Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

Allah sizide kavustursun kizlar opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
darisi basiniza kaydirigubbakcemile5

canım Allah bidaa ayırmasın maşallahh maşallah :)) peki umut var mıydı seninkinde döneceğine dairr.sana açık kapı bırakıyormuyduu??ayrılık boyunca hiç iletişime geçmişmiydiniz ya da ne biliyim karşılaşıyormuydunuz ?sen neler yaptın bu adama ayrılık boyunca aradın mı hiç ?? çorbaya döndü ama napiyim sordum işte :KK70:

Senin ilginden kopmak istemiyordur. Sebep bu.
Seviyor olsa yanında olurdu.
Sevgiden kasıt arkadaşça değil gerçek sevgi, aşk.
Yani hiçbir şey ummamak lazım.
Bence kökten hallet ve kesinlikle sana ulaşmasını engelle.
Amaa sen de istiyorsun herhalde iletişimi sürdürmek yoksa böyle yapamazdı karşındaki insan.

iyide canım ben buna ilgi göstermeyi bırak da bunu yapabilmem için imkanım bile yokk..net harici karşılaştığımız biyer yok ve ben ona hiç yazmıyorum normalde.sevdiğimi biliyor okadar.ilgi gösterdiğim falan yok..ama başkalarına kayacağımı elinden kaçıcamı anladığı vakit hemen benle iletişime geçiyor. etekleri tutuşuyorr anlayamadım gitti ben bu adamı bilmiyorumkismile

canım Allah bidaa ayırmasın maşallahh maşallah :)) peki umut var mıydı seninkinde döneceğine dairr.sana açık kapı bırakıyormuyduu??ayrılık boyunca hiç iletişime geçmişmiydiniz ya da ne biliyim karşılaşıyormuydunuz ?sen neler yaptın bu adama ayrılık boyunca aradın mı hiç ?? çorbaya döndü ama napiyim sordum işte :KK70:

ben evliligi dusunmuyorum karsiyim diyordu, iki yil önce bu hafta çikti geldi yapamiyorum, olmuyor dedi!!! :KK43:((((( arkadas kalalim benim için hep degerlisin falan zirvalamaya basliyordu
tabiii bunun uzerine ne diyebilirim, sildim msn'den, tel'inide falan...
sonra 3/4 ayda bir nedense ben doldukça birseyler yaziyordum, öfkemi kusuyordum falan... yine tik yoktu... yani açik bi kapi yoktu... sonra ben türkiye'ye geldim gectigimiz yaz... bilmiyorum neden aradim... belkide görmek istedim... gelemedi beni görmeye... ondan sonra dedim bi daha da gelme sakin... ama yine bunun üzerine ciddi bir adim yoktu birseyler yasamak istiyor ama arkadasta kalmak istiyor falan bende buna gelemedim yanii yine koptuk...
5-6 ay sonra hakkimda olumsuz birsey duydum hesap sormak için tekrar muhattap oldum... derken bunun uzerine 6-7 aydir görüsüyoruz iste kavga ediyoruz tartisiyoruz... ama o hala sözleriyle arkadasça davraniyordu ama ayni zamanda beni kiskandirmayada çalisiyordu daha öncede paylastim bir konusmami falan... isin umut kismina bakarsan yanii bir veriyor ömrümden iki aliyor durumuydu... derken 4 gün önce... oku, kendini ispatla, ben senle ciddiyim, ciddi ciddi evlenmeyi düsünüyorum dedi :))) kaydirigubbakcemile

Canım 2 yıl sonra mı geldi yapamıyorum diye?
Yani bu 2 yılda hiç görüşmediniz ama geldi öyle mi?
Yoksa zaten her zaman irtibat halinde miydiniz? :s

canım benimkide öle işte.bi veriyor iki alıyor ömrümden aynı durumdayız :S:S:S:S belki ben hemen yelkenleri suya indirmesem bu da aynen böle dayanamaz..ama benim yufka yürekliliğim bana hep kaybettiriyor :s bana birlikteyken hep derdi ki biz ayrılsak sen beni unutamazsın..şu kendine güvene bakarmısın..ayrıldıktan baya bi sonra kız kardeşi benim kuzenle resmimizi görmüş demiş ki abi erkek arkadaşı heralde o da diyormuş ki yok olamaz eniştesi falandır.böyleki güveniyor işte kendine.ben tersleyince etekleri tutuşuyor.ama ben böle devam etmek istemiyorum artık ya adam olsun 1.5 yılım gitti benden kopmuyor da gelmiyorda :KK43:((

