunelerde bayağı bi gidiyo almana gerek kalmıyo :)

Ben iki aydır üyeyim ve çok memnunum,dışardan getirtmektense kendim alıyorum daha güzel.ama güvendiğin birine üye yaptır kendini,ben çok çekindim eğer üye yaptıran kötü niyetliyse k.kartı bilgilerinden dolayı yada adına sipariş girebilme ihtimalinden dolayı zorluk çekebilirsin,bir diğer kötü yanıda ellerinde ürün kalmadıysa başka bişey yolladıkları oluyor sonra iadeside sorun oluyor,tüm iadeler gibi.

ama yinede tavsiye ederim.kafana takılan bişi olursa yardımcı olabilirim

vereliniortak

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…