Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

bütün rujların tester ı yoktur bu yanlış anlasılmasın düzeltiimde :)

Parlak rujların numunesi yok elbette ama genel olarak en çok giden rujların numunesi var

Color trend
perfect wear
24 k serisi
ultra color serisi
pro to go serisi
kiss&go serisi

bu da zaten genelini oluşturuyor

evet canım ama yanlış anlaşılıo düzeltiim dedim farkettiysen hep aynı tarz sorular tekrar tekrar soruluyor

evet canım ama yanlış anlaşılıo düzeltiim dedim farkettiysen hep aynı tarz sorular tekrar tekrar soruluyor

Ya aslında mantıklı bakılsa gerçekten dışarda daha fazla para veriyoruz bu tarz ürünlere,bende iki ay öncesinde kazık yiye yiye arkadaşların tanıdıklarına sipariş ediyordum.ama herkes kendi bilir tabiki

Bende bi süre temsilciliğini yaptım
Ama hiç beğenmiyorum avonu hiçbi ürünü iyi değil bence bi kaçı dışında
Bazen çok hoşuma giden ruj falan olursa ancak öyle alıyorum
Ama temsilciyken alıyordum kotayı doldurmak için
Şimdi hiç bi işe yaramıolar ööle duruolar dolaptaa :a015:
Birde geliş fiyatına verenler oluyo ee elin hamallığını bedavaya ben mi yapcam başka işim yoktaa :dilcikar:

kişiden kişiye değişiyo işte:) ben çok memnunum :)

avonun farları ve rujların renkleri kataloktaki ile uyuşmuyor hiç, kaç tane aldımsa kaldı bi kenarda, kremlerine bişey diyemicem ama, bende temsilcilik yapiyordum bir süredir ilgilenmiyorum çıkarmışlar sanırım. ihtiyacim olursa eger birilerinden temin ederim artık, kar marjina gelince ben hiç kar etmedim bugüne kadar

ben gelişten verdiğim için tüm hediyeleri kazanıorum mutluum rujlara gelince pro go tolar 24klar hep uymustr bi color trend serisi uymuo :)

bişey istersen yardmcı olurm bn

3ay girmediysen sipariş çıkarılmıssındır..

girmedim ilgilenemedim zaten sorunda değil, peki kazanç nasıl elde ediyorsun girişten veriyorsan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…