Bacak germe ameliyatı olan var mı arkadaşlar??

Canım merhaba. Ben ilginç bir operasyon geçirdim. :) Kimsede denenmemiş. Doktora dedimki hastanede kalamam . Öyle ağır bir operasyon istemiyorum dedim. Ama bu gevşekliğe çözüm dedim. Dr düşündü ve muayenehanede yaparım dedi. Benim iç bacaklarda 2011 de lazer lipoliz zaten olmuştum. Dr sadece deriyi aldı. 8 cm kadar deri boyuna kesiyle alındı. Yani dokuya dokunmadı. 15 gün oldu. Yarın kontrole gideceğim. Şu an uyluk sımsıkı duruyor. İnşallah öyle kalır. Süreci paylaşacağım. Çok konforlu basit bir müdahale oldu. 4000 lira ödedim. Sen şu anda nasılsın. Memnun musun görüntüden.
Merhaba geçmiş olsun şuan nasılsın memnun musun bende düşünüp sonuçlardan korkuyorum cesaret edemiyorum biraz Bilgi verebilirsen çok mutlu olurum

Merhaba geçmiş olsun şuan nasılsın memnun musun bende düşünüp sonuçlardan korkuyorum cesaret edemiyorum biraz Bilgi verebilirsen çok mutlu olurum
Hayır memnun kalmadım. 4000 lira aldı bir kaç ay sonra eskisinden daha kötü oldu sarktı. Revizyon için utanmadan 4000 lira daha istedi. Bu dr a artık gitmiyorum. Başka yerde biraz düzelttirdim. Daha öncede aynı dr uyluğu iple germişti. 4000 lira almıştı yine:) bir kaç ay sonra sarkmıştı. Adam hiç etik bir dr değil. Her düzeltmede para aldı. Aslında böylelerini mahkemeye vermek lazım.

Bu Arada iple bacak germeye 8000 lira almıştı. 4000 lira yanlış yazmışım. Düşündükçe bu dr u mahkemeye vermediğime pişmanım. Her yaptığı operasyon iğrenç oldu bir de revizyon için para aldı. Keşke daha aklı başında davransaydım.

Bu Arada iple bacak germeye 8000 lira almıştı. 4000 lira yanlış yazmışım. Düşündükçe bu dr u mahkemeye vermediğime pişmanım. Her yaptığı operasyon iğrenç oldu bir de revizyon için para aldı. Keşke daha aklı başında davransaydım.
Çok üzüldüm çok geçmiş olsun peki şuan ne durumdasın psikolojini düşürme lütfen ben şuan ameliyat lipo etkilerini sarkıklığı en aza indiren smart lipo diye bir şey araştırıyorum bir araştır istersen sende tekrar çok geçmiş olsun

Çok üzüldüm çok geçmiş olsun peki şuan ne durumdasın psikolojini düşürme lütfen ben şuan ameliyat lipo etkilerini sarkıklığı en aza indiren smart lipo diye bir şey araştırıyorum bir araştır istersen sende tekrar çok geçmiş olsun
Bu Arada iple bacak germeye 8000 lira almıştı. 4000 lira yanlış

Merhaba dün smart lipoliz oldum lokal uygulama İle yapılıyor Fakat ağrı eşiğim yüksek olmasına rağmen ağlamaktan öldüm resmen uygulamayı yarım bırakıp çıkacaktım o derece sonuç 6 aydaoturuyormuş memnun kalırsam sende düşünürsün belki düzeltilme şansı oluyormuş çünkü tekrar geçmiş olsun

Merhaba canım. Smart lipoliz yağ alma yöntemi. Yağ mi aldırdın ?
Msj şimdi gördüm evet miktarını söylemedi hem yağ alıp hem sıkılaştıran bir yöntem dedi selilütlerde gidiyormuş Dr bin söylediğine göre 10 günü geçti korse kullanıyorum gözle görülen bir şey yok tabi ama 2 ay da görürsün dedi bakalım çok merak ediyorum

Canim nolur dr un adini ver ve su anda durumun nasil ogrenmek isterim uyluk germe icin tavsiyelerini bekliyorum
Dr bağdat caddesinde meşhurların dr u. Sonuç iğrenç oldu. Revizyon için utanmadan 4000 lira daha aldı. Bu dr müsveddesi daha öncede bacağımı iple germişti 1 yılda bacak çok kötü sarktı. O operasyondan da 8000 lira almıştı. Bunları mahkemeye vermek lazım. Paragöz allahi para. Üstelik sonuçlar rezalet.