Canım 2 yıl sonra mı geldi yapamıyorum diye?
Yani bu 2 yılda hiç görüşmediniz ama geldi öyle mi?
Yoksa zaten her zaman irtibat halinde miydiniz? :s

yok iki yil önce yapamiyorum birliktelik bana göre falan degil diyordu
son 7 aydir irtibattayiz ama ondan öncesi 4 ayda bir yada 5 ayda bir ben dayanamiyor öfkeme yenik düsüp saydiriyordum ona... mesela 4 ay hiç konusmuyorduk o da örnegin bir virüs kapmisti bir seferinde, sürekli bana mail geliyordu onun mail adresinden... dayanamadim tersledim seytan görsün yüzünü falan benzerinden... oda cevap veriyordu iste ben yollamadim virüs kaptim ama gel iste bu vesileyle yeniden eskisi gibi konusalim arkadas kalalim falan.... bilindik hikayeler... yanii böyle ama söyledigim gibi son 7 ay öncesine kadar sürekli görüsmede degildik... evet ona deger verdigimi biliyor, belki daha önce hiç böyle sevilmedigini biliyor... bilmiyorum ama kopamiyor iste... ona ne sen benden nede ben senden kopamiyoruz dedigimde gülüyor piskin piskin.. uyuz demekki biliyor :)))))

yok iki yil önce yapamiyorum birliktelik bana göre falan degil diyordu
son 7 aydir irtibattayiz ama ondan öncesi 4 ayda bir yada 5 ayda bir ben dayanamiyor öfkeme yenik düsüp saydiriyordum ona... mesela 4 ay hiç konusmuyorduk o da örnegin bir virüs kapmisti bir seferinde, sürekli bana mail geliyordu onun mail adresinden... dayanamadim tersledim seytan görsün yüzünü falan benzerinden... oda cevap veriyordu iste ben yollamadim virüs kaptim ama gel iste bu vesileyle yeniden eskisi gibi konusalim arkadas kalalim falan.... bilindik hikayeler... yanii böyle ama söyledigim gibi son 7 ay öncesine kadar sürekli görüsmede degildik... evet ona deger verdigimi biliyor, belki daha önce hiç böyle sevilmedigini biliyor... bilmiyorum ama kopamiyor iste... ona ne sen benden nede ben senden kopamiyoruz dedigimde gülüyor piskin piskin.. uyuz demekki biliyor :)))))

Hmmm... Hiç kopmamış sayılırsınız zaten.
Anladım. Daha iyi olsun bundan sonra her şey sizin için. :KK66:

ayy vallaha aynı benimki.biz de kopamıyoruz birbirimizden bizimde tartışmalarımız oldu yeri geldi ben sildim onu bazen o ccanımı yaktı hakaretimi bile yedi ama kopmadı benden.ama bunlar bişey değill önemli olan adam olup barışması.ben ona dayanamayıp ılımlı bi msj attığımda cevap vermeye tenezzül bile etmiyor adi!! ama bi ters bişey yazıyım hemen cv veriyor msj atıyo noldu diyo ne bu yaa bıktım vallaha bıktımm..!!şimdi bikaç gündür face.im kapalı başka arayışlara kapıldım sanıyor çünkü msn.e ileti yazmıştım o anlamda.ve kaç gündür de yokum.

sizce ne yapmalıyım arkadaşlar?? face dondurdum ölece sessiz kalayım yokluğumu mu yaşatıyım yoksa face.de seni takmıyorum imajı mı veriyim.buna da dayanamıyoo :S

dishy_kartal canım yaa sana msj atamıyorum malesef yeni olduğum için.çok saol verdiğin öneriler için tatlım ama ah bende bi sana ulaştırabilseydim düşüncelerimi ne güzel olurdu :)))

arkadaşlar biyerden okuduğum yazıyı size alıntı yapıyorum umarım işe yarar.

