Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

Do_You_Wanna bence de sizinkisi sanki ayrılık değil de kavgaymış küşmüssünüz gibi geliyor.Yani şarkı paylaşmalar falan.Barışırsınız diyorum=) Ama sonrası bilinmez çünkü dediğiniz gibi güven problemi..

En güzeli zamana bırakmak.Ben bıraktım da ne oldu gerçi..Ama 1 ay sonunda o inat ben inat ve onun inadı kırmasıyla 5 dk'lık msn konuşması bile zafer benim için.

Ben de öyle düşünüyorum canım. Sanki onu unutacak yeni bi döneme başlıcak var bende ama korkuyorum. Belirsizliklerden çok korkuyorum :KK43:

Ben de hemen hemen aynı şeyleri yaşadım ..
Ben ona ilk başlarda cidden güveniyordum.
Onun kıskançlıkları saçma sapan düşünceleri acaba o bir şeyler mi çeviriyorlara getirdim ..
Artık hat safada bir kıskançlıktaydık ...
Sürekli tartışmalar kavgalar
Ama ona deli gibi aşıktım..
O yüzden çok çaba gösterdim ..
Ama ne yaparsak yapalım sonunda ayrıldık.
Evet hala onu çok seviyorum.
Ama aklım rahat acaba nerede birisiyle konuşuyor mu düşüncelerinden sıyrıldım.
Gitsin artık ne yapıyorsa yapsın..
Ama ne kadar gezerse gezsin onu benim gibi seveni o kadar uğraşanı bulması mümkün değil ...
Ben de artık her şeye yeni baştan başlamaya karar verdim ..

Bütün yorumları okudum. Hepsini. Keşke daha önceden okuyabilseydim. Gerçekten fikrinize ihtiyacım var. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Üstelik biz kocaman insanlarız. İkimizde 35 yaşındayız. Ama bu bazı saçmalıklar yapmamıza engel olmadı malesef. Çok güzel giden bir ilişkim vardı. Beni sevdiğine emin, bana değer veren güvenilir bir sevgilim vardı. Ya da bana böyle hissettirdi. Bilemedim. Yüzeysel bir ilişki değildi bizimkisi. Herşeyi beraber yaşıyorduk. Arada tartışmalar oluyor ve ben her seferinde onun beni bırakmayacağına emin olduğum için BİTTİ... derdim. Gerçi haklı olduğum nedenler var dı. Keşke o zamanlar bitirseydi. Ama o hep gelirdi.Evlenmeyi düşünüyorduk. Bana sen benim karımsın-namusumsun derdi.. Çocuğumuzun olmasını istiyordu. 19 gün önce gereksiz saçma sapan bir konu yüzünden kırdım onu. Ertesi gün bişi olmamış gibi msj attı. Kapris yaptım geri dönmedim. Akşam msj lara cvp verdim. Ben gene gerilip ---Tamam bitti . Bundan sonra özgürsün. gibi saçma bir msj attım. Ertesi gün de telde tartıştık. Sesimi yükselttim (daha önceden o hep yükseltir ben susardım) O gün artık görüşmedik. Ertesi gün kapısına gittim hatamı kabul edip özür diledim.Orda film koptu. Resmen adamın içine şeytan girmişti. Yalvardım. Son şans istedim. o bana benimle artık böyle bir ilişki istemediğin açık olarak söyledi. 3 gün aramadım sonra msj attım. Sakinleşmiştir diye ama aynı kararlılık devam ediyor. İstersen arkadaş olarak kalırız dedi.Hayır dedim. 2 gün sonra tekrar şansımı denedim. Hayır dedi..peki arkadaş kalalım dediğimin ertesi günü bir gecede bana 130 tane msj attı. Çok özledim falan. Ama bu msj larda tekrar başlayalım diye bir şey yok. sadece özlem var. Ertesi gün arkadaşça görüşmeye karar verdik.O aynı kararlı ve söylediği şey...
Geçmişindeki evliliğindede bu şekilde gelgitler yaşadığı ve bittiği dolayısıyla 2. bir yıkımı kaldıracak gücü olmadığını söyledi. Ben de ona geçmişimdeki zorlu evliliğimi vazgeçmemek için yaptığım mücadeleyi anlattım. 15 yıldır 1 çocuğa hem anne hem baba olduğumu kolay vazgeçen biri olmadığımı söyledim. Ağladım. Biz son bir şansı hakediyoruz dedim. Ama yok döndüremedim.Ben de peki dedim.Artık gidiyorum dedim. Ben de ağlayarak yanından ayrıldım. 10 saniye sonra telim çaldı açmadım. Ve kapadım. Sabah telimi açtığımda 13 kere aramış ve ---Hayatım evdemisin diye msj atmış. Cvp vermedim. Sabah tekrar aradı açmadım. Msj attı ---Dün akşam seni merak ettiğim için aradım diye.....(Yani aklınca farklı anlamlar yükleme msj veriyor) 9 gündür aramıyorum. Aramayacağım. Sanırım kesin bitti... Fikrinizi almak istedim sadece... Bide bu akrep burcu erkeği :) zor biri :).. Gerçekten sevgisinden o kadar emindim ki bu adam benden asla vazgeçmez sanıyordum. Ve bu pervasızlığımda ondan kaynaklanıyordu. Artık ne olacak bilmiyorum. Sadece bilmek istediğim ne yapmam gerektiği. Gerçekten yorumlarınıza ihtiyacım var. Çok uzun oldu. Sabrınız için teşekkürler....

