Babamdan büyük adamin bana asilmasi normal mi? Cildirmak uzereyim

Ya kusura bakmayın ama çok komik ifade etmişsiniz.
Ya bir de o yaştan sonra genç kadınla ne yapacaksa? Yani yapabileceği şeyler sınırlı ve hatta yok gibi bir şey.
Torunu yaşındaki kıza evli barklı haliyle teklifle gelmesi bile yeterince iğrençken, bir de üstüne ısrar etmesi ayrı iğrenç doğrusu. Şu durumda ne var aşık olmuş falan denemez.

Insanlarin normali anormali karişmiş durumda. Yaşlinin gence, çocuğa, gencin, çocuğun yaşliya, kadinin kadina, erkegin erkege aşik olmasi normal degil. Ama dunya uzerinde tamamen normal karşilanan, hatta anormal dedigin zaman linç yeme garantisi taşiyan bir ilişki turleri bunlar. Evet bana gore çok iğrenç bir durum. Asla normal yani yok

Tavrınızı sert bir şekilde gerekirse milletin içinde koyun. Bu yaptığı ısrarlar tacize giriyor. Ve bir daha sizinle iş dışında bir muhabbet kurmaya çalışırsa gerekli yerlere bildireceğiniz de kararlı bir dille söyleyin. Çok sinir bozucu bir durum. Müdüre falan söyleyin bence uyarsınlar.

Evet nasıl bir ozguvense artık teşebbüs edebiliyorlar,mide bulandırıcı

Ay kirkindan sonra azani tenesir paklar diye bosuna dememis atalarimiz, iyi yapmissiniz moruga.

O kadar sasirdimki buraya sormak istedim. Boyle bir sey nasil normallestirilir? Boyle bir adama acimak nedir degil mi?

Gormeniz lazim ama gercekten oyle. Adam titrek, morugun teki. Nefes aliyor ya acaba verebilecek mi diye bakar insan uzaktan gorse.

Hayal dunyasinda yasiyor onun bunun cocugu. Olmeye bir basin kalmis senin genc kadin neyine?

O kadar sasirdimki buraya sormak istedim. Boyle bir sey nasil normallestirilir? Boyle bir adama acimak nedir degil mi?
Ben de çok şaşırdım o sözde arkadaslara. İleri
de kendi cocuklarina ya da kendilerine böyle bir şey yapılsa, aman adam aşık olmuş mu diyecekler, hiç sanmam.

Maalesef. Bir sure sonra korkarim ki cocuklara, hayvanlara dadanan sapiklara da ama insannn, onun da bir kalbi var diyecek insanlar cikacak.

Hos pedofiller, zoofiller zaten kendilerini anormal bulmuyorlar ya.

Ay bu yorumu okuyunca benim de aklıma seneler önce stajdaki servis şoförümüz geldi o da böyle 60 yaşında falan evli barklı adamdı, kartolozun serviste sözlü tacizde bulunmadığı kız kalmamıştı iğrenç midem kalktı yine hatırlayınca, insan kendisi de yaşayınca daha büyük reaksiyon veriyor heralde böyle olayları duyunca çünkü birebir o anı aklınızda kalmasa bile tiksinti hissiyatı gitmiyor bilinçaltında kalıyor

Ya bu olayları direkt savcılığa vermek lazım kurum amirlerine üste bildirince onlar adli makamlara aktarmıyor sözlü uyarılar soruşturma vs idari yaptırımlarla geçiştiriliyor ama savcılığa verilse hayatını kaydırırlar karakol falan da değil direkt savcılığa gidilmesi lazım

Uzatma ablacım polemik aranıyorsunuz farkındayım da varsa bi derdiniz bildirin geçin muhatabı olmadığınız yoruma da bi zahmet yorum yapmayın herkesin aklı var ağzı var tekrar söylüyorum işinize bakın

Iyyy midem bulandı ya. İğrenç herifler. Benim de başıma gelmişti. O zamanlar yaşım daha da küçüktü bir de. 18 ve 22 yaşlarındayken böyle 60lı yaşlarda iki adam tarafından tacize uğradım. O zamanlar daha saf olduğum için kaçmakla yetinmiştim, şimdi olsa polise bile gidebilirdim.

Bu cesareti nerden alıyorlar aklım almıyor. Konumlarını ve otoritelerini kullanıyorlar genelde. Popolarındaki ağarmış kıllara bakmadan...

Normal değil arkadaşlar, adama yaşı yüzünden bu kadar hakaret etmeyin filan diyenler olmuş. Bu yaşta torunu yaşında kızı taciz eden adam sapıktır. Predator deniyor İngilizcede. Ben 26 yaşındayım, 20 yaşında birinden hoşlanamam. Düşünün, bu adam kendinden 30-40 yaş küçüklere sarkıyor. Yapmayın. Her türlü hakareti hak ediyor bence.

Homofobikliğinizi kusmasanız ölürdünüz sanırım.

Normal olup olmadığını sorman normal mi sence?

Anneme babama anlatamiyorum, iki arkadasimla paylastim. Ikisi de evet taciz ama o da bir insan, yazikkk oyle deme onun da bir kalbi var diyince ki yine soyluyorum onun ben cocugu yasindakine sarkacak kalbine. Bende mi bir tuhaflik var diye dusundum? Biraz daha tartissak sen suclusun yazik asik adama neler diyorsun derlerdi herhalde

Evet yahu bu normal olamaz. Kendimden kucuklere bakip cocuk goruyorum. Dedeler gelip cocugu yasindakine salya akitsin, nasil da asik diyelim.

Bunu yapan kadinlar para icin zaten eskortluk yapmis oluyorlar, sefkat icinse baba figuru olarak goruyorlar.

Her halukarda “normal” romantik bir iliski degil. Yorumunuza katilmasam da tesekkur ediyorum.

25-30 ve bazen daha fazla yaş farkı çoğumuza garip geliyor olabilir.

Ancak kesinlik ifade eden bir cümle kurmanız yanlış. Size göre, karşıdan baktığınızda; aralarında yaş farkı olduğunu düşündüğünüz her kadının "esc#rt" olduğunu düşünmüyorsunuzdur umarım.

Almanya da yaşayan ve çalışan türbanlı bir hanımsınız mesajlarınıza göre. Gerçekten böyle bir durum varsa neden birden fazla mail atana değin beklediniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…