Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

hayır baciiiiyyyy:KK70: kapıma eleeenaa bana geriiii donn dıyee yalvarırsaa bende ona donmessem zatenn ıntıkamm buduuur :KK70:

bende bunu diyrum zatin:KK70: sevgili olmadan ondan intikam alcak catlatcan onu kudurtcan:KK70: ölcek bitcek senin icin:KK70: kapina mi gelir ne olur bilmem sonra ona dicen tek sey by by tipin degilsin hihi:KK33:

denız kenarında bı resm çekılmş ama çook mutsuz bı foto gıbı.. tek resımde kendısı. yumrugunu sıkmışşş ağzının ustune koymuşş uzaklara bakıyoo boyleee:KK70: tuhaf bı resmdı huzunlu ggıbı:KK70::KK70:D: bende eklı degl ama goreblıorum:KK70:

senı sılmısmkı canım sıldıyse cok umutlanma ya nye sılmıskı yanı benım eskı erkek arkdasım benı sılse umudum kalmaz hıc ben bundan 1 yıl once ayrıldıgım sevglmle de ayrılıp barısıodk bır kere 3 ay donmedm ben ayrılmstm ama sılmemıstm cunku doncegımı bılıyordum ama tamamen benm ıcın bıtınce sıldm herseyden onu ve daha da donmedm yanıı gercı benm arkdasımı sevgılısı terkedınce hemen o gun sılms snra da donmsutu ama dengeszler ıste ya bılınmezler napcakları

Beş dakika önce ne yaptığını unuturlar canım cicimli konuşmaları sizi kandırıp istediklerini yaptırmak için, kara kaşınızın ve güzel yüzünüzün hatrı için değil sadece egoları için severler eski aşklar masallarda kaldı :113:
Tecrübelerim gerçektir.Sakın kendinizi boşuna üzmeyin keyfinize bakın hayatın tadını çıkarın ince düşünmeyin erkekler için üzülmeye değmez canım :21:

senı sılmısmkı canım sıldıyse cok umutlanma ya nye sılmıskı yanı benım eskı erkek arkdasım benı sılse umudum kalmaz hıc ben bundan 1 yıl once ayrıldıgım sevglmle de ayrılıp barısıodk bır kere 3 ay donmedm ben ayrılmstm ama sılmemıstm cunku doncegımı bılıyordum ama tamamen benm ıcın bıtınce sıldm herseyden onu ve daha da donmedm yanıı gercı benm arkdasımı sevgılısı terkedınce hemen o gun sılms snra da donmsutu ama dengeszler ıste ya bılınmezler napcakları

hayır ben sılmıstm cnm.. faceden.. msndende engelledm. ama ben onda hala eklym :KK70:

giden erkegi geri getirmek mi aslaaaaa öle bisi yapmam aksine intikam alirim:KK70::KK47:

iste buldum birini bana yardim edicekkk :=) ya benimki beni terketti sonra bi kizla oldunu ögrendim...inat olsun diyemi bilmiom foto bile koydu face profile..ben abisiyle konustuktan sonra yani...sildim resimlerini onun laptopunu bile attim hayatimdaki tek erkek olsa onla olmam faln demistim..ertesi gün foto koydu faceye..2 ay koymadan adam..

simdede erkek arkads dioyrki pisman etmek icin iliskisi var yap hep akli sende olsun diyr sence yapimmi ?

iste buldum birini bana yardim edicekkk :=) ya benimki beni terketti sonra bi kizla oldunu ögrendim...inat olsun diyemi bilmiom foto bile koydu face profile..ben abisiyle konustuktan sonra yani...sildim resimlerini onun laptopunu bile attim hayatimdaki tek erkek olsa onla olmam faln demistim..ertesi gün foto koydu faceye..2 ay koymadan adam..

simdede erkek arkads dioyrki pisman etmek icin iliskisi var yap hep akli sende olsun diyr sence yapimmi ?[/QUO
kac yasindasin canim:KK70:

simdede erkek arkads dioyrki pisman etmek icin iliskisi var yap hep akli sende olsun diyr sence yapimmi ?

her zaman yeni fotolarini koy iliskisi varda yap hatta bir erkek arkadasinla mutlu mutlu fotograf cekin:KK70: senle konusmaya calisirsa cok rahat sekilde konus daha cok uzun sdeyler var tabi o yola gelene kadar bi basla bakalim hayirlisi ama unutma amacina ulastiginda sakin kendini verme intikamini al onu geri tep:KK52:

Walla kızlar okuyunca sasırdım bu halinize. ben dönmesi icin kılımı bile kıpırdatmadım ama döndü. ortalıktan tamamen kaybolun kıskandırmakmıs, baskasıyla iliskiniz war diye qöstermekmis bence sacma. dönceqi yoksa istediqinizi yapın dönmezki, sewmemisse umrunda olmazki. sewdiqini anlamanın tek yoluda ortadan kaybolmak sewiyorsa napar eder bulur sizi.

Biraz qüclü olun kendinizden ödün wermeyin, kürkcü dükkanı olarak bilmesin sizi..

Walla kızlar okuyunca sasırdım bu halinize. ben dönmesi icin kılımı bile kıpırdatmadım ama döndü. ortalıktan tamamen kaybolun kıskandırmakmıs, baskasıyla iliskiniz war diye qöstermekmis bence sacma. dönceqi yoksa istediqinizi yapın dönmezki, sewmemisse umrunda olmazki. sewdiqini anlamanın tek yoluda ortadan kaybolmak sewiyorsa napar eder bulur sizi.

Biraz qüclü olun kendinizden ödün wermeyin, kürkcü dükkanı olarak bilmesin sizi..

maksat onun sana geri dönmesi deil ki maksat onun seni kiskanmasi intikam:KK70::63:

X