ERKEK ARKADAŞINIZ SİZİ TERKETTİ ONU NASIL DÖNDÜRÜRSÜNÜZ
Erkek arkadasiniz sizi terk etti ve siz

Istahtan kesildiniz.
Hic durmadan ya telefonunuzu yada emailinizi control ediyorsunuz.
Hic bir seye konsantre olamiyorsunuz.
Depresif bir sekilde dolasiyorsunuz.
Devamli onu dusunup acaba napiyor, birinimi buldu diyorsunuz..

Ve bunlarin sonucu olarak da bu asagidaki hatalarimi yapiyorsunuz:

1.Ya tamamen bitti ise deyip devamli korku icindesiniz.
2.Erkek arkadasiniza her zamankindende iyi davranip o’na devamli ne kadar sevdiginizi soyluyorsunuz.
3.O’na ayriliginizin sizin hataniz olmadigina inandirmaya calisiyorsunuz .
4.Hic durmadan ariyorsunuz( email,telefon,sms vs..)
5.Arkadaslari, kardesleri veya akrabalari vs ile temasa geciyorsunuz.
En kotusu ise, o’na size donmesi icin yalvariyorsunuz.

Erkek arkadasiniz veya sevgiliniz sizi terk ettiginde yapacaginiz en buyuk hata onun sizin uzuldugunuzu gormesi ve sizin onsuz yasayamayacaginiz mesajini vermenizdir.Bu davranislarinizla verdiginiz “mesaj “benim hic gururum yok, kendime guvenimde yok, ben bir zavalliyim, ben tek basima sensiz bir hicim ve bana istedigin gibi davranabilirsin" demektir.

Siz olsaniz boyle birine saygi duyarmisiniz? Tabiiki Hayir.

O halde O’nun sizi red ettigi gibi ayni sekilde sizde O’nu red edin.

O’na bende seni istemiyorum seklinde davranin.( gidin yuzune soylemeyin tabiiki, davranislariniz boyle gostersin)
Bu demek degilki erkek arkadasinizi veya sevgilinizi hatta eski esinizi istemiyorsunuz ve o'nu birakiyorsunuz.
Tavsiyem ( yazarin ) en az 3 veya 4 hafta kesinlikle ve kesinlikle iletisime gecmeyin.Telefon, email,sms, ne yapiyorsaniz , hepsini kesin)
Rica etmek, yalvarmak, gel bir daha deneyelim demek, mantikli fikirler sunmak erkeklerin bir kulagindan girip oburunden cikar.

Mantik yolu ile veya seni cok seviyorum demekle o kisiyi geri getiremezsiniz.
Cunku seven sizsiniz.Ve o nun icin bunun hic bir onemi yoktur.Sevgiliniz sizden ayrilmayi kafasina koymustur.Ve sevdiginizi soylerek bunun degisimini saglayamazsiniz.

Ve siz aradikca ,yalvardikca aslinda erkek arkadasinizi tamamen kendinizden uzaklastiriyorsunuz.
Unutmayin kacan kovalanir ama sonuna kadar kacilmaz.Bir yerde durup ikinci plana gecis yapmaniz gerekir.
Oncelikle dedigimiz gibi sizi terk eden sevgilinizle en az 3-4 hafta kontaga gecmeyin.
Hic endiselenmeyin, birisini bulsa bile uzun surmeyecektir.Ayriliklardan sonra bulunan kisilerle
iliski devami yuzde % 2 dir.Yani kazanc sizden yanadir.% 98 yeni iliskisi biter.Bu yuzden endiselenmeyin.

Bu 3-4 haftalik zaman icinde ise kendinizle mesgul olun.Yapmak istediklerinizi yapin.
Bu belki bir hobi,belki sacinizin rengini veya modelini degistirmek, belki eski arkadaslarla bir araya gelme.Veya uzun zamandir yapmak istediginiz diet.veya uzun suredir yapamadiginiz diger sehirdeki akraba ziyareti vs vs..