Bir de son birşey var. Face çok takılan biri değil. Zaten listesinde akrabaları ve birkaç arkadaşı var. Uzun zamandır profil resmi aynıydı. Geçen gün girmiş . Bizim resimlerimiz hala duruyor. İlişki durumu falan değişmemiş. Anlamıyorum madem bitti o resimlerin orada durması ne kadar doğru? Buraya anlam veremedim doğrusu.

9 günden sonra sms attım.
Merhaba
Çok düşündüm. Verdiğin ayrılık kararında haklısın. Ayrılığımızda hata bende. sen ve ben biz olamazdık. Artık bunu biliyorum. Herşey için teşekkür ederim. Belki ileride arkadaş olabiliriz dedim.
Hemen cevap yazdı. Ben senin dostun olarak kalmak istedim. Her zaman canım.
cevap vermedim.
Arkasından tekrar yazdı.
Hiç görüşmek konuşmak istemeyen sendin... diye.
Sanırım kafasında net olarak bitmişim ben

Bütün yorumları okudum. Hepsini. Keşke daha önceden okuyabilseydim. Gerçekten fikrinize ihtiyacım var. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Üstelik biz kocaman insanlarız. İkimizde 35 yaşındayız. Ama bu bazı saçmalıklar yapmamıza engel olmadı malesef. Çok güzel giden bir ilişkim vardı. Beni sevdiğine emin, bana değer veren güvenilir bir sevgilim vardı. Ya da bana böyle hissettirdi. Bilemedim. Yüzeysel bir ilişki değildi bizimkisi. Herşeyi beraber yaşıyorduk. Arada tartışmalar oluyor ve ben her seferinde onun beni bırakmayacağına emin olduğum için BİTTİ... derdim. Gerçi haklı olduğum nedenler var dı. Keşke o zamanlar bitirseydi. Ama o hep gelirdi.Evlenmeyi düşünüyorduk. Bana sen benim karımsın-namusumsun derdi.. Çocuğumuzun olmasını istiyordu. 19 gün önce gereksiz saçma sapan bir konu yüzünden kırdım onu. Ertesi gün bişi olmamış gibi msj attı. Kapris yaptım geri dönmedim. Akşam msj lara cvp verdim. Ben gene gerilip ---Tamam bitti . Bundan sonra özgürsün. gibi saçma bir msj attım. Ertesi gün de telde tartıştık. Sesimi yükselttim (daha önceden o hep yükseltir ben susardım) O gün artık görüşmedik. Ertesi gün kapısına gittim hatamı kabul edip özür diledim.Orda film koptu. Resmen adamın içine şeytan girmişti. Yalvardım. Son şans istedim. o bana benimle artık böyle bir ilişki istemediğin açık olarak söyledi. 3 gün aramadım sonra msj attım. Sakinleşmiştir diye ama aynı kararlılık devam ediyor. İstersen arkadaş olarak kalırız dedi.Hayır dedim. 2 gün sonra tekrar şansımı denedim. Hayır dedi..peki arkadaş kalalım dediğimin ertesi günü bir gecede bana 130 tane msj attı. Çok özledim falan. Ama bu msj larda tekrar başlayalım diye bir şey yok. sadece özlem var. Ertesi gün arkadaşça görüşmeye karar verdik.O aynı kararlı ve söylediği şey...
