Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

Sewmiyorsa sen napsan kıskanmazki.) Giden qitmis neyin intikamı bu anlamıyorum. Sewen insan intikam almaz

terk etmenin intikami desem ve yazin siz hic sizi terk edenlerden intikam dusunmemissiz ne mutlu size:):KK66:

Düsünmedim. Cünkü qiden qitmistir ya qitmesi icin qecerli bir nedeni ya da sewmediqi icin qitmistir. beni sewmeyen adam beni niye kıskansınki..

kızlar bugun hıc bayram mesajı falan atmadı pıslık yaa ben atcaktım ama atmadım vazgectım tamamen bıtırdım kafamda onu sılıcem asla da artık gerı donmesını ıstemıyorum bıraz zaman verıp kendıme baskasından hoslanıırm belkı:KK70:.D umrumda bıle degıl o kısı artık

bukadar çaba neden anlamıyorum .boşverin hayatınıza bakın kıskandırmak geri döndürmeye çalışmak neden .çok sevse istese kıskanacak olsa gitmezdi zaten .emin olun bu çabalarınızın amacı karşıdan çok net anlaşılıyor ve nezaman dönsem beni bekliyor zaten diye iyice kendisinden emin havalara giriyor .ama dik dursanız ortalarda görünmeseniz faceini silseniz sizden haber alamasa biraz özlemesine izin verseniz belkide dönecektir .bir süre kendi haline bırakın yok eger hala dönmediyse zaten çabalamak boşunadır .:KK53:

erkek arkads diyorki yap.. pisman olsun..ici icini yesin kim bu diye.. cünkü o görüstügüm cocukla olmadi saniyor.. ve simdi iliskisi var yazarsam oldu sanicak :)

canım benim senin fikrinde önemli ama bana sorarsan yapma eğer ilişkisi var yazarsan iyice çeker kendini senden erkekler kolay atlatıyor herşeyi.. en azından taviz vermiyorlar.. demekki benim hiç değerim yokmuş deyip vazgeçer tamamen.. ama şuda vardır bazı erkeklerde hem ayrılır hemde ilişki varmı yomu diye içi içini yer bide gördümü olduğunu ortaya çıkıverir senden hesap sormaya kalkar sende amacına ulaşmış olursun.. her iki ihtimalde olabilir :)):KK34:

kızlar bugun hıc bayram mesajı falan atmadı pıslık yaa ben atcaktım ama atmadım vazgectım tamamen bıtırdım kafamda onu sılıcem asla da artık gerı donmesını ıstemıyorum bıraz zaman verıp kendıme baskasından hoslanıırm belkı:KK70:.D umrumda bıle degıl o kısı artık

ayneen o salakta atmadı..

Ahh kızlar ahh ..
En büyük intimam umursanmadıklarını göstermek, tabi kendinize yapacağınız en büyük iyilik de ..
Sanmayın ki sizin uğraşlarınızla dönen adam sevgisinden döner, sevmeyince de dönüp reddedilince zannettiğiniz kadar üzülmez.
Bırakın kendi hallerine ..
Çok seviyorsa ne yapar ne eder döner zaten.

Kızlar benim ki beni bugün aradı ama telefonu elime aldığımda şok geçirdiğimden açamadan kapandı..bekledim biraz sonra mesaj attım "aramışsın beni duymadım.şimdi müsaitim" diye..şu saat oldu hala aramadı..ya ben napayım sizce..o kadar gün aramadı şimdi aradı bende açmadım şansa bak ya:KK43:((arar mı ki bi daha??:KK43:(

Ahh kızlar ahh ..
En büyük intimam umursanmadıklarını göstermek, tabi kendinize yapacağınız en büyük iyilik de ..
Sanmayın ki sizin uğraşlarınızla dönen adam sevgisinden döner, sevmeyince de dönüp reddedilince zannettiğiniz kadar üzülmez.

Bende anlamıyorum.) ya seni bırakıp qiden adamı kıskandırcanda nolcak. diyelimki kıskandı o kıskanclıktan sana ne hayır qelcek. bunun adı intikammı.. adam sewse zaten qitmez sewmiyen adamdan ne intikamı. zannediyormusunuzki böyle yaparak sizi terkettiqi qibi onunda ici yancak. bosuna zaman kaybı we kendine zarar wermekten, acılarını tekrar hatırlamaktan baska birsey deqil. bırakın kendi haline ne warsa qörsün.

We ben su söze cok inanıyorum bu hayatta kime ne yasatırsan qün qelir aynı seyleri sende yasarsın.. O da size yaptıklarını elbet yasıyacak boswerin..

Kızlar benim ki beni bugün aradı ama telefonu elime aldığımda şok geçirdiğimden açamadan kapandı..bekledim biraz sonra mesaj attım "aramışsın beni duymadım.şimdi müsaitim" diye..şu saat oldu hala aramadı..hata mı ettim açmamakla ki:KK43:(ya ben napayım sizce..o kadar gün aramadı şimdi aradı bende açmadım şansa bak ya:KK43:((arar mı ki bi daha??:KK43:(

Ahh kızlar ahh ..

aynen canım katılıyorum...:)
ben de bu yollardan geçtim
hatta dönmesi için neler yapmıştım da neyse
ve bana demişti ki ben seninsem zaten sana geri dönerim.senin değilsem dönmem
böyle şeylere gerek yok demişti.
deyiş o deyiş patladı gitti:)
şimdi hiç bir şey yapmıyıorum sadece ortalıklardan yok oluyorum.

aynen canım katılıyorum...:)
ben de bu yollardan geçtim
hatta dönmesi için neler yapmıştım da neyse
ve bana demişti ki ben seninsem zaten sana geri dönerim.senin değilsem dönmem
böyle şeylere gerek yok demişti.
deyiş o deyiş patladı gitti:)
şimdi hiç bir şey yapmıyıorum sadece ortalıklardan yok oluyorum.

Keşke başkalarının deneyimlerinden ders çıkarabilsek.
Ama her zaman mümkün olmuyor bu işte, zamanla öğrenilebiliyor bazı şeyler.
Umarım kendilerini ezdirmeden mutlu olmayı öğrenir herkes.

kızlar 3 gun sonra dogum gunu... 1 bucuk aydır konusmuyoruz. sızce dogum gunu aksamı bı mesaj attsammı ???

kızlar 3 gun sonra dogum gunu... 1 bucuk aydır konusmuyoruz. sızce dogum gunu aksamı bı mesaj attsammı ???

canım farkında msın sürekli çelişkili mesajlar yazıyosun..bi gün kutlamıycam diyosun kesinlikle diyosun..diğer gün kutlayayaım mı diyosun..biliyorum karar vermek zor ama sen uzun süredir bu arada gidip geliyorsun..kutlasam mı kutlamasam mı..yok kutlamıycam acaba kutlasa mıydım..:KK19:

bir karar ver artık..ve kutlama bence..benim fikrim bu:KK55:

X