Saç Uzatma Yöntemleri Aybusss Rapunzel Olma Yolunda

geceninkralicesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2017
3.130
3.057
Arkadaşlar hepinize merhabalar...
Saçlarımı uzatma, bakım vs. önerilerimi sizlerle paylaşmaya geldim.
Sizleri çok seviyorum, hepinizi çok özledim.
Saçlarımı Loreal sunkiss ile açtım ve yıpranma olmadı, şampuan ve krem Pantene kullanıyorum, çok güzel kokuyor ve bakımlara baya bir süre ara verdim, şimdi devam etmeyi düşünüyorum. Fotoğraflarla tekrar görüşmek üzere, kendinize iyi bakın...
sevdabuzer sevdabuzer S siir H Hayriye birdal withoutyou withoutyou seyda586 seyda586 CuriousCat CuriousCat izole izole 0mayra 0mayra T twwety

Son düzenleme:
Sizleri çok seviyorum, hepinizi çok özledim. Bu forumda sadece sac uzatmadan bahsedeceğim, diğerinde yanlış anlaşılma oldu, bu hesabımı da kapatılırsa bir daha uğramam:) Siz benim iyiilgimi biliyorsunuz.
Saçlarımı Loreal sunkiss ile açtım ve yıpranma olmadı, şampuan ve krem Pantene kullanıyorum, çok güzel kokuyor ve bakımlara baya bir süre ara verdim, şimdi devam etmeyi düşünüyorum. Fotoğraflarla tekrar görüşmek üzere kendinize iyi bakın...
sevdabuzer sevdabuzer S siir H Hayriye birdal withoutyou withoutyou seyda586 seyda586 CuriousCat CuriousCat izole izole 0mayra 0mayra T twwety
Aşk olsun beni etiketlememissin
Daha once de dediğim gibi sen uzun saci en cok hakedenlerdesin cunku emek ve para harciyosun ugrasiyosun uzun zamandir. Umarim emeklerinin karsiligini artik alirsin beline gelir o saclar :) guncel fotoğrafını bekliyorum

Aşk olsun beni etiketlememissin
Daha once de dediğim gibi sen uzun saci en cok hakedenlerdesin cunku emek ve para harciyosun ugrasiyosun uzun zamandir. Umarim emeklerinin karsiligini artik alirsin beline gelir o saclar :) guncel fotoğrafını bekliyorum
Aklıma takılan sendin kuzum, yazdım sandım seni :KK43: Nasıl unuturum, kusuruma bakma :KK43: En yakın zamanda geliyor yepyeni rengiyle :) Bu arada en son Eylül'ün başında kestirmiştim güvendiğim bir kuaföre.

Sizleri çok seviyorum, hepinizi çok özledim. Bu forumda sadece sac uzatmadan bahsedeceğim, diğerinde yanlış anlaşılma oldu, bu hesabımı da kapatılırsa bir daha uğramam:) Siz benim iyiilgimi biliyorsunuz.
Saçlarımı Loreal sunkiss ile açtım ve yıpranma olmadı, şampuan ve krem Pantene kullanıyorum, çok güzel kokuyor ve bakımlara baya bir süre ara verdim, şimdi devam etmeyi düşünüyorum. Fotoğraflarla tekrar görüşmek üzere kendinize iyi bakın...
hosgeldin canim maraton yeniden basliyor,desene hadi kolay gelsin bir,an once hedefine ulasirsin umarim

Eklentiler

• 77541FC2-16E1-4343-9B37-A64912A556CD.jpeg
    77541FC2-16E1-4343-9B37-A64912A556CD.jpeg
    48,2 KB · Görüntüleme: 459
  • 8FC2F9E0-5223-4F75-B2B5-AC006AA8C1DA.jpeg
    8FC2F9E0-5223-4F75-B2B5-AC006AA8C1DA.jpeg
    43,6 KB · Görüntüleme: 518
  • 5FA1046A-9216-4A87-9001-0DEC89B3B37E.jpeg
    5FA1046A-9216-4A87-9001-0DEC89B3B37E.jpeg
    50 KB · Görüntüleme: 446
Birkaç aydır hiç bakım yapmadığım, kendi halina bıraktığım halde. Bakalım bundan sonrası nasıl olacak
Hoşgeldin canım, ben de seni merak ediyordum be yaptı etti diye,
Saçların çok güzel uzamış canım benim, rengine de bayıldım :KK66: mola vermek de ile yarıyor sanırım, bakımlara devam

Ay biz de seni merak ediyorduk. Hoş geldin ama döneceğini biliyordum. Ay olur öyle şeyler bisey olmaz. Hem biz birbirimizi bırakmayacağız demedik mi ? Neyse hayırlı uğurlu olsun sevindim dönüşüne saçlar da dinlenmiş uzamış maşallah artık zorlu yol bitmiş gerisi çok kasmadan geliyor merak etme aman uzamasa da idare eder diyorsun bell8 bir boyda da zaten .