Revizyon kendi hatasini duzeltmek icin yapilir ne parasi verdiniz yahu, yuzunuzu yumusak bulmus bence...

Revizyon kendi hatasini duzeltmek icin yapilir ne parasi verdiniz yahu, yuzunuzu yumusak bulmus bence...
Aynen canım. Kazıkçı sosyete doktoru. İsim vermiyorum ama çok ünlü bir sanatçının doktoru olarak ün yapmış. Türkiyenin sultanı. Yaptığı ameliyatları zaten beğenmedim.

Msj şimdi gördüm evet miktarını söylemedi hem yağ alıp hem sıkılaştıran bir yöntem dedi selilütlerde gidiyormuş Dr bin söylediğine göre 10 günü geçti korse kullanıyorum gözle görülen bir şey yok tabi ama 2 ay da görürsün dedi bakalım çok merak ediyorum
Cogu aldatmaca, diyelim ki sonuc aldiniz omru kisa bi sure sonra tekrarlanacaktir.

Aynen canım. Kazıkçı sosyete doktoru. İsim vermiyorum ama çok ünlü bir sanatçının doktoru olarak ün yapmış. Türkiyenin sultanı. Yaptığı ameliyatları zaten beğenmedim.
Sultanlarin halini de gorduk, kac revizyon gecirdiler ama onlar ucretsiz reklam amacli kullaniyor cogu bu hekimleri.

Merhaba 11 mayısta uyluk germe ameliyatı ve gögüs büyütme oldum ilk 2 gün çok agrılı geçti 5 gün sonra normalle döndü 1 hafta sonra işe başladım daha bandajlar açılmadı onun için çok iyi oldu ve ya olmadı diyemiyorum agrı kesici antibiotik artık kullanıyorum tek sorunum şu anda acayip kaşıntı yapıyor tüm vucudum kaşınıp kabarıyor dr konuştum alerji olmuşsun dedi onon içinde ilaç verdi uyluk germe ameliyatından sonra 1 ay uzun korse kullanılıyor ben 15 gün sonra kısa korseye geçtim gelişmeleri yazarım
Sayfalarda çok ağrılı bir ameliyat olduğu yazıyor rica etsem bilgi verir misin bende birka gafta sonra olmayı düşünüyorum
Eve geldikten sorma vc gibi detayları anlatır mısın

Teşekkür ederim. İnsallah dogru doktoru secer, mutlu olursunuz. Yasiniz 45 üstü degilse ve sarkmalariniz cok fazla degilse bence yaptirmayin. Cunku sonuc beklenildigi gb mükemmel falan olmuyor. Belki birkac ameliyatla cok daha iyi sonuc alinabilir bilemiyorum. Uylugum hala gevsek. İzlerimde kipkırmızı oldugundan hala kötü görünüyor. Belki biliyorsunuzdur benim 6. Gün dikislerimde acılma oldu. Enfeksiyon oldugu icin derim resmen eridi ve oyuldu. 24. Gün tekrar dikildi ama genital bölgemden asagiya dogru derim cekilmis. Hala bacaklarimi az acsam orasıda geriliyor. Düzelecegini hic sanmıyorum. Hadi bu sıradışı bir durum. Ama germe ameliyatinin sizi memnun etmeme olasılığıda var. Wc de 500 mllik pet şişeyi tersten kesip ayakta durarak kullanırsanız çok rahat edersiniz. İlk gün genital bölgemde şiştiği için idrar dikise dogru kayıyordu. Bu yöntemi keske ozaman kullansaydim. En büyük zorlugu wc olayı. Merak ettiklrinizi sorun cevaplayayım :KK66:
Ay ne diyorsun deme öyle, ben 45 yaşımdayım, düşünüyorum yaptırmayı, sen öyle deyince şok oldum, gerçekten de, işe yaramaz mı? Ben tüp mide ameliyatı oldum 5 yıl önce, çok kilo verdim, sarkma var, sürtünüp yara açılmasın ilerde diye germe düşünüyorum. 🌺🌺🌺🌺🌺🌺

Mrb bende sizin gbi uyluk germe amalyat oldum benımde sizin gbı dıkısım pTlDı ve dıkıs atıldı sonra atılan dkıs tekrardan patladı Suan oyuk bır yara seklınde kapanmasını beklıorum sizin ne zaman ıysletı yaralarınız yardımcı olursanız çok sevınırım

Selamlar. Ben yeni üye oldum. Aslında yıllardır takip ediyorum burayı.
Yıllar önce rahatsızlığım nedeniyle aniden kilo alıp depresyona girmiştim. Diyet yaptıkça kilo aldım, günlerce aç kalsam da ilginç bir şekilde kilo alıyordum. Resmen ayda 2-3 kere anca tuvalete çıkabiliyordum, metabolizmam aşırı yavaşlamıştı. Sonra protein ağırlıklı bir diyet uyguladım ve 30 kilo kadar verdim.

