Ayrılsak da beraberiz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İyileşmek zorunda ama bu konuda da kendinize zaman tanıyın aksi takdirde sıkıntılı bir iç patlama yaşayabilirsiniz. Akıllı bir kadınsınız eminim bunun da üstesinden gelirsiniz.

Beni linçleyecek insanlara ihtiyacım var şu an yine dağıldım hadi yüzüme ne kadar beceriksiz ve omurgasız olduğumu söylesin herkes yine çıktığım yüksekten düştüm

Hiçbirşey olmuyor konumda bir adım ilerleyemiyorum o kadar düşkün hissediyorum ki kendimi ne zaman geçecek acaba bitecek mi ben toparlanacak mıyım ne olur kötü birşeyler söyleyip kendime getirin beni
Eşiniz hala evde kendine bi yer bulmadı galiba..
Avukatla görüşüp protokol hazırlayacaktınız hazırlayabildiniz mi ?

Eşim mi artık eş değiliz sanıyorum mayısta dilekçe verecekmiş tüm evliliğimizi sorguladık çok yanlış bir çiftmişiz ben halen aynı hislerle çok mutsuzum
hemen yarın gidip dilekçe vermediğiniz sürece hayatınızdan çalınan yıllara yeni günler eklenecek.o evde beraber yaşadıkça hiçbir şey değişmez. belki adam başka bir kadınla sevişip giriyor o eve. neden kendinize bunu yaşatıyorsunuz

Söyleyin ya ben kendime neden bunu yaşatacak kadar salağım

Eşim mi artık eş değiliz sanıyorum mayısta dilekçe verecekmiş tüm evliliğimizi sorguladık çok yanlış bir çiftmişiz ben halen aynı hislerle çok mutsuzum
Ne zaman dilekçe verileceğine niye o karar veriyor ? Niye hala ezdiriyorsunuz kendinizi ? Neyi bekliyorsunuz ? Adam sizi sev mi yor gidin verin dilekçeyi evden de hemen postalayın. Ben sizi gerçekten anlamıyorum.

Arafta kalmak size daha kotu hissettirir. Neden mayista dilekce veriyorsunuz? Bugun dilekce verseniz en iyi ihtimalle 1 ay sonra dava olacak, 1 aya gerekceli karar cikacak, ancak 2 ayda tamamen bosanmis olacaksiniz

Ne zaman dilekçe verileceğine niye o karar veriyor ? Niye hala ezdiriyorsunuz kendinizi ? Neyi bekliyorsunuz ? Adam sizi sev mi yor gidin verin dilekçeyi evden de hemen postalayın. Ben sizi gerçekten anlamıyorum.
Ben. De kendimi anlamıyorum işim mesleğim var defet bu adamı

Arafta kalmak size daha kotu hissettirir. Neden mayista dilekce veriyorsunuz? Bugun dilekce verseniz en iyi ihtimalle 1 ay sonra dava olacak, 1 aya gerekceli karar cikacak, ancak 2 ayda tamamen bosanmis olacaksiniz
Adli tatil var bir de belki de adam onun hesaplamasını yaparak daha geç evden çıkma derdinde. Şimdi çıksa yeni eve kira daha pahalı olacak tabi.

Adli tatil var bir de belki de adam onun hesaplamasını yaparak daha geç evden çıkma derdinde. Şimdi çıksa yeni eve kira daha pahalı olacak tabi.
Bana işi sündürme derdinde gibi geldi, bu herif şimdi çıkıp gitse dışarda 10 gün dayanmaz, alıştı rahata ev kedisi. Affet, hata ettim de diyemiyor, gururu da var utanmazın şimdi.

Bana işi sündürme derdinde gibi geldi, bu herif şimdi çıkıp gitse dışarda 10 gün dayanmaz, alıştı rahata ev kedisi. Affet, hata ettim de diyemiyor, gururu da var utanmazın şimdi.
Adam alışmış kullanmaya onun için uzattığı kadar uzatacak. Ne olsa sessiz konu sahibi adam da ciddiye almıyor tabi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…