Babamdan büyük adamin bana asilmasi normal mi? Cildirmak uzereyim

Peki sizin aklınıza neden konu sahibi gayet sert tepkiler vermiş olduğu halde, adamın laftan sözden anlamayan pis bir sapık olabileceği gelmiyor? Neden hemen konu sahibini suçlayıcı konuşuyorsunuz? Siz tepki verememişsinizdir diye. Hiç mi tutturan, dadanan, ne yapılırsa yapılsın vazgeçmeyen adamlar yok? Kendinizden örnek vermeniz de cabası.
Ayrıca konu sahibi hiç de naif davranmamış buradan bile belli öfkesi.
Konu sahibi yorumumda art niyet aramazken siz niye avukatlığına soyundunuz anlayamadım.Neyse sizi gormezden geleyim polemiğe giresim yok sizinle gereksiz yere

Pinhan Pinhan Purpplee Purpplee

Arkadaslar ikinizin ne demek istedigini de anladim ben.

Ben kirk yil dusunsem babamdan buyuk adamin bana asilacagi aklima gelmezdi. Once hic konduramadim ama bir rahatsizlik hep vardi.

Kahve tekliflerine hayir dedim, maillerine cevap vermedim, getirdigi kahveyi doktum. Bir insan bir teklife hayir diyorsa ve hic acik kapi birakmiyorsa, ornegin su gun cikalim , su saat vs diye belirtmiyorsa bu hayir demektir. Benim lugatimda bu boyledir. Ama karsimda azili bir sapik varmis ben sonradan farkettim.

Once gelip gunaydin diyip, ben kapiyi kapatinca tekrar gelip kahve teklif etmesiyle anladimki bu vazgecmeyecek. Oturdum ve kendisinden tiksindigimi belirttigim bir mail yazdim. Hem de acik acik. Onu defalarca reddettigimi ve onun bu anlayip anlamamazliktan geldigini, onunla ne kahve icmek ne de ondan gelen kahveyi icmek istemedigimi belirttim. Bunun uzerine anlamadi, anlamak zorunda kaldi serefsiz.

Bana kendi yasitim genc erkekler ilgi gosterdiler ama bunun gibisine hic denk gelmedim. En rahatsiz edeni bile bunun kadar adi degildi.

Ben surada kendime kiziyorum; daha ilk kahve teklifine hayir demeliydim, ne munasebet diyip kapiyi kapatmaliydim. Yoksa verdigim tepki cok acikti.

Bu adam kafayi taktigi icin bu kadar dadandi bana, benden hic bir hareket gormemesine karsin.
Benim hoslandigim ve bunu bilen genc cocuk bile “ cok kapali, sert duruyor, cesaret edemiyorum” demisti.

Mide bulandıracak bir şey yok,maili en başta atacakmis demekki adam bundan anlıyor,konu sahibi naif bir insan olup tavrını vaktinde koyamamis olma ihtimali ve şahsın bunu olumlu gibi algılamak istemesi ihtimali neden aklınıza gelmiyor acaba

Mailde yazanlari cok once duymasi gerekiyormus evet ama ben gercekten bu manyaga olumlu falan davranmadim. Bu bunaga olumlu davransam neden rahatsiz olayim degil mi?

Adam gercekten azili bir sapik. Bir insana bir sey teklif edersiniz ve hayir derse, alternatif bir zaman yer sunmazsa bu zaten cok aciktir. Mail yazarsaniz, teklif ederseniz cevap bile vermezse gayet aciktir. Gunaydin nasilsin derseniz iyiyim derse gayet aciktir.

Ben gaaayet aciktim bu adam serefsiz.

Gercekten dusunuyorum da mail yazmasam odama geldiginde elime gecen ilk sivri seyi kafasina firlatmam ve imdat sapik var diye bagirmam gerekiyordu. Yoksa bu adam yine durmayacakti.

Maile kadarki süreçte tepkinizi yeterince koymadiniz demekki..Benim bir müdürüm vardı rahmetli oldu şimdi.O da kapının arkasına sıkıştırıp iltifatlar ediyordu tavrim belli olunca artık bırakmistı ve beni gördüğü yerde kaş catmaya terslemeye başlamıştı
Erkekler reddedilince öldüren canlılar haberiniz var mı? Hayırdan redden anlayan bir cins değiller.

Bunu anlattığında normal gören arkadaşından uzak dur bence adam bildiğin sapık bunun neresi normal ya 😑 Müdürün yada şikayet edebileceğin biri varsa hiç çekinmeden bu durumu dile getirmelisin

Mailde yazanlari cok once duymasi gerekiyormus evet ama ben gercekten bu manyaga olumlu falan davranmadim. Bu bunaga olumlu davransam neden rahatsiz olayim degil mi?

