Babamdan büyük adamin bana asilmasi normal mi? Cildirmak uzereyim

Endustri muhendisiyim, okulumu dereceyle bitirdim. Hali hazirda hem fulltime calisip hem de yl yapiyorum. 16 yildir burada yasiyorum ve evet olmayacak, olmamasi gereken seyleri de cok iyi biliyorum.
Bütün dünyada böyle çok yaş farkı olan ilişkiler olumsuz karşılanır. Avrupalı ya da Amerikalı olduğu için aşırı yaş farklı ilişkileri hoş karşılayanı görmedim. Aklın yolu bir. Hatta bizimki gibi doğu ülkelerinde daha bile normal çünkü kadının değeri yok.

5-6 yaştan sonrasında jenerasyon farkı oluyor zaten. İlişkiler için çok yaş farkı iyi değildir. Cinsellik olabilir bak. 20 yaşındaki kızla 40 yaşındaki adamın salt cinsellik yaşamasını da anlayabilirim bir nebze. Ama 65 yaşındaki adamın şeyi bile kalkmıyordur ki? Cinsellik bile yaşayamazlar doğru düzgün. Kalp krizi geçirip kadının elinde kalma olasılığı var.

Bütün dünyada böyle çok yaş farkı olan ilişkiler olumsuz karşılanır. Avrupalı ya da Amerikalı olduğu için aşırı yaş farklı ilişkileri hoş karşılayanı görmedim. Aklın yolu bir. Hatta bizimki gibi doğu ülkelerinde daha bile normal çünkü kadının değeri yok.

5-6 yaştan sonrasında jenerasyon farkı oluyor zaten. İlişkiler için çok yaş farkı iyi değildir. Cinsellik olabilir bak. 20 yaşındaki kızla 40 yaşındaki adamın salt cinsellik yaşamasını da anlayabilirim bir nebze. Ama 65 yaşındaki adamın şeyi bile kalkmıyordur ki? Cinsellik bile yaşayamazlar doğru düzgün. Kalp krizi geçirip kadının elinde kalma olasılığı var.

Aynen oyle.

Yabanci forumlarda da tarattim, kadinlarin yazdigi seyler ; gross, disgusting, creepy. Yani kadinlarin hissi ortak.

Bir uye örnek olarak Acun Ilicaliyi vermisti saka gibi. Bu sapik adam simdiki sevgilisinin dogum gunune gidip “ sen simdi 18 mi oldun, resitsin artik yaniii?” Demis. Simdi bazi insanlar gercekten saf gibi bu adamin kizi 18 yasinda farkedip, asik oldugunu mu dusunuyor? Allah bilir kac yasindan beri radarina almisti sapik. Pedofili dememe kizanlar bir de bunu dusunsun bakalim.

Kadınların gözü açıldı artık, sosyal haklarını istiyorlar, toplumda eşit olmak istiyorlar. Gençlikle güzellikle yaşla değeri biçilen mal değil, insan olmak istiyorlar. Tek kelime demediğin, önceki jenerasyondan bir insanla ne konuşup paylaşabilirsin zaten, kadınlar net haklı. Erkekler de biraz akıl mantık çalıştırsın bu işlerde artık kızın yaşında bir insan seni ne yapsın amca :KK51:

Son düzenleme:
Ayrica yine soyluyorum; yasli adamla parasi icin birlikte olan kadin eskorttur, nokta. Eskortlugun tanimini bilmiyor musunuz ? Hala ayni dusuncedeyim, evet eskort.
Sugar daddy deniyor öyle adamlara. Açıkçası hak ediyorlar da. Midesi kaldıran parasını yesin böyle adamların 🤣

Bence asla normal değil. Normal gören arkadaşınızda bir tuhaflık var. Yaşlı başlı adamlar kuduruyor mudur nedir anlamadım? Zaten gençten değil yaşlıdan kork diye haybeye demiyorlar kardeşim.

Düşündükçe sinirleniyorum ya. 18 yaşındayken başıma gelen olaydaki kişi konumu gereği iletişim kurmam gereken biriydi, ben kendisinden yardım beklerken o beni taciz etmişti. Ayrıntısını anlatmayacağım, ben tepki gösterdikten sonra "lütfen annene anlatma" deyip korkudan altına sıçmıştı. Evliydi de. Zaten 18'den de küçük gösteriyordum, reşit olmadığımı da düşünmüş olabilir. Bir şey yapmamıştım ama şimdiki aklım olsa hem karısına hem de anneme söylerdim.

Arkadaşlarınız Türk mü ?Belki onların yetişme tarzı farklıdır.
Evet ikisi de türk.

Birinin kendinden 10 yas kucuk bir sevgilisi vardi. O yuzden boyle normal karsiliyor diye dusunuyorum.

Digeri hepten degismis. Hoslandigim adamin sevgilisi de olsa sorun degil dedi. Ben gercekten inanamiyorum insanlarin degisimine, bakis acilarinin bu kadar dejenere olmasina.

Ama burada da cogunluk normal degil dese de; normal karsilayanlar cikti.

Evet ikisi de türk.

Birinin kendinden 10 yas kucuk bir sevgilisi vardi. O yuzden boyle normal karsiliyor diye dusunuyorum.