Geçmişindeki evliliğindede bu şekilde gelgitler yaşadığı ve bittiği dolayısıyla 2. bir yıkımı kaldıracak gücü olmadığını söyledi. Ben de ona geçmişimdeki zorlu evliliğimi vazgeçmemek için yaptığım mücadeleyi anlattım. 15 yıldır 1 çocuğa hem anne hem baba olduğumu kolay vazgeçen biri olmadığımı söyledim. Ağladım. Biz son bir şansı hakediyoruz dedim. Ama yok döndüremedim.Ben de peki dedim.Artık gidiyorum dedim. Ben de ağlayarak yanından ayrıldım. 10 saniye sonra telim çaldı açmadım. Ve kapadım. Sabah telimi açtığımda 13 kere aramış ve ---Hayatım evdemisin diye msj atmış. Cvp vermedim. Sabah tekrar aradı açmadım. Msj attı ---Dün akşam seni merak ettiğim için aradım diye.....(Yani aklınca farklı anlamlar yükleme msj veriyor) 9 gündür aramıyorum. Aramayacağım. Sanırım kesin bitti... Fikrinizi almak istedim sadece... Bide bu akrep burcu erkeği :) zor biri :).. Gerçekten sevgisinden o kadar emindim ki bu adam benden asla vazgeçmez sanıyordum. Ve bu pervasızlığımda ondan kaynaklanıyordu. Artık ne olacak bilmiyorum. Sadece bilmek istediğim ne yapmam gerektiği. Gerçekten yorumlarınıza ihtiyacım var. Çok uzun oldu. Sabrınız için teşekkürler....

onada sana da biraz zaman ver, su an ya geri dönmezse panigindesin... bu adamla iliskiniz ne kadar zamandir var bilemem... ama bir iz birakmissaniz, mutlaka döner... aliskanliklar gerçektende kolay vazgeçilecek seyler degildir, biz kadinlar sirf bu ugurda ömrümüzü hiç düsünmeden harcayabiliyoruz... bazilarimiz hakikaten bu konuda çok vefali... az biraz erkeklerde de bu anlayis olsa, umarim hersey gönlünüzce olur..

Canım ben de sizin konuşmanın devamının geleceğini düşünüyorum
Umarım canım ya..Vizelerimiz var 2mizin de bu aralar pek karşılaşamıyoruz nette bile, ama bu şekilde zaman geçiyor ve zaman geçince anlar diye inandığım için ben de dayanıyorum.

Emeles benim yazdıklarımı okursan benim de çok tavsiye verecek durumum yok ama karşıdan adım gelmesini beklemeni öneriyorum erkekler ancak bu şekilde kıymet biliyor.

