aynı şeyleri yaşama korkusuyla tüm güzellikleri mahvedicem

Evlenip boşanmış kadınlara sırf farklı gözlerle bakılıyor diye bir çok kadın şiddet gördüğü halde,aldatıldığı halde,sevmediği halde,geçim edemediği halde vs vs.. Evliliğini devam ettirmek zorunda kalıyor,sonrası cinayetlerle,ölümlerle sonlanıyor maalesef..
Türkiye insanının bu andaval zihniyeti değişmediği sürece bu algıyı yıkmak ne yazık ki mümkün görünmüyor. Bu tür konulara toplum baskısı sadece bizim ülkemizde var..
Bak ben okuduklarıma ve iç güdülerimin verdiği yetkiye dayanarak diyorumki bu adam da tam bir "oğlişko"..
Sevgi,değer köşe bucak bir şeyleri saklamak değil çünkü!

malesef durum böyle . ama okadar güzel bi ailem vardı ki boşanmak benim için bayramdı :)
ama sonrası .... malum.
yine de çok şükür güzellll bir yaşantım var . bin şükür..

insan yine de yaşadıklarına üzülmeden edemiyor ...

mesela iç güdülerinin başka şeyler demesini çoook isterdim ama evet tam bir oğlişko ! :olamaz:

Arkadasın konuşsun netleşirip karşına gelsin sende boşa zaman harcama böle olaylar yıpratır seni zaten başında bi evlilik geçmiş öyleydi böyleydi boşver sana net gelsin ona göre adımlarınızı atın nedense bana pek güven vermedi eş adayı

Farkındasın bak
Onca kadın aynı şeyi yazdık
Sevgilinin duruşu yok
Yani huzursuz olmakta haklısın

sanırım kafamda belirlediğim kısa bi süre kaldı o da dolunca resti çekip ben senin ve ailenin keyfini bekleyemem diyip çekilcem .

çünkü olmuyor sürekli uzağım zaten . pek görüşmüyorum , keyifli olduğum anlarda bile bazen bunları düşünüp tadım kaçıyor . gerek yok

sanırım kafamda belirlediğim kısa bi süre kaldı o da dolunca resti çekip ben senin ve ailenin keyfini bekleyemem diyip çekilcem .

çünkü olmuyor sürekli uzağım zaten . pek görüşmüyorum , keyifli olduğum anlarda bile bazen bunları düşünüp tadım kaçıyor . gerek yok

Aynısını yaptım işte, aa ben sorunluyum diye kendimi ikna ettim ama yok cıks karşıdaki fıs canıms ya
Seni böyle gizli saklı tutacak adamı napacaksın, göğsünü gere gere göstersin aksine oyalamasın

:KK43: bunların farkındayım .
ben ondan bin kat daha güçlü bi insanım yaaa.
bunu o bile söylüyor . hayranım sana diyor , duruşuna , gücüne...

ya ben bana hayran ol istemiyorum !! ben benden daha güçlü dur istiyorummmm .

ayrıldım bütün gece kapımızın önünde gezdi , iş çıkışlarıma gelip uzaktan izledi .
ayrılmıyorda . şuanlık bende istemiyorum ama bu şekilde gitmez..

kısa bi süre daha ne yapcak izliycem .sanırım sonu yine hüsran :)
hadi bakalım
Çocuğunun mutluluğuna gölge ailelere hiç tahammülüm yok aile oldukça bencil.. diyelim aile bunu sorun etmedi pek mümkün gözükmüyor da balayına kadar karışır bu çocuğun hayatı böyle çok zor inşallah birey olur ilerde..

Çocuğunun mutluluğuna gölge ailelere hiç tahammülüm yok aile oldukça bencil.. diyelim aile bunu sorun etmedi pek mümkün gözükmüyor da balayına kadar karışır bu çocuğun hayatı böyle çok zor inşallah birey olur ilerde..

kesinlikleeee.
benim ailem aldığımız her kararda kardeşleriminde benimde arkamızda oldular . doğru ya da yanlış . benim ailem böyle olduğu için çok garip geliyor diğer türlü olanlar

Ortada yanlış bir şey mi var ?
Ben anlayamadım . Neyi kabul ettiriyor ? Siz alt tarafı boşandınız. Ben de boşandım ve bana böyle diyen birisinin hayatımda yeri asla olamaz. Boşanmış ve daha sonrasında ilişkileri olmuş bir kadınsınız, bu adam ailesinden ne kadar çekiniyor görmüyor musunuz ?
Kendinize neden bunu reva görüyorsunuz ? Yok sevdirecek , yok bilmem ne?

Neden tekrar evlenmek istiyosun bosverrr hayatini yasa.Ya da daha once basindan evlilik gecmeyen biriyle iliskiye baslamiycaksiniz. Duygularinizi kontrol etmeyi ogrenirseniz mutsuz olmazsiniz. Ha bi de ailesini kandirmasin sonra size hayati zindan ederler yine ayni mutsuzlugu yasarsiniz.

çocuk ailesinin onayı olmadan istediği mesleği bile seçememiş karısını zor seçer..
ha kv adayı insandır o zaman evlenirsiniz. ailesinin insiyatifine bağlı yani..
zira size onlar ben istersem kabul ederler bile dememiş.

Vallaha bişey diyimmi canım huzursuz oluoz ya hepsının bır sebebı var.Görmüş gecırmıs bir kızsın ne demek annem sevsın annem ısınsın.Annesıylemı evlencen.Annecıden uzak dur lutfen.Bende kendımı çok kotu hıssedıorum bazen bılıomusun çocugum yok calısıorum aılem basımda bazen bekarlar tanışmak ustıo sızın bıldıgınız kızlardan deılım diorum.Huzurun yoksa uzaklaş bacım.Çunku sebebı vardır.

Ayrıca ben güzellıklerı mahvettıgınızı dusunmuyorum gayet haklısınız.

Ama türkiyede bolanmış olmak çok zor acaba yurt dısındada mı böyle.

X