Babamdan büyük adamin bana asilmasi normal mi? Cildirmak uzereyim

konu acıyosunuz sizce normal mi sadece benim mi midemi bulandırıyo? karşı fikir gelince de tüü kaka.
yahu herkes niye fikirbirliği yapsın ki? o zaman ne anlamı var konu açmanın sadece sizin gibi düşünenlerin fikirlerini dikkate alacaksannız?

Ben de özgüvenlerine deli oluyorum bu amcaların yahu.... Nasıl pervasız nasıl arsızlar. Benzeri bizim okulda var. Müdür kendisini uyarınca "ne yapayım engel olamıyorum kendime" demiş. Öğretmen, öğrenci, hizmetli, önüne kim gelirse yürüyor, saatli bomba gibi. Hiçbir şey de olmuyor onca şikayete rağmen =( Görsen elleri titriyor, ayakta zor duruyor...
Evet,gözümün önüne geldi..
Gece gece seksten soguduk :/

konu acıyosunuz sizce normal mi sadece benim mi midemi bulandırıyo? karşı fikir gelince de tüü kaka.
yahu herkes niye fikirbirliği yapsın ki? o zaman ne anlamı var konu açmanın sadece sizin gibi düşünenlerin fikirlerini dikkate alacaksannız?
Asla!

Benim icin yorum her zaman degerlidir. Karsit yorumlari da begendim. Ancak siz hem “hanfendiciiim” seklinde bir uslupla saygi bekleyemezsiniz, hem de kendi soylediklerinizle celisip bir nevi diger fikre zaten bilincdisi katildiniz.

bekar olsaydi teklifte bulunmasini yanlis olarak gormuyorum. sonraki israr konusunda haklisiniz. evli olmasi da bambaska bir yanlis zaten.

herkesin bazi seylerden rahatsiz olma esigi farkli, normallestirecegi seyler farkli. o yuzden buna pedofili denmez pedofilinin ne oldugu belli bir sey. bu mailin uzerine hala sizi rahatsiz ederse artik gerekirse sikayetci olun taciz diyerek.

Başka mailler de var yani 😱

Evet. Yazmak hem uzun geldi, hem okuyuculari sikmak istemedim.

- bu sapik benimle ayni ekipte degil. Ama ortak proje uzerinde calistik. Mesela ondan bir bilgiye ihtiyacim var ya da onaya, mail yaziyorum, sorumun cevabini veriyor, arkasina “ su gun ofiste olucam, kahve icer miyiz?”.

- ben deneme surecimi gecince pasta yaptim is yerine goturdum. Birlikte yiyip kutlamak icin. Bu serefsiz o gun ofiste yokmus. Bana mail yazmis. “ pasta yapmissin, ben yiyemedim ama hayalimde seninle yiyorum” seklinde!

Bunlarin hepsi duruyor.

Allah belasini versin 16 yaslarindayken benim patronum olucak haysiyetsiz boyle yapiyordu. Ama bunu oyle bi sekilde yapiyorduki bi bakiyodum kiziymis gibi davraniyor.gerisini anlatmak istemiyorum 26 yasina geldim halaa unutamiyorum aklima geldikce cildiriyorum neden haddini bildiremedim diye kendimi suclaya suclaya anksiyete bozuklugumla basbasa kaldım.

Konu sahibi hicbisi yapamazsan işten ayril baska yerde devam et.sagligindan olursun yoksa
İğrenç insanlar yüzünden kendine bir daha sakın kızma...hala kendime kızıyorum sözün beni çok üzdü...neredeyse o yaşta çocuğum var...16 yaş dediğin çocuk daha...korkman,endişelenmen,yetişkin biri gibi karşılık verememiş olman çok doğal...
Sen haklısın o haksız ve sapık...bu konudaki durum bu kadar basit...

İğrenç insanlar yüzünden kendine bir daha sakın kızma...hala kendime kızıyorum sözün beni çok üzdü...neredeyse o yaşta çocuğum var...16 yaş dediğin çocuk daha...korkman,endişelenmen,yetişkin biri gibi karşılık verememiş olman çok doğal...
Sen haklısın o haksız ve sapık...bu konudaki durum bu kadar basit...
Teşekkür ederim desteginiz için 🙏❤️ kimsenin birdaha yaşamamasi dilegiyle

Yok sizde bir tuhaflik yok. Ben de benden yasli kisiler ilgilendiginde cok rahatsiz olup tiksiniyorum. 65 de degil. Mesela 30luk yaslardaki adamlar 18lik kizlara bakinca da tiksiniyorum. Zamaninda ben 19ken 28 gibi gorunen biri cikma teklifi etmisti. benden cok yaslisin dedim direkt. O da uzuldu, o kadar da yasli degilim diye. Bu adamlar kendi yasitlariyla takilsalar ya. Kendilerinden genc birini ancak parayla satin alabilirler, ona da herkes dusmez. Erkek olduklari icin herseye hak goruyorlar kendilerinde. Biz 30luk kadinlar nasil 19 yasindaki erkeklere asik olma hakkini kendimizde goremiyorsak onlar da gorememeli.
Evet, kesinlikle.