Bende ortada incir çekirdeğini doldurmayacak bir durum yüzünden sözlümden ayrıldım sonrada pişman oldum...Sözlüm işten ayrılmıştı ve 5 aydır iş bulamıyordu biz sözleneli bir yıl oldu die ailesi nişan istedi işi nişandan sonrada bulurmuş yazında düğün olur dediler ama benim ailem iş olmadan nişan olmaz dediler... Aramızda bu durum nedeniyle sürtüşme oldu ve o gün en son telefon görüşmemizde kayınvalidem aldı telefonu eline neden tartışıyorsunu biz kötü niyetli düşünmüyoruz dedi.. Bende benim için ileriside önemli ben hep kara kara düşünüyorum evi yok işi yok dedimmm kayınvalidem de kendini farklı şekilde yanlış ifade etti demek ki sen oğlumu sevmiyorsun anladım ben seni maddiyatçıymışsın sen dedi (oysaki kayınvalidem beni çok severdi) Bende dedim ki maddiyatçı olsaydım oğlunuzla olmazdım onu iş bulsun die beklemezdim dedim verdim cevabını.. Sonra kafamda herşey netleşti ayrılmalıydım...
Ben ayrılık kararı aldığımda sözlüm bu fikirden beni caydırmak için elinden geleni yaptı ama gözüm kararmıştı bir kere... Ayrıldıktan 3 gün sonra ben bunu aradım ve tekrar görüşmek istiyorum dedim tamam dedi ama ertesi gün oldu fikrimden caydım ve görüşmesek daha iyi olur dedim bu sefer ısrar etmedi görüşelim diye tamam dedi... Aradan bir hafta geçti ve dayanamadım öyle bir boşluktaydım ki tekrar aradım görüşelim yoksa rahat edemiycem dedimm yüz yüze görüştük ve tekrar başlama kararı aldık...Hatta ailemi göndereyim sizinkilerle görüşsünler dedi ama ben iş bulduktan sonra bunun olabileceğini söyledim....
Bir hafta boyunca telefonda konuştuk ve 2 3 gün sonrada tekrar yüz yüze görüşecektik ama en son aileler hakkında aramızda tartışma çıktı...Ben ailemin tekrar bu ilişkiye onay vermediğini ona söyledim... Buluşacağımız günde aradı ben gelmiyorum dedi artık olmasını istemiyorum benim için ailelerimiz çok önemli dedi ileride de sorunlar yaşayabiliriz dedi. Ben tabi şoka girdim onu sevdiğimi söyledim o da ben seni seviyorum ama böyle olması gerekiyor dedi... Aradan iki hafta geçti ve ben mesaj attım buna seni özledim diye ve bu hemen beni aradı bende seni çok özledim dedi,hatırımı sordu konuşmayı fazla uzatmadan tlfnu kapattık. Aradan bir hafta geçti ve bundan tık yok... Bir hafta sonunda ben aradımm bunu bana dedi ki hafta da br iki haftada bir arıyorsun anlamıyorum seni bir arıosun bir aramıyorsun eğer duyguların depreşince arıyorsan arama dedi.. Herkes kendi yoluna baksın dedi uzatmanın bir anlamı yok dedi.. Tabi ben yıkıldım ve ağlamaya başladım.. O zaman neden beni aradın özlediğini söyledin dedim çünkü özledim dedi... Bilmiyorum sizce bana geri döner mi ne yapmalıyım? Bir çıkmaza girdim sanki yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum.