Digeri hepten degismis. Hoslandigim adamin sevgilisi de olsa sorun degil dedi. Ben gercekten inanamiyorum insanlarin degisimine, bakis acilarinin bu kadar dejenere olmasina.

Ama burada da cogunluk normal degil dese de; normal karsilayanlar cikti.
Nasıl yani, aldatma içine girmeye okeyim mi diyor yani? Yoksa açık ilişki mi? Açık ilişkiyi anlayabilirim.

Iyi aksamlar arkadaslar,

Is yerinde bir suredir sistematik bir sekilde taciz ediliyorum. Babam 58 yasinda, bu kart zampara minimum 65.

Surekli, sevgililer gununde dahil, kahve icme teklifleri, masama kahve birakmalar, takma disleriyle odama kadar gelip gunaydin demeler. Kanim cekiliyor.

Ben once tuhaf tuhaf beni aramana sevindim (is icin) demesine vs huylandim ama asla konduramadim. Yok artik dedim.

Sonralari kahve tekliflerini hep reddettim, getirdigi khveyi doktum ama igrenerek, fincani bile tutmak istemedim.

En sonunda oturup kendisinden igrendigimi, beni rahat birakmasini anlatan cok sert bir mail yazdim.

Simdi size sorum su; ben bu adamin tacizi bir tarafa, benden hoslanmasinin dahi bir sapiklik oldugunu, resit olsam dahi cocugu yasinda oldugum icin kendisini igrenc, serefsiz bir pedofil olarak gordugumu soyluyorum. Ancak anlattigim bir kac arkadasim onun da insan oldugunu, asik olabilecegini soyluyor. Ben cildirmak uzereyim, bunun neresi normal? Annem babam duysa kalplerine iner herhalde.

Bu pisligin evli oldugunu belirtmeme gerek yok sanirim.

Siz ne dusunuyorsunuz? Bu yaslilarin genclerin, cocugu yasindaki kadinlarin pesine dusmesi bir tek benim mi mide mi bulandiriyor? Yani kendine bakmadan bana nasil bu tekliflerde bulunabilir inanilir gibi degil.
Evli olmasaydı arkadaşlarına katılırdım ama ama evli adamın genci bile mide bulandırıcı

Nasıl yani, aldatma içine girmeye okeyim mi diyor yani? Yoksa açık ilişki mi? Açık ilişkiyi anlayabilirim.

Yok acik iliski degil. Dün bulustuk, tanistigi bir adamdan bahsetti. Adami surekli ariyor, mesaj atiyor. Adam ya cevap vermiyor ya cok gec yaziyor. Yemege, kahveye falan dahi cikarmis adami.

Adam istemiyor belliki. Sevgilisi vardir dedim, o kadar asigim ki farketmez dedi. Sonra tabii saka yapiyorum falan dedi ama boyle bir seyin sakasi mi olur?

Cok da akilli, duzgun bir kizdi. Ama cok degismis:KK43:

Yok acik iliski degil. Dün bulustuk, tanistigi bir adamdan bahsetti. Adami surekli ariyor, mesaj atiyor. Adam ya cevap vermiyor ya cok gec yaziyor. Yemege, kahveye falan dahi cikarmis adami.

Adam istemiyor belliki. Sevgilisi vardir dedim, o kadar asigim ki farketmez dedi. Sonra tabii saka yapiyorum falan dedi ama boyle bir seyin sakasi mi olur?

Cok da akilli, duzgun bir kizdi. Ama cok degismis:KK43:
Çok tuhaf bir bakış açısı. Dünya üzerinde böyle bir şeyin değeceği erkek yok ki.

Bu ne şimdi?
Midemi bulandırdı yorumunuz.
Mide bulandıracak bir şey yok,maili en başta atacakmis demekki adam bundan anlıyor,konu sahibi naif bir insan olup tavrını vaktinde koyamamis olma ihtimali ve şahsın bunu olumlu gibi algılamak istemesi ihtimali neden aklınıza gelmiyor acaba

Mide bulandıracak bir şey yok,maili en başta atacakmis demekki adam bundan anlıyor,konu sahibi naif bir insan olup tavrını vaktinde koyamamis olma ihtimali ve şahsın bunu olumlu gibi algılamak istemesi ihtimali neden aklınıza gelmiyor acaba
Peki sizin aklınıza neden konu sahibi gayet sert tepkiler vermiş olduğu halde, adamın laftan sözden anlamayan pis bir sapık olabileceği gelmiyor? Neden hemen konu sahibini suçlayıcı konuşuyorsunuz? Siz tepki verememişsinizdir diye. Hiç mi tutturan, dadanan, ne yapılırsa yapılsın vazgeçmeyen adamlar yok? Kendinizden örnek vermeniz de cabası.
Ayrıca konu sahibi hiç de naif davranmamış buradan bile belli öfkesi.

Ya bu olayları direkt savcılığa vermek lazım kurum amirlerine üste bildirince onlar adli makamlara aktarmıyor sözlü uyarılar soruşturma vs idari yaptırımlarla geçiştiriliyor ama savcılığa verilse hayatını kaydırırlar karakol falan da değil direkt savcılığa gidilmesi lazım
Cimer artı savcılık işin içinde. İnşallah atarlar sapik herifi.

X