O kadar igreniyorum ki kendi uzerimden ornek bile veremiyorum. Diyelim ki 70 yasinda adam 30 yasinda kadina asik(!) oldu.

Sen o kadina ne verebilirsin? Dinc, fit bir vucut mu? Onu koruyabilecek guc mu? Saglikli bir cocuk mu? Cocugun dogup buydugunu gorecek bir omur mu? Ne umuyorsun? Bu dupeduz densizlik.

Sen ona ne enerji olarak yetebilirsin, ne onun dusuncelerini yakalayabilirsin. Sonra boynuzlaninca vay yandim!

Buyuk sozume tovbe ama insan tiksinmeden yuzune bakamaz nasil birlikte olsun?

acun ılıcalı misal 19luk kızlarla beraber. oluyor. ali ağaoğlu vs
konunun diğer kısımları beni ilgilendirmiyor

Bunlar normal örnekler mi ki, toplumda çoğu insanın midesini bulandıran tipler :KK51:

Acıun denen adam yaşına başına bakmadan 20lik kız kovalıyor, ünlü karısı da zaten profesyonel metres parasını yiyecek adam arıyor insanlar arkasından Allah Allah sevgili olduğu Arap fakir mi çıktı yoksam diye dalga geçiyor:bicak:

Ali Ağaoğlu zaten berbat bir tip, TVde çıksa kanal değiştiriyorum yüzünde meymenet yok. Ağzını yaya yaya bu da benim ortanca hanım dediği videoyu izledim midem bulandı. Şu adama para için metreslik yapan tipler de, paraya sebep evli kalan karısı da al birini vur ötekine yani, para için bu kadar şerefinden haysiyetinden vazgeçmeye değer mi? Bunları izleyip de normal bulan kimse tanımıyorum.:KK51:

Yok sizde bir tuhaflik yok. Ben de benden yasli kisiler ilgilendiginde cok rahatsiz olup tiksiniyorum. 65 de degil. Mesela 30luk yaslardaki adamlar 18lik kizlara bakinca da tiksiniyorum. Zamaninda ben 19ken 28 gibi gorunen biri cikma teklifi etmisti. benden cok yaslisin dedim direkt. O da uzuldu, o kadar da yasli degilim diye. Bu adamlar kendi yasitlariyla takilsalar ya. Kendilerinden genc birini ancak parayla satin alabilirler, ona da herkes dusmez. Erkek olduklari icin herseye hak goruyorlar kendilerinde. Biz 30luk kadinlar nasil 19 yasindaki erkeklere asik olma hakkini kendimizde goremiyorsak onlar da gorememeli.
Aynen öyle ya olayın iğrençliği bir yana bu cüret ve hak etmişlik tavrı beni delirtiyor ne münasebet ne cesaret yani, erkeklerin bu kibir abideliği bizim topluma has da değilmiş demek ki ben annelerin paşa oğulları olarak yetiştikleri için diye düşünürdüm hep. Adama bak ağzında dişi yok girdiği işlere bak kart juan carlos ya

Iyi aksamlar arkadaslar,

Is yerinde bir suredir sistematik bir sekilde taciz ediliyorum. Babam 58 yasinda, bu kart zampara minimum 65.

Surekli, sevgililer gununde dahil, kahve icme teklifleri, masama kahve birakmalar, takma disleriyle odama kadar gelip gunaydin demeler. Kanim cekiliyor.

Ben once tuhaf tuhaf beni aramana sevindim (is icin) demesine vs huylandim ama asla konduramadim. Yok artik dedim.

Sonralari kahve tekliflerini hep reddettim, getirdigi khveyi doktum ama igrenerek, fincani bile tutmak istemedim.

En sonunda oturup kendisinden igrendigimi, beni rahat birakmasini anlatan cok sert bir mail yazdim.

Simdi size sorum su; ben bu adamin tacizi bir tarafa, benden hoslanmasinin dahi bir sapiklik oldugunu, resit olsam dahi cocugu yasinda oldugum icin kendisini igrenc, serefsiz bir pedofil olarak gordugumu soyluyorum. Ancak anlattigim bir kac arkadasim onun da insan oldugunu, asik olabilecegini soyluyor. Ben cildirmak uzereyim, bunun neresi normal? Annem babam duysa kalplerine iner herhalde.

Bu pisligin evli oldugunu belirtmeme gerek yok sanirim.