Başta çok sevinmiştim ama sonra her yerimin sarktığını fark ettim. Günde en az 1 saat spor yapmama rağmen hem de. Kollarım, bacaklarım, göğüslerim, kalçam her yerim sarkmıştı. Vücudumu toparlatmak için ameliyat olmaya karar verdim ama öncelik vermeyip yıllardır erteliyordum hep. Maddi yönü de vardı tabii.

En sonunda geçen ay kararımı verdim ve uyluk germe ve liposuction ameliyatı ile başladım. Henüz tam şekli oturmadı bacaklarımın ama öncekinden ince görünüyor epey. İç bacaktaki dikişin oradaki ufak bir yer yumru gibi kaldı, umarım zamanla iner. Pantolon giydiğimde direkt belli oluyor çünkü. Kapatmak için bol pantolonlar giyersem uyluk germe yaptırmamın bir anlamı kalmayacak.

Ameliyattan sonraki süreç biraz sıkıntılı geçti. Düzenli pansuman yapmama rağmen 2 hafta sonra dikişim enfeksiyon kaptı. Doktorum baticon ve serum dışında bir tedavi uygulama dediği için şimdilik durumu gözlemliyorum. Ama içe doğru oyulmuş bir görüntü var resmen, insanın canı sıkılıyor. Diğer dikişlerimde bir sorun olmadı neyse ki. Kasıklarımda, bacak içlerimde ve popo altımda uzun dikişler var. Diz içlerime de liposuction uygulandı. Özellikle orada çok yağ birikmesi vardı. En zayıf olduğum dönemde bile diz içim ve basen bölgem hep kalındı.

Yakında 3. haftaya gireceğim. Eğer bu ameliyattan memnun kalırsam aynı doktora kol germe ve göğüs dikleştirme için de gitmeyi düşünüyorum. Basenlerim kalın olduğu için kıyafet konusunda hep sıkıntı yaşamaktan ve ne kadar zayıflarsam zayıflayayım insanların benden bahsederken "balık etli" "tombul" vs demelerinden sıkılmıştım açıkçası. O yüzden çektiğim acılara ve sıkıntılara rağmen pişman değilim. İlerleyen zamanlarda durumumu tekrar paylaşırım.
Öncelikle gecmış olsun bende sizin gbi uyluk germe oldum benımde dıkıslerım patladi sizin dedıgınız gbı oyuk bı sekılde yara sureklı batıkonla gazlı bezle pansuman yapıorum ne kadar surede ıylesır acaba cvp verırsenız çok sevınırım

Öncelikle gecmış olsun bende sizin gbi uyluk germe oldum benımde dıkıslerım patladi sizin dedıgınız gbı oyuk bı sekılde yara sureklı batıkonla gazlı bezle pansuman yapıorum ne kadar surede ıylesır acaba cvp verırsenız çok sevınırım
çok geçmiş olsun, nerde . ne zaman oldunuz ?
şu an nasılsınız ?
Ben de 16 Aralık tarihine kol, bacak germe randevusu aldım, İstanbuldayım,
çok heyecanlıyım, doğru bir karar aldım mı diye...

MERHABA BEN BUNDAN 13 YIL ÖNCE LİPOSUCTİON AMELİYATI OLMUŞTUM.10 YIL ÖNCE İSE DOĞUM YAPTIM.İKİZ BEBEKLERE HAMİLE KALDIGIM İÇİN HAMİLELİĞİMDE 30 KG ALDIM.SONRASINDA O KİLOLARI VERDİM.BACAKLARIMDA FAZLASIYLA SARKMA VAR.SARKMALAR YER ÇEKİMİ ETKİSİYLE DİZ KAPAĞI ÜZERİNDE YOĞUNLAŞIYOR.BACAK-UYLUK GERME AMELİYATI YAPTIRMAK İSTİYORUM.İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİNDE YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM.2021 YILINDA BU AMELİYATI ÖZEL YADA DEVLETTE YAPTIRAN VAR İSE AMELİYAT FİYATINI YAZARSA ÇOK SEVİNİRİM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

X