Ama mutlaka ve mutlaka kendi uzerinizde yogunlasin.Evet, kolay olamayacak sizin icin tum bunlari yapmak, o kisiyi hic aramamak.Ama ise yarayacagini goreceksiniz.
Sadece bu sure icinde sabir.

Siz ondan uzakta durdukca o sizi ozleyecektir.Simdi top sizin elinize gececek.En az endiselenen iliski icin aslinda en cok kontrolu elinde tutandir.

Cunku O’nun istedigi sizin aglamaniz, yalvarmaniz..Bunlara belkide cok alisik.Oysa siz farkli bir mesaj veriyorsunuz simdi.Benim sana ihtiyacim yok.Bitmesindende hic etkilenmedim.

Bu kez panik sirasi onda olacak.hatta simdi o belkide baska birini buldugunuzu , ne kadar da cabuk onu unuttugunuzu dusunecek ve narin egosu incinecektir.Ve o gelecek size ve af dileyecektir.
Bu tur ayriliklarda ilk yol eger size sevgiliniz buraya kadar dedi ise KABUL Edin. Hatta cok kisa bir mektup yazin.Bu mektupta ayriligi kabul ettiginizi yazin.

devamı da varmış vaktm oldukça yazıcam buraya.

Son düzenleme:
mektup kisa olacak.
kisinin adi ahmet diyelim.( sevgili ahmet vs yazmiyorsunuz)

Ahmet,

Ayrilma kararin cok yerinde.Haklisin ve ben seninle ayni fikirdeyim.
( Iki cumle ile eger gercekten ama gercekten kiracak bir sey yapmissaniz ornegin : ozur dilerim o gun seni kirdigim icin..

Son gunlerde cok ilginc olaylar oldu.Sana birgun neler oldugunu soylemek isterim.

Neyse, hersey icin tesekkur ederim,umarim ileride arkadas oluruz.

Sanirim su an icin ikimizinde ayri kalmaya ihtiyaci var.

Ayse

El yazisi ile yazilan mektubun daha hatirlatici oldugunu soyluyor yazar.cunku mektubu okuyacak bir yere birakacak odasinda veya salonda gecerken gozu takilacak.

ama baska sansiniz yoksa tabiiki email.
lutfen bir den fazla email atmayin.

kisaca mektupta
ilk satir ayriligi kabul ettiginizi yazacaksiniz.ve HAklisin diye ilave edin.( adam oturup neden hakliyim ben diye dusunecek )

ikinci satir, eger gercekten kiracak bir sey yaptiniz ise ozur dileyin ama kesinlikle ayrintiya girmeden.
ucuncu satir da evet ben hataliyim.( baska bir sey yazma)
4.cu satirda hayatimda bir degisiklik oldu sana soylemek isterim birgun.. ( ne oldugunu soylemiceksiniz ama soylemek istediginizi yazacaksiniz)
son satir tsk edin hersey icin.ve ilerde arkadas olabiliriz deyin ikinizinde ayri kalmaya ihtiyaci oldugunu yazin ve bitirin.
sevgiler falana yazmayin.sadece adiniz..