Ay biz de seni merak ediyorduk. Hoş geldin ama döneceğini biliyordum. Ay olur öyle şeyler bisey olmaz. Hem biz birbirimizi bırakmayacağız demedik mi ? Neyse hayırlı uğurlu olsun sevindim dönüşüne saçlar da dinlenmiş uzamış maşallah artık zorlu yol bitmiş gerisi çok kasmadan geliyor merak etme aman uzamasa da idare eder diyorsun bell8 bir boyda da zaten .
Hoşbuldum:) Nasılsın? Asla bırakmayız:) Bana hala kısa geliyor saçlarım, biraz daha uzasa iyi olacak :)

Hoşbuldum:) Nasılsın? Asla bırakmayız:) Bana hala kısa geliyor saçlarım, biraz daha uzasa iyi olacak :)
Iyiyim canım yaz boyu uğraştım bende saç bakımlarıyla ama pek de bir gol katetmedim. Ama omuza gelmiş canım bundan sonrası belli olur uzama merak etme hadi bismillah

Merhaba
Her gun 1 dis sarimsak yutmaya ozen goster canim.
Ve sampuanina sarimsak rendele, iki tatli kasigi bal ve bir kapak menekse yagi ekle inan zahmetsiz bir bakim bu. Sen ne oldugunu bile anlamadan sadece yikanarak sacina bakim yapmis oluyorsun. Benim saclarim dehset uzadi ve giderek hizlaniyor uzamasi. Seyrek ve cok dokuluyordu inan dokulme yari yariya azaldi. Bittim sabunu da iyi geldi bana. Aslinda sabun zor bir bakim urunu. Hele bi de bittim. Saci durulamana ragmen durulanmamis hissi veriyor o nedenle once sabun+sonra sampuan uyguluyorum. Saci ilk zamanlar sac alisana kadar kurutuyor ve kepek yapiyor malesef amma ve lakin sac alisti mi resmen ilac gibi geliyor. Benim saclarim su an alisti bittim sabununa ve her yikama da once bittim sabunu sonra icine sarimsak+bal ilave ettigim otaci sampuanimi kullaniyorum. Krem kullanmak istemiyordum sadece sirke yeterli diyordum ama saclarim oyle kurudular ki mecbir sac kremi aldim onu da sadece sac boylarima uyguluyorum koku falan da kalmiyor.
Baya uzun oldu ama umarim faydali olur :KK66:

Ek olarak; saclarini surekli yikama canim. Sac kendi yagi ile beslenir. Ve uzamada bu da etkilidir. Az sampuan ile sadece sac diplerine masaj yaparak yikamak en sagliklisidir. Cok sicak su (sen zaten biliyorsundur ama) saci oldurur. Ayriyeten bol su icmek de faydalidir.
Ben uzamada su an icin problem yasamiyorum
Tek problemim uzadikca kopmasi.
Ona varsa bi care bilen, yardimm:KK43:

Aybusçuğum affet bi yazamadım. Kuzu gelmene sevindim. Anca beraber kanca beraber inş saçları beraber uzatacağız. Ben hala uzatma mücadeleme devam ediyorum ams pek bi ilerlediğimi söyleyemicem. Gıdım gıdım santim santim ilerliyorum. Saçlarının rengine bayıldım güzelmiş. Uzamış kuzu. Ama bana kalsa güzel olmasına rağmen boyatma derdim ben korkuyorum artık boyadan :)kuaföre gitmiyoruz birde unutmak yok:)

Aybusçuğum affet bi yazamadım. Kuzu gelmene sevindim. Anca beraber kanca beraber inş saçları beraber uzatacağız. Ben hala uzatma mücadeleme devam ediyorum ams pek bi ilerlediğimi söyleyemicem. Gıdım gıdım santim santim ilerliyorum. Saçlarının rengine bayıldım güzelmiş. Uzamış kuzu. Ama bana kalsa güzel olmasına rağmen boyatma derdim ben korkuyorum artık boyadan :)kuaföre gitmiyoruz birde unutmak yok:)

Ek olarak; saclarini surekli yikama canim. Sac kendi yagi ile beslenir. Ve uzamada bu da etkilidir. Az sampuan ile sadece sac diplerine masaj yaparak yikamak en sagliklisidir. Cok sicak su (sen zaten biliyorsundur ama) saci oldurur. Ayriyeten bol su icmek de faydalidir.
Ben uzamada su an icin problem yasamiyorum
Tek problemim uzadikca kopmasi.
Ona varsa bi care bilen, yardimm:KK43:
Benimde koparak dökülüyor, diplerden dökülmem yok. Saçını sürekli nemli, yumuşak tutman lazım. Maske kullan, kremi bırakma ve banyodan sonra saç boylarına urban, morfose vs. saç yağlarından sürebilirsin. Isıdan uzak tutmaya çalış.

Boya değil bu eccam, amonyaksız loreal sunkiss ama şimdi de koyu renk arasında kararsızım :) Saçlarım çok yavaş uzuyor :KK43:

X