Ayrılsak da beraberiz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çünkü halen gerizekalı gönlüm onun pişlmann olup geri döneceğini
Düşünüyor
Pişman oldu zaten. Gül gibi rahatını bozduğuna çok pişman şu an. Ama dediğim gibi, utanmadan bir de gurur yapıyor. Burnu düşse yerden almaz bu. İstediğiniz bir türden değil pişmanlığı. Asla da o şekilde pişman olmayacak.

Düşünüyor
Kolay değil biliyorum ama uzadıkça daha zor olacak. Hem pişmanim dese bir daha güvenebilecek misiniz ? Acabalarla evlilik yürümez. Kendinize artık bir yol çizin ve önünüze bakın, yıllarınızı sevgi dilenmek için geçirmeyin.

Adli tatil var bir de belki de adam onun hesaplamasını yaparak daha geç evden çıkma derdinde. Şimdi çıksa yeni eve kira daha pahalı olacak tabi.

Adamın ne istedigini anlayamadim. Ustunr basa basa ayrilmak istedi, şimdi ise oyalıyor. Bence konu sahibinin bosanmayi kabul edecegine ihtimal vermiyordu, elinde patladı blofu

O kadar haklısınız ki güvenemicem şu an bile. Güvenmiyorum

Düşünüyor

Kuzum sen boşanmak, ayrılmak istemiyorsun. Yerinde başka bir kadın olsa o adamın eşyalarını pencereden atardı ya da anasının evine kargolardı eşyaları. Adam sana neler dedi, anne olma hayalini çok açıkça ya elinden aldı ya da ertelemiş oldu. Kendi başına boşanma davası açmıyorsun.

Adam bir iki özür dilese, kaldığın yerden devam edip, çocuk yapacaksın. Ama bu adam cidden değer vermiyor. Sana "düğünümde altın takarsın" demiş. Bunu diyen adamdan ne kadar kocalık beklenir. Ya da ne kadar baba olarak sorumluluk alabilir.

Boşanacağınızı hiç sanmıyorum, hele senin isteğinle. Bu adam hayatını toparlar, birini de bulduğunda, şak diye dava açar, yıkılırsın.

Biz buradan ne yazarsak yazalım senin hayatın sonuçta. Bu kadar insan boşan dedi, umursamadın. Kendini kandırıyorsun boş yere. Al kocanı karşına otur konuş, dersi boşanmak mı yoksa çocuk mu istemiyor oturun birbirinizin isteklerine göre evliliğinizi devam ettirin.

Söyleyin ya ben kendime neden bunu yaşatacak kadar salağım
Salak değilsiniz, bol bol özeleştiri yapacak kadar makulsunuz fakat duygusal olarak çok hassas ve zayıfsınız dolayısıyla bu da sizi eşinizin manipülasyonlarına karşı korumasız kılıyor. Sizi bir şekilde arada bırakıyor. Ayrılmak istedikten sonra sözünün gerektirdiği gibi davransa hayatınıza bir şekilde devam edeceksiniz -ki o da bunun gayet farkında- fakat bu belirsiz tavrını bilerek sürdürdüğünü düşünüyorum. Bu durumda bu kangren süreci bitirmesi gereken kişi sizsiniz. Gerçekten değer verse sizi ya da evliliğinizi bu sürece sokmazdı. Heyecan arıyor ama düzenini bozmayı gözü almıyor. Evliliğinizi değil kendinizi düşünün. Hayat akıp gidiyor ve hala bu kişiyle vakit harcıyorsunuz.

Düşünüyor
Hani bitmişti, hani geri dönüşü yoktu, hani asla affedemezdiniz dediği lafları? Ne bu şimdi? Ciddi ciddi bizlerle dalga geçtiğinizi düşünüyorum ben artık. Konuda etkileşim kalmayınca bomba etkisi yapacak birşeyler yazayım dediniz sanırım. Siz avukat bile bakmadınız dimi bırakın protokol hazırlamayı...

Ben. De kendimi anlamıyorum işim mesleğim var defet bu adamı
Kendinize fazla yüklenmeyin. Ama yaşadıgınız seyler normal değil terapiye gidin beraber belki orda hersey farklı çözülür. Eşinizin söyledikleri üzücü kabullenmesi zor ama bazen maksat amacını aşıyor. Düşünmek yerine bi adım atmak mantklı belliki suan sizde hazır değilsiniz ayrılığa farklı bi çözüm bulup bitecekse bile bunu içinizde kabullenmeniz gerek önce. Fazla fikir yorum alıp gaza gelmek o an iyi gelebilir ama bi süre sonra yne en basa dönersiniz. Ne olacaksa bunu sindirmek en önemlisi bence sürdürmek veya boşanmak farketmiyor

Canımsınız. Bu hayatta başka düşmana ihtiyacım yok hiç nur topu gibi kendim vardım allaj lAyığıöı versin
ya yok benim savunulacak bir tarafım omurgasızım ayakları üzerimde duramayan kişiyim herkes. Manüple edebilir beni

Nerde bitecek onun için sağlam. Duran bir kadın lazım benim gibi her ılımlı yorumu kendine yoracak vasıfsızla ne olur ki

Derdi boşanmak ama benim gibi her dediğine amade kadınsan

Bu adam sizi tekrar çok fena üzecek şimdi rahatını bozmuyor kafasına başka planlar var belliki herşeyi halledip hadi eyvallah diyip çekip giderse aniden olan size olacak

Vay be adama bak kıymetine bak .Yazık ya benim kocama valla burda neler neler görüyorum, eşimin tırnağı etmeyecek adamlar ne değer görüyor, kadınlar tarafından. Ben ise adamın her şeyine trip atıyorum, bugun ona çok güzel davranıcam, canım kocam .Konu sahibi size çok şey yazdım ama sanırım etki etmeyecek, adam sizi o kadar iyi tanıyor ki sizinle oynuyor.Yapacak bir sey yok ,siz kendinizi sevip değer vermedikçe bizim yapabileceğimiz hicbir şey yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…