Saç Uzatma Yöntemleri Aybusss Rapunzel Olma Yolunda

Arkadaşlar az önce watsons’tan indirimde 12,90 ₺’ye Elseve’in mucizevi yağ içeren banyo öncesi maskesini aldım, önceden kullanmıştım ve saçta kalan kokusu, yumuşaklığı inanılmaz güzel. Herkese tavsiye ederim.

Haftaya bu kadar sık bakım yapamayabilirim diye bugün de saçlarıma soğan suyu döktüm.

20 Ağustos => 1. Soğan Suyu
23 Ağustos => 2. Soğan Suyu
25 Ağustos => 3. Soğan Suyu

Az önce temiz saçlarıma soğan suyu döktüm.

31 Ağustos => 4. Soğan Suyu

Dün yazmayı unutmuşum, saçlarıma duştan sonra soğan suyu dökmeye devam.

4 Eylül => 5. Soğan Suyu

Saçların ne durumda canım, yıpranmış mı ? Ben birkaç kutu bitirdiğimde paylaştığım fotoğraftaki saç rengine ulaşmıştım ve saç diplerinden kendi rengimiz çıkınca diplere sık, saç kurutma makinesiyle iyice kurut.
Uçları sarı boyalı fakat ben dipleri doğal olarak açmak istiyorum kendi saç rengimde kumral

uçlar farklı renk olacağı için bence tuhaf olabilir. bir de aşırı yıpratıyor saçı

Yazmayı unutmuşum, saçlarıma duştan sonra soğan suyu dökmeye devam.

4 Eylül => 5. Soğan Suyu
11 Eylül => 6. Soğan Suyu

Yaklaşık 10 gündür saçlarıma soğan suyu dökemiyorum. Biraz önce aloe veranın suyunu sıkıp yumurta ve zeytinyağı ile karıştırdım ve saçlarıma yedirdim. Bu gece böyle saçlarımda beklesin, nasipse yarın yıkayıp soğan suyu dökeceğim. Bu arada doğal gelen zeytinyağım bitti, onun yerine soğuk sıkım zeytinyağı kullandım :KK43: İnşallah faydası olur.

Bugün yıkadığım saçlarıma soğan suyu döktüm ve kendi kendine kurudu. Bir dahaki yıkamama kadar soğan suyu saçımda kalıyor. Bu arada saçlarımı yıkayıp maskeleme işlemi bittikten sonra saçlarımı elma sirkesiyle duruladım.

4 Eylül => 5. Soğan Suyu
11 Eylül => 6. Soğan Suyu
23 Eylül => 7. Soğan Suyu

Usturayla bozulan ve 3 sene geçmesine rağmen tiftik tiftik görüntüsünü kaybetmeyen saçlarımın boy ve uçlarındaki kırıkları kendim temizledim. Saçlarım yumuşacık, parlak ve sağlıklı ancak usturayla kesildiği için o görüntüsünü kaybedemiyor. Miskamber Miskamber

Usturayla bozulan ve 3 sene geçmesine rağmen tiftik tiftik görüntüsünü kaybetmeyen saçlarımın boy ve uçlarındaki kırıkları kendim temizledim. Saçlarım yumuşacık, parlak ve sağlıklı ancak usturayla kesildiği için o görüntüsünü kaybedemiyor. Miskamber Miskamber
Hemen gecmes canim biraz zamanla bunu iste 3 ayda bir kucuk kucuk keserek zamanla duzeltirsin ama baya uzamis saclarin belki bu yazin sonuna dogru tamamen kurtulmusda olabilirsin.. sık sık kucuk kucuk kesersen sac cabuk uzuyor o sekilde :)

X