Saç Uzatma Yöntemleri Aybusss Rapunzel Olma Yolunda

Eklentiler

• 5A819BB9-23E6-423A-8F67-B05E9F65BEB9.jpeg
    5A819BB9-23E6-423A-8F67-B05E9F65BEB9.jpeg
    62,9 KB · Görüntüleme: 191
  • 8ACBA2A2-FBA2-4331-87E0-E9C9371B9B13.jpeg
    8ACBA2A2-FBA2-4331-87E0-E9C9371B9B13.jpeg
    37,3 KB · Görüntüleme: 181
Herkese merhabalar :KK36:
Biliyorum çok ihmal ettim ama merak etmeyin saçlarımı ihmal etmedim :-)
Yakında fotoğraf eklemeyi düşünüyorum, bu zamana kadar ekleyemedim çünkü çok sıcaklar var ve bu sıcakta fön çektirmek istemiyorum. Saçlarım genelde örgülü dolaşıyorum, bazen bozulmasın diye saç spreyini abarttığım oluyor ama temizlemesini güzel yapıyorum ve arada sırada şampuan, krem ve maske işlemlerinden sonra elma sirkesiyle saçlarımı duruluyorum. Pantene nem terapisi şampuan, pantene 3 dakikada mucize kremi kullanıyorum. Restorex saç maskesini bitirdim ve şimdi onun yerine “Tony & Guy Damage Repair” maskesini aldım. Elseve mucizevi yağ içeren saç güzelleştirici kremim bitti, onun yerine elseve s.o.s bakımını kullanıyorum. Bir de Restorex argan yağlı saç serumunu kullanıyorum. Artık eskisi gibi yağ bakımı ya da saç uzatan maskeler yapmıyorum yani. Siz neler yapıyorsunuz ? Saricik3 Saricik3 sevdabuzer sevdabuzer H Hayriye birdal @renksizgokkusagi izole izole Blackcatt1 Blackcatt1 ince topuk ince topuk seyda586 seyda586

Son düzenleme:
Arkadaşlar hepinize merhabalar...
Saçlarımı uzatma, bakım vs. önerilerimi sizlerle paylaşmaya geldim.
Sizleri çok seviyorum, hepinizi çok özledim.
Saçlarımı Loreal sunkiss ile açtım ve yıpranma olmadı, şampuan ve krem Pantene kullanıyorum, çok güzel kokuyor ve bakımlara baya bir süre ara verdim, şimdi devam etmeyi düşünüyorum. Fotoğraflarla tekrar görüşmek üzere, kendinize iyi bakın...
sevdabuzer sevdabuzer S siir H Hayriye birdal @withoutyou seyda586 seyda586 @CuriousCat izole izole @0mayra @twwety
özele gel bi kızzz

Herkese merhabalar :KK36:
Biliyorum çok ihmal ettim ama merak etmeyin saçlarımı ihmal etmedim :-)
Yakında fotoğraf eklemeyi düşünüyorum, bu zamana kadar ekleyemedim çünkü çok sıcaklar var ve bu sıcakta fön çektirmek istemiyorum. Saçlarım genelde örgülü dolaşıyorum, bazen bozulmasın diye saç spreyini abarttığım oluyor ama temizlemesini güzel yapıyorum ve arada sırada şampuan, krem ve maske işlemlerinden sonra elma sirkesiyle saçlarımı duruluyorum. Pantene nem terapisi şampuan, pantene 3 dakikada mucize kremi kullanıyorum. Restorex saç maskesini bitirdim ve şimdi onun yerine “Tony & Guy Damage Repair” maskesini aldım. Elseve mucizevi yağ içeren saç güzelleştirici kremim bitti, onun yerine elseve s.o.s bakımını kullanıyorum. Bir de Restorex argan yağlı saç serumunu kullanıyorum. Artık eskisi gibi yağ bakımı ya da saç uzatan maskeler yapmıyorum yani. Siz neler yapıyorsunuz ? Saricik3 Saricik3 sevdabuzer sevdabuzer H Hayriye birdal @renksizgokkusagi izole izole Blackcatt1 Blackcatt1 ince topuk ince topuk seyda586 seyda586
kızzz

Ani bir kararla soğan suyunu tekrar denemeye karar verdim. Saçlarımı yıkadım ve pantene 3 dakikada mucizevi kremi sürerek baklettim. Duruladıktan sonra saçlarıma elma sirkesi döktüm ve biraz daha duruladım. Soğan suyunu hazırladım ve saçlarıma döktüm. Bir aksilik çıkmazsa saç kurutma makinesi kullanmadan kurumasını bekleyeceğim. Ve bir dahaki yıkamaya kadar soğan suyu saçlarımda kalacak, yani durulama falan yok.

20 Ağustos => 1. Soğan Suyu

Eklentiler

• 9D69A907-3B1E-47B7-94CB-1436A2CD1A7F.jpeg
    9D69A907-3B1E-47B7-94CB-1436A2CD1A7F.jpeg
    37,9 KB · Görüntüleme: 105
  • 89B3C47F-2332-49BA-AD2F-269BC62C75C4.jpeg
    89B3C47F-2332-49BA-AD2F-269BC62C75C4.jpeg
    61,1 KB · Görüntüleme: 118
Son düzenleme:
Ve beklenen fotoğraf geldi :KK52:Bayram dolayısıyla saçlarımı düzleştireyim, buraya fotoğraf yükleyeyim dedim ama saçlarımın arka taraflarını pek düzleştiremedim bu yüzden kusura bakmayın :KK43:
Saçlarımın yaklaşık 2,5 aylık uzaması bu şekilde...
NOT: Hepinizin bayramı mübarek olsun, sevgilerimle :KK200:
Yorumlarınızı bekliyorum :KK68:
Saricik3 Saricik3 sevdabuzer sevdabuzer H Hayriye birdal ince topuk ince topuk S siir izole izole Blackcatt1 Blackcatt1 @renksizgokkusagi elf0 elf0 seyda586 seyda586 I ilginchakkatenn
Aybüşüm süper uzamış ya sen artık resmen uzun saçlısınn :KK36:

X