Adam gercekten azili bir sapik. Bir insana bir sey teklif edersiniz ve hayir derse, alternatif bir zaman yer sunmazsa bu zaten cok aciktir. Mail yazarsaniz, teklif ederseniz cevap bile vermezse gayet aciktir. Gunaydin nasilsin derseniz iyiyim derse gayet aciktir.

Ben gaaayet aciktim bu adam serefsiz.

Gercekten dusunuyorum da mail yazmasam odama geldiginde elime gecen ilk sivri seyi kafasina firlatmam ve imdat sapik var diye bagirmam gerekiyordu. Yoksa bu adam yine durmayacakti.
Evet arsız bir adam.Ben de olsam acaba yanlış mı anlıyorum deyip bir süre tepkisiz izlerdim çünkü adam üste çıkmak için "Neden üstünüze alındiniz hayırdır "da diyebilirdi sırf suç bastırmak için.Ama bu şahıs tepkisizlikten değil sert tepkiden anlıyormuş işte,iyi ki patronunuz fln değil huzur vermezdi bizim eski müdür gibi bakışlarıyla bile rahatsız ederdi

yaş konusuna bir şey demiyorum seda sayan ın son evlililiğinden sonra😬 ama evli olması yaşından bağımsız bir adilik. tavrınızı belli etmişsiniz zaten. sorun kalmamış bence

Evet arsız bir adam.Ben de olsam acaba yanlış mı anlıyorum deyip bir süre tepkisiz izlerdim çünkü adam üste çıkmak için "Neden üstünüze alındiniz hayırdır "da diyebilirdi sırf suç bastırmak için.Ama bu şahıs tepkisizlikten değil sert tepkiden anlıyormuş işte,iyi ki patronunuz fln değil huzur vermezdi bizim eski müdür gibi bakışlarıyla bile rahatsız ederdi

Evet sessizce …. Gitsin hayatimdan, yakamdan dussun istedim ve aynen dediginiz gibi yuzune yuzune senden igreniyorum, tiksiniyorum demeden anlamak istemedi serefsiz.

Bir de hic boyle sapiga denk gelmemistim, Allahim korkunc, kimse yasamasin.

Evet sessizce …. Gitsin hayatimdan, yakamdan dussun istedim ve aynen dediginiz gibi yuzune yuzune senden igreniyorum, tiksiniyorum demeden anlamak istemedi serefsiz.

Bir de hic boyle sapiga denk gelmemistim, Allahim korkunc, kimse yasamasin.
Devam ederse iş yerinde onu deşifre edeceğinizi söyleyin o zaman pes eder artık

Ben de sosyal bir etkinlikte 60lık bir amcayla tanıştım sohbet hoşbeş derken iyiydi, adam 3 kez boşanmış bir de 30luk oğlu varmış. Sonra dedi ki, 30-40 yaş arasındaki kadınları istemiyorum çocuk istiyorlar. 30luk kadın seni ne yapsın yaşlı karga diyemedim tabi, onun yerine kibarca o yaşta biriyle beklentileriniz uyuşmaz zaten neden kendi yaş grubunuza bakmıyorsunuz dedim. Kaldı tabi kazma. Beyefendi, görmüş geçirmiş bir adam gibi duruyordu dışardan bakınca o da bu türden çıktı iyi mi :KK51: dikkatli olmak gerek bu yaşlı herifler gevşeyebilir vallahi çok da yüz vermemek gerek
Cok iyi cevap olmus. Ben de bu 60lik adamlari anlamiyorum. Kendi yasitlari kadinlara onlardan cok yasliymis gozuyle bakiyorlar. 35-45 olanlarina da bana yapisti, ciddi iliski istiyor diyorlar. Bir kac gecelik iliski icin genc birisi neden 60 yasindaki adami tercih etsin ki ortada bir suru genc erkek dururken. Eger eskort degilse ya da yasli fetisi falan yoksa tabi. Zaten bu yasli adam meraki olan kadinlari duyup umutlaniyor bu amcalar. Sanslarini deniyorlar ya tutarsa diyerek.

şansını denemiş siz de gereken cevabı vermişsiniz maalesef her çeşit insanla yaşıyoruz ..aşkın yaşı yok ama karşılıklı ise burada tek taraflı taciz var mal anlamıyor da illa sert bi şekilde söylemen gerekmiş..adam evli bi de herhalde kaçamak düşünmüş te genç güzel bir kadın neden senle kaçamak yapsın özgüvene de bakın hele

X