Ayrılsak da beraberiz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tabiki tabiki aynen öyle ama benim şikayetçi olup yeter yapamıyorum demem gereken bir durumda karşımdakinin demesi tuhaf ders olsun bence de kimseye değerinden fazla değer vermeyin bir de asılı kalan bir cümle olmasın yaşayıp öğreniyor insan

Evet bir de bu var ben burayi atlamisim, haklisiniz basina gelmeyen bilmez ve basina gelince anlasilir dimi cok haklisiniz ya aynen. Neyse ya size kolayliklar dilerim.
Karar veren taraf siz değilseniz diye söyledim onu ben karar versem zorlanmazdım

Affedebilirsiniz de sizin tercihiniz, evliliginizi en iyi siz biliyorsunuz ama ne olursa olsun mutlaka iyice burnunu surtun, bir daha da eski fedakar, uyumlu kadinlardan olmayin. Oyle olunca esinize rahat batiyormus anlamis oldunuz, kiymet bilmiyor.
Benimki net de diğer evleneceklere ders olsun bu süreç.

Affedebilirsiniz de sizin tercihiniz, evliliginizi en iyi siz biliyorsunuz ama ne olursa olsun mutlaka iyice burnunu surtun, bir daha da eski fedakar, uyumlu kadinlardan olmayin. Oyle olunca esinize rahat batiyormus anlamis oldunuz, kiymet bilmiyor.
Mevcut durumda af dileyen bir taraf yok. O uyumlu fedakar kadın olmazsa bu evlilik zaten sürmez.

Almadığınız her rol çalınır, bu işler böyledir.

Bu durumda ne yapılır bilmiyorum.
Yalnız ben şunu anladım yapılan iyilikler bir anda çöpe atılabiliyor. Benim tüm yaptıklarımı, fedakarlıklarımı hiçe sayan bir adama neden bu süreçte destek olayım. Şimdi yine destek olsam beklenen şey olacak, o zaman yokmuş gibi hayatıma devam ederim.

İnanın içimden hiçbir şey yapmak gelmiyor ben istemediğim hiçbir şeyi rol olsun diye yapmadım şu hayatta, yakınını tanıdığım temas ettiğim için çok üzgünüm ama onun üzgün olması umrumda değil şu an. Ben neler yaşadım da umursanmamışım rol yapılmış neyin samimiyetini göstereceğim ki ona

Bugün ayrılmasam yarın bunun devamlılığı olamaz artık o büyüyü bozduk

Düşünsenize belki su an hamileydiniz, benim aklıma hep o mesaj gelir mesela ,yazmıştınız ya ,istemiyorummmmmm bunun anlamı yok mu diye yazdı demistiniz .Altin olsa ,gümüş olsa bana bunu eden adamı bir dakika yanımda tutmam.Ama adam sizi taniyor ,bizden iyi taniyor,size neyi ne kadar yapqbilecegini biliyor ,ondan bu ozguven

Ne eşiniz, ne aileniz, ne arkadaşlarınız, ne akrabalarınız ne de evladınız için çok fedakar ve kendinden karakterinden ödün vererek uyumlu olmamak gerekiyor zaten, üzülen siz oluyorsunuz.

İnsanoğlu yapılan fedakarlıkları, iyilikleri kolay unutur, hep yapmadıklarınız kalır akılda ve daha fazlası istenir.

Geçenlerde çok samimi olmadığım ama karşılaşınca ayak üstü sohbet ettiğim 2 kadınla oradan buradan konuşurken laf evliliklere geldi, ikisi de maddi manevi eşini sıfırdan alıp yukarıya taşımış kadınlar, işyerlerinin, evlerinin, çocuklarının her türlü sorumluluğunu bu kadınlar yüklenmiş eşlerine konfor alanı yaratmışlar, benden genç olan bu kadınlar daha şimdiden bir sürü hastalıkla boğuşuyor, eşlerimizi sırtımızda da taşısak değer görmüyoruz, yaptığımız fedakarlıklar unutuldu, biz iyi ve uyumluysak eşlerimizde iyiler gibi bir sürü konuşma geçti aramızda.

Şu hayatta ne kadar fedakarsan ne kadar çok sorumluluk yükleniyorsan o kadar kıymetin bilinmiyor, kimse yaptığı fedakarlıkların çetelesini tutmuyordur ama karşınızdaki insan çatır çatır laf söyleyince ama bende bunları bunları yaptım cümlenize cevap yapmasaydın, çekmeseydin oluyor maalesef.

Konunuzu en başından beri takip ediyorum.Zaten daha önce de yazmıştım eşiniz boşanma işini yokuşa sürecek gibi görünüyor diye.Buradaki her insanı lütfen ciddiye almayın demeye geldim.Bi kere ağzınızdan boşanacağım çıkınca anında boşanmanız gerektiğini eğer boşanmazsanız omurgasız olduğunuzu flan da iddia edebilirler.Kişi ne yaşadığını kendi bilir.Bu hayat sizin hayatınız boşanmak da boşanmamak da sizin iradenizde bi durum.Boşanacaktın hani ne oldu fos çıktı gibi cümleler kimse kusura bakmasın ya da baksın insanların mutsuzluğu için tetikte bekleyenler olduğunu hissettiriyor bana doğrudur yanlıştır bilemem tabi bu bi his.Senerlece süren bir evliliği bitirmek elbette ki kolay değildir.Bazıları sanıyor ki oyun arkadaşından ayrılıyorsun…çocuk gibi küstüm oynamıyorum bana ne diyip arkanı dönüp evine dönmeye benzemez boşanmak elbette…Büyük bir travma..
Çok yol katettiniz kendi içinizde.Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.

Çok teşekkür ederim dediğiniz gibi çok kararlı olsanız da çekip gidince olmuyor yasal bir sürü süreç ev vs organizasyonu ailenizi bu duruma hazırlama belki çevrenizi hazırlama gibi karmaşık yapılması gerekenler oluyor. Siz hazır değilseniz zaten bunlar için önce kendinizi hazırlamanız gerekiyor. Keşke bitti diyip silip çöp sepetine atılabilsem ama 10
Yıl içinde kendi soyadımı bile unuttum her yerde kimliğim onun adını taşıyor. Söylemesi kolay süreci zor bir durum

Diyorum ya büyüyü bozdu bir kere aşka olan inancım bile kalmadı kapansa da kapanmasa da kaybettiklerimiz yerine gelmeyecek
Zor bir durum yeniden deneyince acaba ne zaman aynı şeyleri tekrar söyleyecek hissi ve sevgisinden emin olamama oluşur insanda.

Zor bir durum yeniden deneyince acaba ne zaman aynı şeyleri tekrar söyleyecek hissi ve sevgisinden emin olamama oluşur insanda.
Ben ona kendimden çok güveniyordum sıfır güvenle mümkün değil sağlıklı kalabilmek sağlıklı yürütebilmek, ama zaman geçtikçe hiçbir şeyin önemi de kalmadı yani tüm yaralarım kabuk bağladı ilk günkü kadar da acımıyor ne tuhaf insan oğlu 11 gün önce buraya yazarken bu hale yıllar geçse gelemeyecekmiş gibiydim her yara iyileşiyormuş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…