Bende ortada incir çekirdeğini doldurmayacak bir durum yüzünden sözlümden ayrıldım sonrada pişman oldum...Sözlüm işten ayrılmıştı ve 5 aydır iş bulamıyordu biz sözleneli bir yıl oldu die ailesi nişan istedi işi nişandan sonrada bulurmuş yazında düğün olur dediler ama benim ailem iş olmadan nişan olmaz dediler... Aramızda bu durum nedeniyle sürtüşme oldu ve o gün en son telefon görüşmemizde kayınvalidem aldı telefonu eline neden tartışıyorsunu biz kötü niyetli düşünmüyoruz dedi.. Bende benim için ileriside önemli ben hep kara kara düşünüyorum evi yok işi yok dedimmm kayınvalidem de kendini farklı şekilde yanlış ifade etti demek ki sen oğlumu sevmiyorsun anladım ben seni maddiyatçıymışsın sen dedi (oysaki kayınvalidem beni çok severdi) Bende dedim ki maddiyatçı olsaydım oğlunuzla olmazdım onu iş bulsun die beklemezdim dedim verdim cevabını.. Sonra kafamda herşey netleşti ayrılmalıydım...
Ben ayrılık kararı aldığımda sözlüm bu fikirden beni caydırmak için elinden geleni yaptı ama gözüm kararmıştı bir kere... Ayrıldıktan 3 gün sonra ben bunu aradım ve tekrar görüşmek istiyorum dedim tamam dedi ama ertesi gün oldu fikrimden caydım ve görüşmesek daha iyi olur dedim bu sefer ısrar etmedi görüşelim diye tamam dedi... Aradan bir hafta geçti ve dayanamadım öyle bir boşluktaydım ki tekrar aradım görüşelim yoksa rahat edemiycem dedimm yüz yüze görüştük ve tekrar başlama kararı aldık...Hatta ailemi göndereyim sizinkilerle görüşsünler dedi ama ben iş bulduktan sonra bunun olabileceğini söyledim....
Bir hafta boyunca telefonda konuştuk ve 2 3 gün sonrada tekrar yüz yüze görüşecektik ama en son aileler hakkında aramızda tartışma çıktı...Ben ailemin tekrar bu ilişkiye onay vermediğini ona söyledim... Buluşacağımız günde aradı ben gelmiyorum dedi artık olmasını istemiyorum benim için ailelerimiz çok önemli dedi ileride de sorunlar yaşayabiliriz dedi. Ben tabi şoka girdim onu sevdiğimi söyledim o da ben seni seviyorum ama böyle olması gerekiyor dedi... Aradan iki hafta geçti ve ben mesaj attım buna seni özledim diye ve bu hemen beni aradı bende seni çok özledim dedi,hatırımı sordu konuşmayı fazla uzatmadan tlfnu kapattık. Aradan bir hafta geçti ve bundan tık yok... Bir hafta sonunda ben aradımm bunu bana dedi ki hafta da br iki haftada bir arıyorsun anlamıyorum seni bir arıosun bir aramıyorsun eğer duyguların depreşince arıyorsan arama dedi.. Herkes kendi yoluna baksın dedi uzatmanın bir anlamı yok dedi.. Tabi ben yıkıldım ve ağlamaya başladım.. O zaman neden beni aradın özlediğini söyledin dedim çünkü özledim dedi... Bilmiyorum sizce bana geri döner mi ne yapmalıyım? Bir çıkmaza girdim sanki yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum.

gerçektende bir ceviz kabugunu doldurmaz cinsten...
ailen damattan çok bir ogul gibi bakacaklari yerde, issiz adama kiz vermem moduna girmisler... bu bencede çok yanlis...
benim kizkardesimde evlendi, üstelik çocuk issizdi, ve belli basli haklari bile yoktu!! yani gelirsizdi!!! ama biz kiz verirken önce insanin ailesine bakiyoruz... çocuk issiz olabilir, ama gelecek vaadediyorsa, kalemi kirilmamali.. arkasinda ailesi yok muydü senin nisanlinin?? neden kestirip attirdin, hem neden telefonda kayinvalidenle yüz göz oldun..??
o kadin kendince hakli tabii, gelini para yüzünden kavga ediyor...
ailene de hak veriyorum, kizlarinin iyiligini düsünecekler elbette, ama sen kizlariysan, nisanlinada ogullari gözüyle bakmalari lazim... sizin çevrenizde kimse demiyor mu, ya oglum, gel surda benimle çalis, yada dur seni birilerine yönlendirelim...
ailenin tutumu çok gerici geldi bana :KK43:

spring27 bence sizinki böyle kestirip atılıp bitmez, öncesinde ayrılık ya da en azından küslük yaşanıp bir şekilde tekrar iletişim kuruluyorsa ben mutlaka geri başlayacağını düşünüyorum.Baksana birkaç gün içinde kaç kere fikir değiştirmişsiniz bitsin bitmesin diye, ben bitmez diyorum umarım barışırsınız=)