Siz ne dusunuyorsunuz? Bu yaslilarin genclerin, cocugu yasindaki kadinlarin pesine dusmesi bir tek benim mi mide mi bulandiriyor? Yani kendine bakmadan bana nasil bu tekliflerde bulunabilir inanilir gibi degil.
Yaş olaylarına çok takılmıyorum , ruh yaşı önemli siz de çocuk değilsiniz ancak reddedilmesine rağmen devam etmesi ve evli olması iğrençlik… Şikayette bulunun ve dikkat edin başkalarına da yapıyor mu ? Onların da imzasını tanıklığını alırsınız. Sizden gördüğü tepki yetmiyor belli ki caydırıcı olmuyor bu sapıklara…

Pedofili degil, baska konuda yazmistim ancak anlayan cikmamisti pedofilinin ne demek oldugunu. Arada cok yas farki varsa, cok normal bulmuyorum bu etkilenmeleri. Ben 18-20li yaslarin basindaki bir erkekten hoslanmiyorum, zorlasam da hoslanamam. Bu insanlar nasil hoslaniyor empati yapamiyorum Bu yuzden tenesir paklar boyle kart zamparalari diyeyim en iyisi.

Çok sinirlendim ama o kendini bilmeze ayrı, arkadaşlarınıza ayrı sinirlendim. Ben olsam o arkadaslar, bu olaydan sonra arkadaşım olmazdi. Çünkü böyle önemli bir konuda, durumun vehametini anlamayip, dede guzellemesi yapan insanlar yarın başka bir konuda onlara ihtiyacım olunca beni yine yanlis yönlendirebilir.

Sapik Dede bir daha sarkıntılık yaparsa, rezillik çıkartıp, onu orada anasından doğduğuna pişman edin. Mailleri de kanıt.olarak herkese gösterin. Eğer devamı gelmezse, pislik dedeyi kafanıza fazla takmamaya çalışın, sağlığınızdan olacaksınız. Belli ki, bu pislik dede, sizi haklı olarak çok tiksindirmis. İnsallah torunlarına vs sapıklık yapmamıştır. Böyle sapik dedelerin altından başka kötü hikayeler de çıkıyor. Allah'ım sen yasli genc bütün sapiklardan koru insanları!

Pedofil reşit olmayan ergenle ilişki yaşayandır. Yanlış kullanmayın.

Bir de sugar daddy falan hic normal gelmiyor bana yahu. Hangi kadin psikolojik bir sorunu olmadan babasi yasindaki adama asik olur? O kadinlarin elektra kompleksinden faydalanan kart zamparalar bunlar.

Ayrica sugar daddy buram buram ensest kokuyor.
Yaşı büyük erkek ya da kadınları tercih edenlerle ensesti nasıl aynı kefeye koyuyorsunuz? Türkiye’de de Dünya’da da milyonlarca örnek var. Kimisi para için, kimisi şefkat buluyor. Niye tercih ettiklerini bilemeyiz. Ama psikolojik sorunları var demek saçma. Yaş kimisi için sadece rakamdır. Siz tercih etmezsiniz, bunu anlarım da. Tercih edenleri de etiketlemek mantıksız.
Hayatınızda ilk defa mı böyle bir şeyle karşılaştınız? Siz tepkinizi vermişsiniz. Hala devam ederse amirinize şikayet edersiniz. Olmadı karakola şikayet edersiniz.

Size sormayacağım herhalde işinize bakın bence👍🏻 Şimdi de bu moda olmuş forumda herkes canının istediğini cancelliyor siz kimsiniz bi haddinizi bilin konu sahibi olsanız neyse😂
siz kimsiniz peki insanlar sizinle ayni dusunmuyor diye git nasir temizle falan diyorsunuz? forum burasi eger seviyeyi korumakta sikinti cekiyorsaniz kendi arkadaslarinizin oldugu yerlerde konusun siz demek ki fikir alisverisi yapmak size gore degil. herkes her seyi becerecek diye bir sey yok. siz de duzgun konusmayi beceremiyorsunuz demek ki.

Pedofili degil, baska konuda yazmistim ancak anlayan cikmamisti pedofilinin ne demek oldugunu. Arada cok yas farki varsa, cok normal bulmuyorum bu etkilenmeleri. Ben 18-20li yaslarin basindaki bir erkekten hoslanmiyorum, zorlasam da hoslanamam. Bu insanlar nasil hoslaniyor empati yapamiyorum Bu yuzden tenesir paklar boyle kart zamparalari diyeyim en iyisi.
Hah iste anlatmak istedigim tam bu. Evet pedofili resit olmayan, cocuklara duyulan sapiklik. Ancak bir adamin kalkip kizi yasinda, hatta buyuk ihtimal kizindan daha kucuk bir kadina ilgi duyabilmesi beni cildirtiyor ve asla normal bulmuyorum.

X