Saç Uzatma Yöntemleri Aybusss Rapunzel Olma Yolunda

Dün akşam sürdüğüm elseve mucizevi yağ içeren hindistan cevizi yağı özlü banyo öncesi maskeyi duruladığım ve yıkadığım saçlarıma soğan suyu döktüm ve kendi kendine kurudu. Bir dahaki yıkamama kadar soğan suyu saçımda kalıyor. Bu arada saçlarımı yıkayıp maskeleme işlemi bittikten sonra saçlarımı elma sirkesiyle duruladım.

20 Ağustos => 1. Soğan Suyu
23 Ağustos => 2. Soğan Suyu
25 Ağustos => 3. Soğan Suyu
31 Ağustos => 4. Soğan Suyu
4 Eylül => 5. Soğan Suyu
11 Eylül => 6. Soğan Suyu
23 Eylül => 7. Soğan Suyu
25 Eylül => 8. Soğan Suyu

Saçlarımın yandığını bilen ve çocukluğumdan beri gittiğim kuaföre gittim ve benimle yarım saatten fazla uğraşarak saçlarımın boylarındaki kırıkları tek tek temizledi. Çok az saç uçlarımdan da kesti. Saçlarım artık daha sağlıklı ve ben daha çok mutluyum :KK200:

Saçlarıma yumurta, zeytinyağı ve aloe vera bitkisinin içindeki sıvıdan hazırladığım karışımı sürdüm. Yarına kadar saçlarım bu şekilde bekleyecek, şifa olsun :nazar:

Ben kendi haline saldım gitti. Arasa hindistan cevizi badem yağı falan sürüyorum duştan önce sonrasında da mc antohnynin yağları var onlarla açıyorum saçımı bi de örüp geziyorum artık evde valla hep aynı boyda gibi saçım bilmiyorum o yüzden sessiz sessiz durup bikaç ay sonra foto atmak istiyorum :KK70:

Bugün yıkadığım saçlarıma soğan suyu döktüm ve kendi kendine kurudu. Bir dahaki yıkamama kadar soğan suyu saçımda kalıyor. Bu arada saçlarımı yıkayıp maskeleme işlemi bittikten sonra saçlarımı elma sirkesiyle duruladım.

4 Eylül => 5. Soğan Suyu
14 Ekim => 9. Soğan Suyu

Bugün yıkadığım saçlarıma soğan suyu döktüm ve kendi kendine kurudu. Bir dahaki yıkamama kadar soğan suyu saçımda kalıyor. Bu arada saçlarımı yıkayıp maskeleme işlemi bittikten sonra saçlarımı elma sirkesiyle duruladım.

4 Eylül => 5. Soğan Suyu
14 Ekim => 9. Soğan Suyu
20 Eylül => 10. Soğan Suyu

Soğan suyu kürüne bir süre ara vereceğim, bu bakıma başlayalı tam 2 ay oldu.

SAÇLARIMIN SON DURUMU :KK68:
Arkadaşlar şu anda elimde olan ürünler bunlar. Burda yokken de saçlarıma maske yaptım ve başka ürünlerde kullandım. Maalesef kendime uygun şampuan bulamadım :KK43: Saç uçlarıma ombre yaptırmıştım bu arada, o yüzden karışmaması ve şampuanlama sırasında yumuşak kalması gerekiyor. Normalde saçlarım çok yumuşak ve bakımlı fakat boy ve uçları düzleştirici olmadan doğal haliyle yoluk yoluk duruyor :KK43: Diğer ürünlerden memnunum. Sadece kendime uygun şampuan bulamadım :KK43: Bitkisel saçlarıma hiç iyi gelmiyor.

Eklentiler

• A83E855A-3BBE-4AB5-A8EB-AC1985D4346E.jpeg
    A83E855A-3BBE-4AB5-A8EB-AC1985D4346E.jpeg
    389 KB · Görüntüleme: 131
SAÇLARIMIN SON DURUMU :KK68:
Arkadaşlar şu anda elimde olan ürünler bunlar. Burda yokken de saçlarıma maske yaptım ve başka ürünlerde kullandım. Maalesef kendime uygun şampuan bulamadım :KK43: Saç uçlarıma ombre yaptırmıştım bu arada, o yüzden karışmaması ve şampuanlama sırasında yumuşak kalması gerekiyor. Normalde saçlarım çok yumuşak ve bakımlı fakat boy ve uçları düzleştirici olmadan doğal haliyle yoluk yoluk duruyor :KK43: Diğer ürünlerden memnunum. Sadece kendime uygun şampuan bulamadım :KK43: Bitkisel saçlarıma hiç iyi gelmiyor.
saçına uygun şampuanı bulmak o kadar zor ki. Yıllardır ucuz pahalı bir sürü şampuan deneye deneye sonunda kemdime uygun olanı buldum. kaç tane bitkisel şampuan kullandiysam pişman oldum. Evet çok güzel temizliyor. Çok iyi arindigini hissediyorum hatta fazla arındırıyor. O kadar ki normalde benim yağlı bı saç yapim var akşamdan sabaha yaglanirdi. Ama benim saçlarımı bile kurutuyor bu şampuanlar. Kuru saç matlasiyo cansizlasip kopuyor.saclarim aşırı matlasmisti. Bı yandan iyi ederken bı yandan da mahvediyor. Benim tavsiyem bitkisel şampuanlardan ziyade nemlendiren bakım yapan hatta içinde faydalı yağlar olan bir sampuan kullan. Çünkü saçın sağlıklı olmasi için neme ihtiyacı var. Market sampuanlarindan da kesinlikle uzak dur.

saçına uygun şampuanı bulmak o kadar zor ki. Yıllardır ucuz pahalı bir sürü şampuan deneye deneye sonunda kemdime uygun olanı buldum. kaç tane bitkisel şampuan kullandiysam pişman oldum. Evet çok güzel temizliyor. Çok iyi arindigini hissediyorum hatta fazla arındırıyor. O kadar ki normalde benim yağlı bı saç yapim var akşamdan sabaha yaglanirdi. Ama benim saçlarımı bile kurutuyor bu şampuanlar. Kuru saç matlasiyo cansizlasip kopuyor.saclarim aşırı matlasmisti. Bı yandan iyi ederken bı yandan da mahvediyor. Benim tavsiyem bitkisel şampuanlardan ziyade nemlendiren bakım yapan hatta içinde faydalı yağlar olan bir sampuan kullan. Çünkü saçın sağlıklı olmasi için neme ihtiyacı var. Market sampuanlarindan da kesinlikle uzak dur.
keşke benimki de yağlı olsa canm çok hızlı uzuyor yağlı saç ve daha sağlıklı..

X