Kızlarr bugün sinirden profil resimini dğeişmiş :KK43: Dün akşam bir kız eklemiş benimkini ama o teklifi kabul etmeyip bekletmiş. Bende teklifi reddetttim. Benimkininde bundan rahatsız olduğunu düşünmüyorum. Ama face de olupta ona yazmamama sinirlendi bende bugün bi kaç tane şarkı paylaştım iyimi ettim kötümü bilmiyorum ama yaptım.

rapunzel0316 :=) İnşaallahh onu çok seviyorum ama onun aramasını beklemem en sağlıklısı olacak.. Beklemektee çok zoorr :KK43:

ailen damattan çok bir ogul gibi bakacaklari yerde, issiz adama kiz vermem moduna girmisler... bu bencede çok yanlis...
benim kizkardesimde evlendi, üstelik çocuk issizdi, ve belli basli haklari bile yoktu!! yani gelirsizdi!!! ama biz kiz verirken önce insanin ailesine bakiyoruz... çocuk issiz olabilir, ama gelecek vaadediyorsa, kalemi kirilmamali.. arkasinda ailesi yok muydü senin nisanlinin?? neden kestirip attirdin, hem neden telefonda kayinvalidenle yüz göz oldun..??
ailene de hak veriyorum, kizlarinin iyiligini düsünecekler elbette, ama sen kizlariysan, nisanlinada ogullari gözüyle bakmalari lazim... sizin çevrenizde kimse demiyor mu, ya oglum, gel surda benimle çalis, yada dur seni birilerine yönlendirelim...
ailenin tutumu çok gerici geldi bana :KK43:[/QUOTE]

haklısın ben fevri bir davranış sergiledim aslında benim ailemde onu çok severdi.. Ben zaten işsiz die bırakmadım aksine ona destek oldum ama annesi bana öyle davranınca birden karar verdim öfkeye kalktım zararla oturdum yani.. Ailem ben ayrılma kararı aldığımda pişman olcağın bir şey yapma dediler ama o sırada birden bir soğukluk geldi bana... Ama zaman geçtikçe pişmanlığım daha da artıyor..

Kızlarr bugün sinirden profil resimini dğeişmiş :KK43: Dün akşam bir kız eklemiş benimkini ama o teklifi kabul etmeyip bekletmiş. Bende teklifi reddetttim. Benimkininde bundan rahatsız olduğunu düşünmüyorum. Ama face de olupta ona yazmamama sinirlendi bende bugün bi kaç tane şarkı paylaştım iyimi ettim kötümü bilmiyorum ama yaptım.

Keşke bekleseydin yapmasaydın bir şey ..
Kızı da reddetmesen bence daha iyi olurdu..
şimdi takipte olduğunun farkına iyice vardı ..

ailenin tutumu çok gerici geldi bana :KK43:

Kesinlikle nişanlına haksız diyemem.
Ne kadar destek olsan da böyle bir konu yüzünden ayrılarak ben işsiz adamla evlenmem mesajı vermişsin.
Tabiki herkes kendi açısından haklı sen de böyle bir şey düşünmemişsin ama zaten hassas bir dönemde o işsiz her şeyi yanlış anlayabilir.