benim salak yine iş başında zemuszemus

ivik divik beni takip ediyor. ne yapsam karşılık verme çabasında.bikaç gün önce msj attım onu özlediğimi bildiren.manyaklık bende işte halbuki arkasında salya sümük modunda da deilim ama ne biliyim bana ılımlı yaklaşmaya başlamıştı ondan güç aldım sanırım belkiaraya sevgi özlem sözcükleri girerse erimeye başlar dedim.cv geldimi peki hayır..ama tersleseydim anında yazardı.neyse bende ileti yazdmıştım msn.e ''taliplerim sıraya girsin değerlendirme yapıcam ''diye.bunun üzerine o da böle öfkeli ve bıkkın durumda olduğunu içeren küfürlü bişe yazdı.ben o günden beridir yokum ortada zemuszemus taktik bekliyorum taktikk ve hiç şaşırmadım bugün hayatında biri varmış gibi bişeyler yazmış msn.e.face.i de açtım baktım ne halt karıştırıyo bu diye CADIARZU ilişkisi var yazmış hiiiiç şaşırmadım :KK70: bunu bekliodum çünkü ondan.beni tekrar ortaya çıkarmak için yine başladı taktiklere ama içimden hep geçiyodu.bu beni üzerine çekmek için her yolu dener ilişki durumunu bile değişir diye.face.im donuktu ya zaten hemen tekrar dondurdum o farketmeden.valla kılımı bile kıpırdatmam ki çok komik duruma düşüyor ya benimle uğraşmak için ona gülüyorum.ama artık taktikleri sıkmaya başladı başka bişeyler bulsa bari :KK70: alıştım artık bunlara ama ne yaparsa yapsın isterse gerçekten bi ilişki içine girmiş olsun ama ÇOK DA TINNNNN benim gibisini asla bulamaz bulsaydı beni itelerdi 1.5 senedir peşimde olmazdı herşey bi yana benimle uğraşmazdı.padişahın kızıyla da birlikte olsa dönecek bana dönecek eşşşşeklerrrr gibi hemde.ben dualarıma, temiz niyetime ve Allah'ın bana verdiği vaadlere çok güveniyorum.Allah'ım şimdiye kadar içime verdiği hislerde beni yanıltmadı.canıımı yakanları da bir bir önüme koydu ceza olarak süründüler hepside.bu yüzden çok da tınnn cidden yani.şimdi içimden geçiyo ki msn.i açıyım senin gibi yalancı sahtekar bi sevgilinin tadını çıkarsın yazıyım diyorum da manyak kıskandım sanıp moda girer diye umursamıyorum :KK70::KK70: bu taktiği de pek işe yaramıycak malesef çıkmıcam ortaya.boşu boşuna ilişkisi var yazıp kısmetini kapıyo ooooooohhhhh:teytey:

Son düzenleme:
benim salak yine iş başında zemuszemus

ivik divik beni takip ediyor. ne yapsam karşılık verme çabasında.bikaç gün önce msj attım onu özlediğimi bildiren.manyaklık bende işte halbuki arkasında salya sümük modunda da deilim ama ne biliyim bana ılımlı yaklaşmaya başlamıştı ondan güç aldım sanırım belkiaraya sevgi özlem sözcükleri girerse erimeye başlar dedim.cv geldimi peki hayır..ama tersleseydim anında yazardı.neyse bende ileti yazdmıştım msn.e ''taliplerim sıraya girsin değerlendirme yapıcam ''diye.bunun üzerine o da böle öfkeli ve bıkkın durumda olduğunu içeren küfürlü bişe yazdı.ben o günden beridir yokum ortada zemuszemus taktik bekliyorum taktikk ve hiç şaşırmadım bugün hayatında biri varmış gibi bişeyler yazmış msn.e.face.i de açtım baktım ne halt karıştırıyo bu diye CADIARZU ilişkisi var yazmış hiiiiç şaşırmadım :KK70: bunu bekliodum çünkü ondan.beni tekrar ortaya çıkarmak için yine başladı taktiklere ama içimden hep geçiyodu.bu beni üzerine çekmek için her yolu dener ilişki durumunu bile değişir diye.face.im donuktu ya zaten hemen tekrar dondurdum o farketmeden.valla kılımı bile kıpırdatmam ki çok komik duruma düşüyor ya benimle uğraşmak için ona gülüyorum.ama artık taktikleri sıkmaya başladı başka bişeyler bulsa bari :KK70: alıştım artık bunlara ama ne yaparsa yapsın isterse gerçekten bi ilişki içine girmiş olsun ama ÇOK DA TINNNNN benim gibisini asla bulamaz bulsaydı beni itelerdi 1.5 senedir peşimde olmazdı herşey bi yana benimle uğraşmazdı.padişahın kızıyla da birlikte olsa dönecek bana dönecek eşşşşeklerrrr gibi hemde.ben dualarıma, temiz niyetime ve Allah'ın bana verdiği vaadlere çok güveniyorum.Allah'ım şimdiye kadar içime verdiği hislerde beni yanıltmadı.canıımı yakanları da bir bir önüme koydu ceza olarak süründüler hepside.bu yüzden çok da tınnn cidden yani.şimdi içimden geçiyo ki msn.i açıyım senin gibi yalancı sahtekar bi sevgilinin tadını çıkarsın yazıyım diyorum da manyak kıskandım sanıp moda girer diye umursamıyorum :KK70::KK70: bu taktiği de pek işe yaramıycak malesef çıkmıcam ortaya.boşu boşuna ilişkisi var yazıp kısmetini kapıyo ooooooohhhhh:teytey:
bencede boşver zaten hep bu çenemizi tutamamaktan kaybediyoruz. ben kafam boş olduğunda sağlıklı düşünebildiğimde kendim için doğrunun ne olduğuna karar veririm kendimi tembihlerim hatta eğer beklemediğin bi durumla karşılaşırsan soğukkanlı ol sakın ani kararlar verme ani hareketler yapma derim ama çenemi tutamam öle anlardaakannehir

yukarda yapmayın denilen bütün hataları da yapmışım bu arada. . ayrılıktan sonra mesaj attım sevdiğimi falan söyledim ne aptalım ya. çok tecrübesizmişim anladım artık. . saf saf sevmişim iyi niyetli davrandım sevdiğini söylemenin neresi kötü die düşündüm ama. . ahhhhhh ahhh şimdi kafama ne kadar vursam az. .senağlama

bencede boşver zaten hep bu çenemizi tutamamaktan kaybediyoruz. ben kafam boş olduğunda sağlıklı düşünebildiğimde kendim için doğrunun ne olduğuna karar veririm kendimi tembihlerim hatta eğer beklemediğin bi durumla karşılaşırsan soğukkanlı ol sakın ani kararlar verme ani hareketler yapma derim ama çenemi tutamam öle anlardaakannehir

yukarda yapmayın denilen bütün hataları da yapmışım bu arada. . ayrılıktan sonra mesaj attım sevdiğimi falan söyledim ne aptalım ya. çok tecrübesizmişim anladım artık. . saf saf sevmişim iyi niyetli davrandım sevdiğini söylemenin neresi kötü die düşündüm ama. . ahhhhhh ahhh şimdi kafama ne kadar vursam az. .senağlama

canım benim neden kendini suçluyorsun..bizim sevgi anlayışımızla onlarınki farklı.biz içimizden geldiği gibi seviyoruz ama onların derdi oyun oynayarak sevmek.tabi buna da sevmek denirse.

ayrılığın üzerinden 1.5 yıl geçti ben artık çok güçlendim ona karşı.ki artık ciddi ciddi umursamamaya başladım bile.ilk zamanlar bilmiodum taktik yaptığını her yaptığı rolü ciddiye alıyodum ve canım çok yanıyodu.sonradan anladım ki bana karşı yapıyo resmen.benim de tek hatam bi yerde tavrımı koyuyorum ama o şekilde devam edemiyorum azcık bi ılımlı yaklaşsa düzeldi sanıyorum duygularıma yeniliyorum.ama yok artık öle.biyerlerini yırtıp kafasına geçirse yine tınlamıcam artık.tınlamıcam ki kudursun.onun istediği üzerine düşiyim.bazen de tepkilerimi sınamak için yapıyo seviyomuyum içimde bişeyler varmı hala diye.vazgeçtiğimi sandığı zaman tutuşuyo etekler.bundan sonra görür gününü.zatende artık onu çekicek hal kalmadı bende valla uğraşamam yoruldum.:umursamaz:

kymtd ne güzel farkına varmışsın ve kendine gelmişsin.
Evet malesef bizim kızlar feci halde saf.
Seven erkeğe hiç rastlamamışlar. O yüzden en ufak bir şeyde umutlanıyorlar malesef.
Artık bundan sonra daha dikkatli olup, sağlıklı ilişkiler yaşayacaksın eminim ki.

eğer isterseniz yazının devamı var ekleyebilirim......aslında burdaki arkadaşların biraz kendilerini toplamaları açısından iyi olur.kitabın yazımındaki asıl amaç da buymuş zaten..ki biz kendimizi toplayıp güçlendikten sonra onlar tıpış tıpış dönerler.

X