haklısın ben fevri bir davranış sergiledim aslında benim ailemde onu çok severdi.. Ben zaten işsiz die bırakmadım aksine ona destek oldum ama annesi bana öyle davranınca birden karar verdim öfkeye kalktım zararla oturdum yani.. Ailem ben ayrılma kararı aldığımda pişman olcağın bir şey yapma dediler ama o sırada birden bir soğukluk geldi bana... Ama zaman geçtikçe pişmanlığım daha da artıyor..[/QUOTE]

rapunzel0316 :=) İnşaallahh onu çok seviyorum ama onun aramasını beklemem en sağlıklısı olacak.. Beklemektee çok zoorr :KK43:
Bir de siz çıkarken hep merak eden arayan taraf sen isen daha zor olacak evet.Ben 1 saat onsan ses çıkmasa başına birşey mi geldi diye panikle arayacak kadar üstüne düşüyordum= Ayrılınca hiç ses çıkarmadım o bile şaşırıyordur bu kadar sabretmeme.Sen de sabret ki anlasın

rapuzel0316 Aksine biz birlikte olduğumuz müddetçe kimle neredeyim die hep merak ederdi. evden mi çıktım haber vermemi isterdi eve mi geldim oturdum kalktım v.s herşeyimden haberdar olmak isterdi hatta bu sebep nedeniyle ben bir ara çok bunalmıştım :) Hatta ayrıldıktan sonra yüz yüze görüştüğümüzde facebooku gene açmışsın dedi bana takip ettiğini ağzından kaçırdı ve beden face şifremi istedi bende verdim... Biz onunla çıkmaya başladığımızda onunda facesi yoktu sevmiyordu benimkini de kapattırmıştı.. Şİmdi bende takip ediyorum faceyi sevmeyen adam hergün en azından yarım saat takılıyor... Ama ilişkimiz süresince tartıştığımızda hep ben onu arardım.. Ve bu ayrılığı ben istedim diye çaba göstereyim hatamı telafi edeyim dedi die ama artık hiç bir şekilde aramıycam çünkü ben yapmam gereken herşeyi fazlasıyla yaptım pişmanım dedimm. En son 4 kasım doğum günüydü ona doğum günü msj attım kutladım o da bana gayet güzel bir cvp göndermiş. :) Bilmiyorum bundan sonrası ne olacak.

ahh keşke bir reçetesi olsa..:26: 4 ay oldu ayrılalı.. ne gelen var ne giden...:KK50:

kızlar bana bir akıl verin lütfen....
benim ki ayrııldık ama artık benim ki değil her neyse msne giriyor ben varsam bir kaç saat
duruyor...yoksam çevrim dışı takılıyorum en fazla 1 saat duruyor...bunu kaç kere denedim ayrıldığımızdan beri böyle tam barışçaktık...yine tartıştık alındı benim sözüme
sözümde şu senin bana ne zaman ihtiyacın oldu ki sözü...
açıklamasını da yaptım neden söylediğimin bana msj atmştı işte sen bu kadar
anlayışsızın birisin benim kardeşim canıyla uğraşıyor sen burda neler diyorsun dediğimde
görüşücektik..yaklaşık 2 haftadır haber bekliyorum hala tık yok sonunda pes ettim artık görüşmeyelim diye senin bana ayırıcak vaktin yok zamanını çalmıcam ve hiç bir şekilde seni rahatsız etmicem diye...bu mesaj karşılığında ben anlayısşısızın teki olmuştum..sanki bilerek
kasıtlı yaptım...2 ay sonra bana mesaj atmıştı seni seviyorum diye ama ben soğuk ne kelime
sert davranmıştım...sonradao sözü söyledim..senin bana ihtiyacın ne zaman oldu...
ne biçim bu söz dedi ben seni koşulsuz sevdim seviyorum da kendimi iyi hissedeyim diye değil ben istediğim için seninleyim dedim eğer ben sert davranmasaydım beni evden alıcakmış buluşmak için..neyse şimdi msne giriyor ama ne ben yazıyorum ne o sadece dün msnden çıktığında iletisinde ilk heyecan yazıyordu..kötü oldum acaba birini buldu mu diye..ben şimdi ne yapıyım msne girip çıksam mı yani görünsem mi ona yoksa bir süre görünmesem mi....?

X